5m LED pásky (laditelná bílá) - IP65 (proti tryskající vodě)

Značka: LOXONE
3 460,60 Kč / 5m 2 860 Kč bez DPH
Skladem odesíláme 2-5 dnů (>5 5m)
Můžeme doručit do:
6.3.2024
5m LED pásky (laditelná bílá) - IP65 (proti tryskající vodě)
Číslo produktu: 200409

Laditelné LED pásky s 300 bílými diodami pro optimální nepřímé osvětlení. Pásky mohou být zkráceny nebo prodlouženy dle libosti.

  • Perfektní pro nepřímé osvětlení v teplých a studených odstínech bílé
  • zářivost
  • úspora energie
  • prodloužení / zkrácení dle libosti

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

300 vysoce svítivých energeticky úsporných LED. Vysoký počet diod zajišťuje rovnoměrné osvětlení a nevznikají nevzhledné kužely světla, jako u pásků s menším počtem LED. Tento pásek je energeticky úsporný a svítí laditelným bílým světlem. Optimální pro nepřímé osvětlení v obytných místnostech. Pásky mohou být zkráceny nebo prodlouženy dle libosti.

Ovládání s Loxone

K napájení LED pásku můžete využít 24 V zdroj a k ovládání RGBW 24V Dimmer ( Air či Tree).

Poznámka: Při přímém zapojení dvou LED pásků (prodloužení stávajícího pásku dalším páskem) jimi prochází velký proud a dochází k jejich přehřívání a rychlejšímu stárnutí.

 
Součást balení
  • 1 × 5 m LED pás (laditelná bílá). Podle varianty: IP 20 (bez ochrany proti vodě), IP 65 (proti tryskající vodě), IP 68 (proti potopení do vody)
  • 1 × sada příslušenství obsahující rychlospojky pro LED pásky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Chytrý dům nebo byt s Loxone - více času pro život

 

Všichni to znáte z domovů, kanceláří, práce... ovladače na vytápění, klimatizaci, na řízené větrání, na rolety, na audio systém... Termostaty, zabezpečení vstupů - klíče atd... K tomu "otravné" nastavování všeho jednotlivě s tím, že zapnutím jednoho zařízení, často musíte změnit nastavení ostatních, abyste se vyhnuli protichůdným funkcím a plýtvání dnes tak cenných energií...

A teď si představte, že existuje řešení, kde vše najdete a funguje v jednom zařízení - displeji. Uživatelsky přívětivě a jedním tlačítkem vyřešíte vše co potřebujete. Celá domácnost je v symbióze a vy se cítíte skvěle z rodinné pohody, kterou si takto společně užíváte.

Pod pojmem chytrý dům si dnes můžeme představit ledasco. Většinou všemožná udělátka, která nás okrádají o čas a komplikují nám život. Podle Loxone musí inteligentní dům splňovat přesný opak. Vědět vždy sám, co má dělat a šetřit obyvatelům tisíce akcí. Starat se o vytápění, osvětlení, stínění a další technologie. Skutečný smart home šetří náš čas a zjednodušuje nám život. 

S Loxone se váš dům či byt stane opravdu inteligentní. Bude ovládat techniku tak, aby vám bylo příjemně, byli jste v bezpečí a zároveň co nejvíce šetřili. K tomu budete mít v každé místnosti jednoduché ovládání jedním tlačítkem. Jako bonus získáte aplikaci, se kterou máte vše pod palcem kdekoli na světě. 

Loxone přitom respektuje soukromí - nikam neposílá vaše data. Nic není "uložené někde na cloudu", vše máte 100% pod vaší kontrolou v místě instalace. 

Máte volbu bezpečného vzdáleného dohledu a ovládání jen pokud budete chtít. Vše může fungovat i "ostrovně" bez připojení k internetu. Loxone je kompletně vyráběný v Evropě!

 

Funkce a možnosti inteligentního domu.

Loxone nabízí řešení pro veškeré funkce chytrého domu. Skutečné kouzlo je v dokonalé souhře všech komponent. Vše o sobě ví, rozumí si a dokáže spolupracovat na základě zjištěných dat. Díky této kooperaci vše v domě funguje bez kompromisů.