DINO-A - velkoplošný difuzor

Značka: CLIMECON
61 074,75 Kč / ks 67 182,23 Kč / ks 100 160,78 Kč / ks 152 695,95 Kč / ks od 28 592,30 Kč / ks 50 475 Kč bez DPH 55 522,50 Kč bez DPH 82 777,50 Kč bez DPH 126 195 Kč bez DPH od 23 630 Kč bez DPH
Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Zvolte variantu
Barva
Připojení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
5.3.2024 5.3.2024 5.3.2024 5.3.2024 Zvolte variantu

DINO-A - velkoplošný difuzor

Difuzory výtlaku DINO jsou nejlepším řešením výtlakové ventilace. Produkty řady kombinují elegantní design, flexibilitu a vysokou kapacitu. Nízká konstrukce DINO-A je určena pro povrchovou montáž na stěnu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 


 

Popis

Difuzory nové řady DINO, které jsou určeny pro výtlačné větrání, kombinují vysokou kapacitu, elegantní design a flexibilitu při úpravách během celého životního cyklu difuzorů.

Výtlačné vyústky řady DINO zajišťují tichý rozvod vzduchu bez průvanu v prostorách, jako jsou:

 • Učebny
 • Restaurace
 • Konferenční místnosti
 • Prostory fitness
 • Průmyslové prostory
 • Profesionální kuchyně

A všechny vysoké prostory, ve kterých jsou potřeba velké objemy vzduchu.

DINO-A je součástí rodiny produktů OptiFlow®!

Produkty OptiFlow® se přizpůsobují změnám v životním cyklu prostoru díky optimalizovanému a přizpůsobivému vzoru házení.

 


 

Obsah dodávky

Kromě aktivní jednotky přiváděného vzduchu obsahuje řada DINO také nové a inovativní regulátory s částí pro tlumení hluku a také kryty potrubí pro dosažení jednotného a stylového vzhledu. Patentovaný regulátor zajišťuje konstantní proudění vzduchu do difuzoru přiváděného vzduchu, což přispívá k hladkému a bezprůvanovému rozptylu pro difuzér přiváděného vzduchu.

Nízká konstrukce DINO-A je určena pro povrchovou montáž na stěnu.

Obsah dodávky

 • Výtlakový difuzor
 • Sokl připevněný k difuzoru
 • Instalační lišty pro montáž na stěnu
 • Upevňovací prvky pro instalaci

 

 

 

 

 


 

Rychlý průvodce

 


 

Kód produktu

DINO A 300×60 TATOVÉ DACD DAVP
    1   2   3   4   5

 

 1. = Modelka
 2. = Velikost spojky (Ø)
 3. = Tlumič a tlumič zvuku
 4. = Obdélníkové potrubí a spojka na kruhové potrubí
 5. = Kryt potrubí

Spojovací konektor na kruhové potrubí

Obdélníkové potrubí

 

Kolo

300×60  160
 400×100  250
 700×150  400
 1000×200  500

 

Na vyžádání jsou k dispozici také delší spojovací konektory.

 


 

Rozměry

Hlavní rozměry

Kryt kanálu je k dispozici také v různých výškách na objednávku.

 

Hlavní rozměry, kryt kanálu DAVP

 


 

Házet vzory

Vzor házení difuzoru výtlaku DINO-A lze přesměrovat. Díky otočným tryskám lze vrhací obrazec výtlakových vyústek DINO po instalaci snadno změnit, například při změně účelu místnosti.

Změna vzoru házení neovlivňuje pokles tlaku nebo úrovně útlumu zvuku.

Standardní vzor hodu směřuje do stran

 

 

Vzor hodu může být přesměrován, pokud se změní účel prostoru

 

 

Výběrové schéma

Grafy nejsou určeny k úpravě.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Distribuční prvky - vyústky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Climecon - chytřejší řešení vnitřního ovzduší

Čistý vzduch v interiéru nevzniká sám od sebe - vytváří se s nekompromisním přístupem. Chceme být lídrem v našem oboru tím, že budeme vytvářet průkopnické myšlenky prostřednictvím nového druhu designu vnitřního vzduchu, protože vývoj vychází především ze síly spolupráce.

