2v1 zvlhčovač a čistička George

Značka: Stadler
7 490 Kč –28 %
Stadler Form George 1
7 490 Kč –28 % 5 390 Kč / ks 4 454,55 Kč bez DPH 5 390 Kč / 1 ks
Skladem odesíláme 2-3 dny (>5 ks)
Můžeme doručit do:
5.3.2024

GEORGE

George nabízí ojedinělou kombinaci 2v1 – zvlhčuje a čistí vzduch. Rotující disky důkladně odstraní ze vzduchu i ty nejmenší částice – pyl, jemný prach i zvířecí chlupy. Navíc díky technologii Adaptive Humidity™ zvlhčuje velmi účinně, ale zároveň úsporně a potichu. Automaticky přizpůsobí svůj výkon, aby zajistil ideální vlhkost a zároveň čistý vzduchu v místnostech až do 60 m2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

· Spojuje v jednom zařízení 2v1 účinný zvlhčovač a výkonný čistič vzduchu
· Ve vodě rotující disky filtrují ze vzduchu znečišťující látky a škodlivé částice včetně pylu, prachu a dalších alergenů
· Předfiltr zachytí větší nečistoty, například chlupy nebo vlasy
· Zvlhčený a čistý vzduch zajistí v místnosti velké až 60 m2
· Zabudovaný vlhkoměr s možností nastavení požadované vlhkosti vzduchu v rozsahu 40 %, 45 %, 50 % a 55 %
· Za ideálních podmínek dostane do vzduchu až 400 g vody za hodinu
· 3 speciální režimy: automatický Adaptive Humidity, noční a režim samočištění
· 4 úrovně výkonu nebo nepřetržitý provoz
· Možnost použití esenciálních olejů
· Premium Servis: rychlé vyřízení reklamace do 15 dnů formou Pick & Return

 

Multifunkční hrdina George 2v1 vzduch zvlhčuje i čistí
Zvlhčovač vzduchu a čistič George 2v1 spojuje v jednom zařízení účinný zvlhčovač a výkonný čistič vzduchu. Díky rotujícím diskům důkladně filtruje ze vzduchu i ty nejmenší částice – pyl, jemný prach i zvířecí chlupy. Zvlhčený a čistý vzduch zajistí v místnosti velké až 60 m2.


 


Ideální partner (nejen) pro alergiky a astmatiky
Jeho ve vodě rotující disky filtrují ze vzduchu znečišťující látky ai škodlivé částice včetně pylu, prachu a dalších alergenů. V laboratorních zkouškách bylo potvrzeno, že odstraní více než 66 % všech částic a pylu ze vzduchu přibližně za 30 minut*. Navíc do 60 minut vás zcela zbaví cigaretového zápachu a dalších škodlivých výparů.**


 


Technologie Adaptive Humidity šetří energii
Inovativní technologie Adaptive Humidity zajišťuje efektivní zvlhčování vzduchu v automatickém režimu. George si sám reguluje výkon, a to na základě rozdílu mezi nastavenou cílovou a aktuální vlhkostí vzduchu v místnosti. Unikátní technologie Adaptive Humidity™ tak přímo šetří elektrickou energii.


 


Vy rozhodujete o vlhkosti vzduchu u vás doma
Díky zabudovanému vlhkoměru si zvolíte přesnou úroveň vlhkosti vzduchu, a to 40%, 45%, 50%, 55%. Také si můžete vybrat jednu ze 4 úrovní výkonu, případně si zvolte nepřetržitý provoz zvlhčovače a čističe George 2v1. Za ideálních podmínek dostane George do vzduchu až 400 g vody za hodinu.


 


3 speciální režimy pro snadné používání
George vám nabízí až 3 speciální režimy. V automatickém režimu Adaptive Humidity si George sám upraví svůj výkon a bude udržovat optimální vlhkost vzduchu. Při nočním režimu vás potěší nízkou spotřebou energie a režim samočištění zase využijete při čištění a odvápnění přístroje.


 


Údržba vás neobírá o čas
Údržba zvlhčovače a čističe vzduchu George 2v1 vám zabere minimum vašeho času. Odpařovací disky a nádržka na vodu jsou snadno vyjímatelné a navíc omyvatelné v myčce nádobí. Netřeba dokupovat ani měnit žádné filtry.


