Centrální vysavač Drainvac DF2A310

Značka: Drainvac
ZDARMAZDARMA
DF2A310
111 804 Kč / ks 92 400 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Centrální vysavač Drainvac vhodný pro rodinné domy s větší podlahovou plochou. Sací jednotka navržena pro maximální pohodlí uživatele s mokrým odlučováním prachu a motorem typu By-pass (s obtokem). Tato technologie umožňuje jak suché vysávání, tak i vysávání vody a dokonce i pěny. Nečistoty jsou před vstupem do agregátu skrápěny vodní mlhou a ve formě kalu stékají do směšovací nádrže.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Největší výhodou tohoto přístroje je, že odpadá jakékoliv vynášení nádoby nebo vaku. Usazený kal je při skončení úklidu automaticky vypuštěn do kanalizačního řádu, případně do jímky. Nemusíte se obávat zápachu z kanalizace. Odpadní potrubí obsahuje ventil se zpětným uzávěrem, který se po vypuštění kalu uzavře, takže zápach se nešíří zpět do potrubního rozvodu. Hladinu vody v nádrži hlídají elektrody a vše je řízeno elektronikou s mikroprocesorem. Když se nádoba naplní ještě před skončením vysávání, agregát se sám vypne, vypustí a po předem nastaveném čase (cca 5-10 s) se opět sám zapne. Právě díky elektronickému řízení lze vysávat i pěnu. Na tomto principu pracují pouze vysavače DrainVac. S plovákovým systémem, se kterým byste se mohli setkat u konkurenčních výrobků, toto není možné.

Výše popsaný způsob manipulace s prachem je označován za jeden s nejhygieničtějších a nejvhodnějších pro alergiky a astmatiky. Tento vysavač lze použít do větších rodinných domů, ale uplatní se i v komerčních prostorách či průmyslu. Dominující vlastností tohoto vysavače je, že nepřijdete vůbec do styku s prachem. Používáte jen hadici s vhodnou hubicí a vyčistíte byt k vaší velké spokojenosti. O nic jiného se nemusíte starat. Vše ostatní s prachem zařídí váš vysavač. Vyberte si ho i vy a staňte se vlastníkem jednoho s nejdokonalejších vysavačů na trhu.

Pozn.: Pokud uvažujete o vysávání vody s tímto agregátem bez odlučovače, je nutné tomu také přizpůsobit potrubní rozvod. Všechny vodorovné trasy musí být ve spádu a to 3 mm na metr délky. To vám zaručí, že zbytková voda se nebude usazovat v potrubním rozvodu.

Hlavní výhody centrálního vysavače DRAINVAC DF2A310:

  • vysoký výkon
  • vysávání vlhkých i suchých nečistot
  • vhodný pro vysávání vody, čištění koberců, čalounění, interiérů vozidel apod.
  • 3" odpadní potrubí
  •  
  •  

 technické parametry drainvac df2a310

Filtrace vodní
Monitorovací LCD technologie SMART SCREEN ne
Uhlíkový filtr
ne
Zásuvka na agregátu ne
Antivibrační závěs ne
SoftStart ne
Napětí (V) 240
Sací výkon (Airwat) 2x 355
Sací podtlak (mmH2O) 4191
Vzduchový výkon (lit/s) 55
Příkon (W) 2592
Velikost kanystru (lit) 29
Průměr agregátu (mm) 380
Výška agregátu (mm) 1225
Hmotnost (kg) 23

Doplňkové parametry

Kategorie: Agregáty
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 23 kg
Příkon: 2592 W
Sací výkon: 1200 Airwatt
Technologie obousměrné komunikace: ne
Technologie Smart Screen: ne
Velikost kanystru: 25 l
Zásuvka na agregátu: ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: