DINO-K - velkoplošný difuzor

Značka: CLIMECON
31 154,48 Kč / ks 34 448,70 Kč / ks 74 877,83 Kč / ks 48 732,75 Kč / ks 65 966,18 Kč / ks 101 612,78 Kč / ks od 21 450,28 Kč / ks 25 747,50 Kč bez DPH 28 470 Kč bez DPH 61 882,50 Kč bez DPH 40 275 Kč bez DPH 54 517,50 Kč bez DPH 83 977,50 Kč bez DPH od 17 727,50 Kč bez DPH
Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Zvolte variantu
Barva
Připojení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
29.2.2024 29.2.2024 29.2.2024 29.2.2024 29.2.2024 29.2.2024 Zvolte variantu

DINO-K - velkoplošný difuzor

Difuzory výtlaku DINO jsou nejlepším řešením výtlakové ventilace. Produkty řady kombinují elegantní design, flexibilitu a vysokou kapacitu. Stylový difuzor DINO-K je určen k montáži na rohy.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 


Popis

Difuzory nové řady DINO, které jsou určeny pro výtlačné větrání, kombinují vysokou kapacitu, elegantní design a flexibilitu při úpravách během celého životního cyklu difuzorů.

DINO-K je speciálně navržen pro montáž na rohy.

Výtlačné vyústky řady DINO zajišťují tichý rozvod vzduchu bez průvanu v prostorách, jako jsou:

  • Učebny
  • Restaurace
  • Konferenční místnosti
  • Prostory fitness
  • Průmyslové prostory
  • Profesionální kuchyně

A všechny vysoké prostory, ve kterých jsou potřeba velké objemy vzduchu.

DINO-K je součástí rodiny produktů OptiFlow®!

Produkty OptiFlow® se přizpůsobují změnám v životním cyklu prostoru díky optimalizovanému a přizpůsobivému vzoru házení.

 

 

Obsah dodávky

Kromě aktivní jednotky přiváděného vzduchu obsahuje řada DINO také nové a inovativní regulátory s částí pro tlumení hluku a také kryty potrubí pro dosažení jednotného a stylového vzhledu. Patentovaný regulátor zajišťuje konstantní proudění vzduchu do difuzoru přiváděného vzduchu, což přispívá k hladkému a bezprůvanovému rozptylu pro difuzér přiváděného vzduchu.

DINO-K je svým stylovým designem určen pro rohovou instalaci.

Obsah dodávky

  • Výtlakový difuzor
  • Sokl připevněný k difuzoru
  • Instalační lišty pro montáž na stěnu
  • Upevňovací prvky pro instalaci

 


Kód produktu

 

DINO K 125 DODS DKVP
1   2   3   4

 

1 = Model
2 = Velikost spojky (Ø)
3 = Regulátor a tlumič zvuku
4 = Kryt potrubí

 


Rychlý průvodce výběrem

 

Rozměry

Hlavní rozměry

 

Hlavní rozměry, části potrubí

 

Poznámka! Ve velikosti 400 je tlumič DIRIS.
DODS = regulátor + tlumič zvuku

 

 Hlavní rozměry, Kryt potrubí DKVP

 

mm = výška stropu

Hlavní rozměry, směry spojky

Házet vzory

Vzor rozptylu difuzorů DINO lze přesměrovat. Díky otočným tryskám lze vrhací obrazec výtlakových vyústek DINO po instalaci snadno změnit, například při změně účelu místnosti.

Změna vzoru házení neovlivňuje pokles tlaku nebo úrovně útlumu zvuku.

Standardní vzor hodu směřuje do stran

 

Vzor hodu lze změnit

 


 

 

Výběrová schémata

Grafy nejsou určeny k úpravě.

 

 

 

 

 

 


Instalace a seřízení

Difuzory DINO se snadno instalují, nastavují, udržují a čistí.

Upevňovací šrouby lze otevřít a regulátor snadno vyjmout, takže je během údržby zaručen přístup dovnitř výrobku a potrubí.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Distribuční prvky - vyústky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Climecon - chytřejší řešení vnitřního ovzduší

Čistý vzduch v interiéru nevzniká sám od sebe - vytváří se s nekompromisním přístupem. Chceme být lídrem v našem oboru tím, že budeme vytvářet průkopnické myšlenky prostřednictvím nového druhu designu vnitřního vzduchu, protože vývoj vychází především ze síly spolupráce.