 


Zvlhčovač vzduchu, který provoní váš domov
Do zvlhčovače a čističe vzduchu George 2v1 můžete bez obav přidat pár kapek vašeho oblíbeného esenciálního oleje. George do místnosti rozptýlí vůni éterického oleje, provoní ji a zároveň uklidní vaši mysl a uvolní tělo.


 


Chrání se před nečistotami, bojuje s bakteriemi
Vnitřek George neznečistí poletující chlupy nebo vlasy. Ty se zachytí na omyvatelném předfiltru. Vybaven je i postříbřenou dezinfekční kostkou Water Cube, která zajistí hygienické zvlhčování bez množení bakterií. V případě velmi tvrdé vody může být vybaven kazetou pro snížení tvorby vodního kamene Anticalc Cartridge, která sníží nadměrnou tvorbu vápenatých usazenin a usnadní údržbu.


 


Zvlhčovač a čistič, za který se nemusíte stydět
Díky štíhlému tělu a modernímu designu působí zvlhčovač a čistič vzduchu George 2v1 jako multifunkční stylový doplněk do domácnosti. Zvlhčovat a čistit vzduch tak klidně může v jakékoli místnosti – na chodbě, v ložnici či obýváku.


 


Aromaterapie pro duši
Vůně ovlivňuje naši náladu, mysl a dokonce i zdravotní stav. Aromaterapie je druh alternativní medicíny, ve které se využívají esenciální oleje. Jediným nádechem vůně potěšíte své tělo i duši.


 


Zázračné esenciální oleje
Účinky aromaterapie si vychutnejte se 100% čistými esenciálními oleji od Stadler Form nebo Doterra. Do čističe a zvlhčovače vzduchu George 2v1 můžete použít i jiné esenciální oleje bez obsahu alkoholu.

Premium Servis
V rámci prémiových služeb jsme s našimi zákazníky neustále v kontaktu. V případě reklamace zajistíme svoz výrobku do servisu zdarma a opravený a plně funkční vám jej opět bezplatně přiveze kurýr přímo domů. Garantujeme také rychlé vyřízení reklamace, a to nejpozději do 15 dnů.


*George odstraňuje 66,7 % částic (0,3 až 15 mikrometrů) ze vzduchu do 30 minut v místnostech do 49,2 m2/123 m3, certifikované společností SLG Prü Zertifizierungs GmbH, Německo v souladu s normou DIN 44973-100: 2002-01; A2.
**Podle zprávy vypracované nezávislou laboratoří v Japonsku, George odstraní zápach cigaretového kouře ze vzduchu za 60 minut (pach z kyseliny octové sníží o 100 %, z amoniaku o 85 % a acetaldehyd o 40 %).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

JSME SPECIALISTÉ NA ÚPRAVU VZDUCHU

 

Zlepšujeme vzduch kolem nás

Hlavním záměrem Stadler Form je vyvíjet kvalitní zařízení, která zlepšují vaše zdraví. Přinášíme prémiové produkty, které vzduch čistí, zvlhčují, ochlazují, ohřívají, odvlhčují a také provoní. Naše produkty se používají jednoduše a intuitivně.

Vynikáme moderním designem

Žádné nevkusné elektrospotřebiče. V produktech Stadler Form spojujeme unikátní design s precizní funkčností. Tvůrčí nápady našich designérů jsou opakovaně oceňovány na mezinárodních designových soutěžích. Každý produkt Stadler Form má své jméno. Stane se součástí vašeho domova.

Díváme se očima zákazníka

Vytváříme produkty, o kterých jsme přesvědčeni, že naplní nebo překročí očekávání našich zákazníků. Každé zařízení tvoříme s ohledem na vaše osobní potřeby, díváme se na svět vašima očima. Naše komunikace je otevřená a upřímná.

Myslíme na přírodu

Doplněním nových technologií do zařízení zajišťujeme úsporu elektrické energie a také její optimální spotřebu. Minimalizujeme obalové materiály, používáme jejich recyklovatelné varianty.