Vyvíjíme řešení vnitřního ovzduší s fungujícími produkty a službami na všech úrovních.

Neustálým vývojem neustále vytváříme lepší výrobky, které v sobě spojují elegantní severský design, nejmodernější kvalitu a celkovou nenáročnost. Naše prověřené, vysoce kvalitní výrobky a kvalifikovaný servis jsou základem, na kterém stavíme efektivní spolupráci s našimi zákazníky a partnery.

Jsme jednou z prvních uhlíkově neutrálních společností ve Finsku. Dbáme na to, aby to, co děláme dnes, budovalo odpovědnou budoucnost. Při navrhování vnitřního ovzduší uplatňujeme holistický přístup k životnímu prostředí, lidem, prostorám, procesům a výrobkům. Naše řešení a výrobky navrhujeme s ohledem na konkrétní prostor a zohledňujeme perspektivy a potřeby různých uživatelů.

Climecon, zodpovědný průkopník v oblasti řešení vnitřního ovzduší

Vyvíjíme chytřejší řešení pro vnitřní ovzduší a udáváme směr rozvoji našeho odvětví. Pouze duch společnosti Climecon - odvaha, nekompromisní přístup a péče - vytvoří odpovědná řešení, která zajistí nejlepší vnitřní vzduch na světě, nyní i v budoucnosti.

Naše hodnoty

Odvaha

Odvaha vede k inovacím a vývoji nových řešení. Odvaha společnosti Climecon vychází z důvěry v naše odborné znalosti a pevné dovednosti. Vpřed nás ženou ambice a odvaha zaujmout roli předvoje.

Nekompromisní přístup

Chceme udávat směr celému odvětví tím, že budeme s nekompromisním přístupem vytvářet nové informace, inovativní řešení a nové typy služeb. Nenecháváme naše zákazníky na holičkách. Naopak, jdeme za nimi s kvalitou. Co slíbíme, to také dodržíme.

Péče

Pečlivost spočívá v péči o zákazníky, zaměstnance, partnery a životní prostředí. Odpovědnými rozhodnutími vytváříme udržitelný zítřek.

NAŠE CESTA 
Extrémně dobrý přístup

Tajemstvím ducha a úspěchu Climeconu je mimořádně dobrý přístup. Jsme naši zaměstnanci, naši zákazníci a naše životní prostředí. Vždy plníme, co slíbíme, a nezapomínáme přitom na jiskru v očích.

CHYTRÁ ŘEŠENÍ A SLUŽBY
Chceme nabízet co nejchytřejší řešení

Díky pokročilým řešením větrání vytváříme vnitřní klima, ve kterém může každý v klidu žít a dýchat. Rozvíjíme náš obor aktivním vytvářením nových výzkumných informací a inovací. Naším cílem je vždy překonávat očekávání.

POKROČILÉ TECHNOLOGIE A KVALITA
Neděláme kompromisy v kvalitě našich výrobků

Technologie, komponenty a materiály našich výrobků jsou pečlivě vybírány a jsou odolné. Naše výrobky se snadno instalují a udržují a mají přesné ovládání. Dlouholeté zkušenosti a znalosti z výzkumu v kombinaci s našimi současnými znalostmi v oblasti vývoje výrobků jsou naší zárukou technické dokonalosti

POUŽITELNOST A DESIGN
Design je mnohem víc než jen vzhled

Naše výrobky kombinují stylový design se snadným používáním během životního cyklu výrobku. Design výrobků provádíme ve spolupráci s profesionály z oblasti designu a arc

Naše práce na uhlíkové neutralitě

Zavázali jsme se stanovit naše emise skleníkových plynů, zavést opatření ke snížení emisí a kompenzovat veškeré nevyhnutelné emise z naší činnosti. Ve snižování emisí a podávání zpráv v souladu s mezinárodním protokolem budeme pokračovat i v budoucnu.

Severský design a kvalita

Základem našich řešení je jednoduchost a špičkový design, který má vydržet po generace. Důvěra a důstojnost, které jsou pro severskou mentalitu typické, jsou přítomny na každém kroku naší činnosti.