2v1 zvlhčovač a čistička Robert Black

Značka: Stadler
12 390 Kč / ks 10 239,67 Kč bez DPH 12 390 Kč / 1 ks
Skladem odesíláme 2-3 dny (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.2.2024

ZVLHČOVAČ A ČISTIČKA, ZVLHČOVAČE VZDUCHU

ROBERT

Robert nabízí ojedinělou kombinaci 2v1 – vzduch zvlhčuje a zároveň čistí. Rotující disky důkladně odstraní ze vzduchu i ty nejmenší částice – pyl, jemný prach i zvířecí chlupy. V automatickém režimu Robert nasává suchý a znečištěný vzduch a vzápětí jej vrátí optimálně vlhký a zbavený všech nečistot. A to v místnostech až do 80 m2.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

· Spojuje v jednom zařízení 2v1 účinný zvlhčovač a výkonný čistič vzduchu
· Ve vodě rotující disky filtrují ze vzduchu znečišťující látky a škodlivé částice včetně pylu, prachu a dalších alergenů
· Předfiltr zachytí větší nečistoty, například chlupy nebo vlasy
· Zvlhčený a čistý vzduch zajistí v místnosti velké až 80 m2
· Zabudovaný vlhkoměr s možností nastavení požadované vlhkosti vzduchu v rozsahu od 35 % do 65 %
· Za ideálních podmínek dostane do vzduchu až 550 g vody za hodinu
· 3 speciální režimy: automatický, noční a režim samočištění
· 4 úrovně výkonu nebo nepřetržitý provoz
· Možnost použití esenciálních olejů
· Premium Servis: rychlé vyřízení reklamace do 15 dnů formou Pick & Return

Multifunkční hrdina Robert 2v1 vzduch zvlhčuje i čistí
Zvlhčovač vzduchu a čistič Robert 2v1 spojuje v jednom zařízení účinný zvlhčovač a výkonný čistič vzduchu. Díky rotujícím diskům důkladně filtruje ze vzduchu i ty nejmenší částice – pyl, jemný prach i zvířecí chlupy. Zvlhčený a čistý vzduch zajistí v místnosti velké až 80 m2.


 


Ideální partner (nejen) pro alergiky a astmatiky
Jeho ve vodě rotující disky filtrují ze vzduchu znečišťující látky ai škodlivé částice včetně pylu, prachu a dalších alergenů. V laboratorních zkouškách bylo potvrzeno, že odstraní až 50 % všech částic a pylu ze vzduchu*. Navíc do 30 minut vás zcela zbaví cigaretového zápachu a dalších škodlivých výparů.**


 


Vy rozhodujete o vlhkosti vzduchu u vás doma
Díky zabudovanému vlhkoměru si zvolíte přesnou úroveň vlhkosti vzduchu, a to v rozsahu od 35% do 65%. Také si můžete vybrat jednu ze 4 úrovní výkonu, případně si zvolte nepřetržitý provoz zvlhčovače a čističe Robert 2v1. Za ideálních podmínek dostane Robert do vzduchu až 550 g vody za hodinu.


 


3 speciální režimy pro snadné používání
Robert vám nabízí až 3 speciální režimy. V automatickém režimu si Robert sám upraví svůj výkon a bude udržovat vlhkost vzduchu na hodnotě 45 %. Při nočním režimu vás potěší nízkou spotřebou energie (pouze 7 W) a režim samočištění zase využijete při čištění a odvápnění přístroje.


 


Minimalistický dotykový panel
Aktuální vlhkost vzduchu zjistíte jediným pohledem na displej Roberta. Když nad ním přejedete rukou nebo se ho dotknete, zobrazí se skrytý dotykový ovládací panel, který umožňuje navolit režim čištění, výkon či požadovanou vlhkost.


 


Údržba vás neobírá o čas
Údržba zvlhčovače a čističe vzduchu Robert 2v1 vám zabere minimum vašeho času. Odpařovací disky a nádržka na vodu jsou snadno vyjímatelné a omyvatelné. Netřeba dokupovat ani měnit žádné filtry.


 


Zvlhčovač vzduchu, který provoní váš domov
Do zvlhčovače a čističe vzduchu Robert 2v1 můžete bez obav přidat pár kapek vašeho oblíbeného esenciálního oleje. Robert do místnosti rozptýlí vůni éterického oleje, provoní ji a zároveň uklidní vaši mysl a uvolní tělo.


 


Chrání se před nečistotami, bojuje s bakteriemi
Vnitřek Roberta neznečistí poletující chlupy nebo vlasy. Ty se zachytí na omyvatelném předfiltru. Vybaven je i postříbřenou dezinfekční kostkou Water Cube, která zajistí hygienické zvlhčování bez množení bakterií. V případě velmi tvrdé vody může být vybaven kazetou pro snížení tvorby vodního kamene Anticalc Cartridge, která sníží nadměrnou tvorbu vápenatých usazenin a usnadní údržbu.


 


Aromaterapie pro duši
Vůně ovlivňuje naši náladu, mysl a dokonce i zdravotní stav. Aromaterapie je druh alternativní medicíny, ve které se využívají esenciální oleje. Jediným nádechem vůně potěšíte své tělo i duši.


 


Zázračné esenciální oleje
Účinky aromaterapie si vychutnejte se 100% čistými esenciálními oleji od Stadler Form nebo Doterra. Do čističe a zvlhčovače vzduchu Robert 2v1 můžete použít i jiné esenciální oleje bez obsahu alkoholu.

Premium Servis
V rámci prémiových služeb jsme s našimi zákazníky neustále v kontaktu. V případě reklamace zajistíme svoz výrobku do servisu zdarma a opravený a plně funkční vám jej opět bezplatně přiveze kurýr přímo domů. Garantujeme také rychlé vyřízení reklamace, a to nejpozději do 15 dnů.

TECHNICKÉ PARAMETRY
VÝKON
· Velikost místnosti pro zvlhčování (max): 80 m2 / 200 m3
· Velikost místnosti pro čištění (max): 29 m2 / 72 m3
· Zvlhčovací výkon (max.): 550 g vody/h
· Předfiltr: ano
· Objem nádoby na vodu: 4,7 l
· Aromaterapie: ano
OVLÁDÁNÍ
· Úrovně výkonu: 4
· Zabudovaný vlhkoměr: ano
· Nastavení požadované vlhkosti vzduchu: 35 % - 65 %
· Automatický režim: ano
· Noční režim: ano
· Režim samočištění: ano
· Automatické vypnutí při vyčerpání vody: ano

TECHNICKÉ SPECIFIKACE
· Rozměry (š xvxh): 321 × 471 × 235 mm
· Hmotnost: 8,2 kg
· Hlučnost: 27 – 56 dB(A)
· Spotřeba energie: 7 – 30 W

OBSAH BALENÍ
· Postříbřená dezinfekční kostka kostka

*Robert je schopen snížit úroveň znečištění o 50 % (Zkouška provedená v testovací komoře s měřením 22 m3, takto se dosáhne čištění nejméně 10 % po 30 minutách v místnosti s objemem do 72 m3. Zkouška byla provedena společností SLG Prüf-und Zertifizierungs GmbH, Německo v souladu s normou DIN 44973-100: 2002-01, A2).
**Podle zprávy vypracované nezávislou laboratoří v Japonsku Robert odstraňuje zápach cigaretového kouře ze vzduchu za 30 minut (pach z kyseliny octové sníží o více než 94 %, z acetaldehydu o 44 % az amoniaku o 91 %).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

JSME SPECIALISTÉ NA ÚPRAVU VZDUCHU

 

Zlepšujeme vzduch kolem nás

Hlavním záměrem Stadler Form je vyvíjet kvalitní zařízení, která zlepšují vaše zdraví. Přinášíme prémiové produkty, které vzduch čistí, zvlhčují, ochlazují, ohřívají, odvlhčují a také provoní. Naše produkty se používají jednoduše a intuitivně.

Vynikáme moderním designem

Žádné nevkusné elektrospotřebiče. V produktech Stadler Form spojujeme unikátní design s precizní funkčností. Tvůrčí nápady našich designérů jsou opakovaně oceňovány na mezinárodních designových soutěžích. Každý produkt Stadler Form má své jméno. Stane se součástí vašeho domova.

Díváme se očima zákazníka

Vytváříme produkty, o kterých jsme přesvědčeni, že naplní nebo překročí očekávání našich zákazníků. Každé zařízení tvoříme s ohledem na vaše osobní potřeby, díváme se na svět vašima očima. Naše komunikace je otevřená a upřímná.

Myslíme na přírodu

Doplněním nových technologií do zařízení zajišťujeme úsporu elektrické energie a také její optimální spotřebu. Minimalizujeme obalové materiály, používáme jejich recyklovatelné varianty.