Vyvíjíme řešení vnitřního ovzduší s fungujícími produkty a službami na všech úrovních.

Neustálým vývojem neustále vytváříme lepší výrobky, které v sobě spojují elegantní severský design, nejmodernější kvalitu a celkovou nenáročnost. Naše prověřené, vysoce kvalitní výrobky a kvalifikovaný servis jsou základem, na kterém stavíme efektivní spolupráci s našimi zákazníky a partnery.

Jsme jednou z prvních uhlíkově neutrálních společností ve Finsku. Dbáme na to, aby to, co děláme dnes, budovalo odpovědnou budoucnost. Při navrhování vnitřního ovzduší uplatňujeme holistický přístup k životnímu prostředí, lidem, prostorám, procesům a výrobkům. Naše řešení a výrobky navrhujeme s ohledem na konkrétní prostor a zohledňujeme perspektivy a potřeby různých uživatelů.

Climecon, zodpovědný průkopník v oblasti řešení vnitřního ovzduší

Vyvíjíme chytřejší řešení pro vnitřní ovzduší a udáváme směr rozvoji našeho odvětví. Pouze duch společnosti Climecon - odvaha, nekompromisní přístup a péče - vytvoří odpovědná řešení, která zajistí nejlepší vnitřní vzduch na světě, nyní i v budoucnosti.

Naše hodnoty

Odvaha

Odvaha vede k inovacím a vývoji nových řešení. Odvaha společnosti Climecon vychází z důvěry v naše odborné znalosti a pevné dovednosti. Vpřed nás ženou ambice a odvaha zaujmout roli předvoje.

Nekompromisní přístup

Chceme udávat směr celému odvětví tím, že budeme s nekompromisním přístupem vytvářet nové informace, inovativní řešení a nové typy služeb. Nenecháváme naše zákazníky na holičkách. Naopak, jdeme za nimi s kvalitou. Co slíbíme, to také dodržíme.

Péče

Pečlivost spočívá v péči o zákazníky, zaměstnance, partnery a životní prostředí. Odpovědnými rozhodnutími vytváříme udržitelný zítřek.

NAŠE CESTA 
Extrémně dobrý přístup

Tajemstvím ducha a úspěchu Climeconu je mimořádně dobrý přístup. Jsme naši zaměstnanci, naši zákazníci a naše životní prostředí. Vždy plníme, co slíbíme, a nezapomínáme přitom na jiskru v očích.

CHYTRÁ ŘEŠENÍ A SLUŽBY
Chceme nabízet co nejchytřejší řešení

Díky pokročilým řešením větrání vytváříme vnitřní klima, ve kterém může každý v klidu žít a dýchat. Rozvíjíme náš obor aktivním vytvářením nových výzkumných informací a inovací. Naším cílem je vždy překonávat očekávání.

POKROČILÉ TECHNOLOGIE A KVALITA
Neděláme kompromisy v kvalitě našich výrobků

Technologie, komponenty a materiály našich výrobků jsou pečlivě vybírány a jsou odolné. Naše výrobky se snadno instalují a udržují a mají přesné ovládání. Dlouholeté zkušenosti a znalosti z výzkumu v kombinaci s našimi současnými znalostmi v oblasti vývoje výrobků jsou naší zárukou technické dokonalosti

POUŽITELNOST A DESIGN
Design je mnohem víc než jen vzhled

Naše výrobky kombinují stylový design se snadným používáním během životního cyklu výrobku. Design výrobků provádíme ve spolupráci s profesionály z oblasti designu a arc

Naše práce na uhlíkové neutralitě

Zavázali jsme se stanovit naše emise skleníkových plynů, zavést opatření ke snížení emisí a kompenzovat veškeré nevyhnutelné emise z naší činnosti. Ve snižování emisí a podávání zpráv v souladu s mezinárodním protokolem budeme pokračovat i v budoucnu.

Severský design a kvalita

Základem našich řešení je jednoduchost a špičkový design, který má vydržet po generace. Důvěra a důstojnost, které jsou pro severskou mentalitu typické, jsou přítomny na každém kroku naší činnosti.