DINO-T - velkoplošný difuzor

Značka: CLIMECON
31 753,43 Kč / ks 35 310,83 Kč / ks 48 242,70 Kč / ks 66 819,23 Kč / ks 80 495,25 Kč / ks 108 110,48 Kč / ks od 22 484,83 Kč / ks 26 242,50 Kč bez DPH 29 182,50 Kč bez DPH 39 870 Kč bez DPH 55 222,50 Kč bez DPH 66 525 Kč bez DPH 89 347,50 Kč bez DPH od 18 582,50 Kč bez DPH
Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Zvolte variantu
Barva
Připojení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
29.2.2024 29.2.2024 29.2.2024 29.2.2024 29.2.2024 29.2.2024 Zvolte variantu

DINO-T - velkoplošný difuzor

Nízkorychlostní zařízení DINO-T

Nízkorychlostní zařízení DINO jsou nejlepším řešením pro distribuci výtlačného vzduchu. Produkty této řady kombinují elegantní design, flexibilitu konverze a vysoký výkon. Stylové nízkorychlostní zařízení DINO-T lze bezproblémově integrovat do povrchu stěny nebo stropu zapuštěním a produkt je také vynikající volbou jako obecné zařízení na nasávání vzduchu pro profesionální kuchyně.

Detailní informace

Detailní popis produktu


 

 

Popis

Nízkorychlostní zařízení řady DINO kombinují vysoký výkon, stylový vzhled a flexibilitu transformace životního cyklu, což znamená, že jejich rozptylové vzory lze v případě změn stavu přeorientovat.

DINO-T lze stylově zapustit jak do stěny, tak do stropu. DINO-T se také perfektně hodí jako obecné zařízení na nasávání vzduchu pro profesionální kuchyně.

Produkty umožňují tichou distribuci vzduchu bez průvanu v prostorách, jako jsou:

  • Učebny
  • Restaurace
  • Konferenční místnosti
  • Zařízení pro cvičení
  • Průmyslové prostory
  • Profesionální kuchyně

Stejně jako všechny vysoké prostory, které vyžadují velké objemy vzduchu.

DINO-T je k dispozici také v kyselinovzdorné oceli, která chrání proti korozi! Produkty Climecon HST jsou vhodné zejména pro nap. na podmínky bazénu.

DINO-T je součástí rodiny produktů Optiflow®!

Produkty OptiFlow® se přizpůsobují změnám životního cyklu prostoru díky optimalizovanému a flexibilnímu distribučnímu vzoru.

 

DINO-TH je určen pro místa, kde jsou mimořádně vysoké požadavky na hladinu hluku a proudění vzduchu.


 

 

Uhlíková stopa

Uhlíková stopa produktů byla vypočtena jako součást požadavků environmentální zprávy EPD nadace Building Information Foundation.


 

Obsah dodávky

Kromě aktivní jednotky nasávaného vzduchu obsahuje řada DINO nové a inovativní nastavovací jednotky s tlumicí  částí a  obkladovými panely pro dosažení jednotného a elegantního vzhledu. Patentovaná řídicí jednotka zajišťuje rovnoměrné proudění vzduchu k nasávanému vzduchovému zařízení, díky čemuž je také rozložení rozvodu nasávaného vzduchového zařízení plynulé a bez průvanu.

POZNÁMKA! Boční lakování DINO-T na vyžádání.

Obsah dodávky

  • Nízkorychlostní zařízení

 

 

Štítek produktu

DINO T 125 DODS M
1   2   3   4

 

1 = Model pomaloběžného zařízení
2 = Velikost připojení (Ø)
3 = Seřizovací jednotka a tlumič
4 = Boky produktu lakované


 

Rychlá volba


 

 

Údaje o měření

Hlavní rozměry

Hlavní rozměry, části potrubí

Poznámka! Ve velikosti 400 je tlumič DIRIS.
DODS = regulátor + tlumič zvuku

 

Směry spojky


 

 

Rozptylovací vzory

Všechna nízkorychlostní zařízení řady DINO mají přeorientovatelný rozptylový vzor.

Se směrovým rozptylovým vzorem DINOS lze vždy připravit optimální rozptylový vzor pro místnost. Pokud se během životního cyklu změní například podmínky nebo uspořádání prostoru, lze rozptylový obrazec snadno přeorientovat díky reverzibilním tryskám.

Změna distribučního vzoru neovlivňuje tlakovou ztrátu ani hladinu zvuku.

Standardně rozptylový vzor směřoval do stran

 

 

 

Vzor hodu lze změnit

 


 

 

Výběrové schéma

Grafy nejsou určeny k úpravě.

 

 

 

 

 

 


 

Instalace a seřízení

Difuzory DINO se snadno instalují, nastavují, udržují a čistí.

Upevňovací šrouby lze otevřít a regulátor snadno vyjmout, takže je během údržby zaručen přístup dovnitř výrobku a potrubí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Distribuční prvky - vyústky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Climecon - chytřejší řešení vnitřního ovzduší

Čistý vzduch v interiéru nevzniká sám od sebe - vytváří se s nekompromisním přístupem. Chceme být lídrem v našem oboru tím, že budeme vytvářet průkopnické myšlenky prostřednictvím nového druhu designu vnitřního vzduchu, protože vývoj vychází především ze síly spolupráce.

Vyvíjíme řešení vnitřního ovzduší s fungujícími produkty a službami na všech úrovních.

Neustálým vývojem neustále vytváříme lepší výrobky, které v sobě spojují elegantní severský design, nejmodernější kvalitu a celkovou nenáročnost. Naše prověřené, vysoce kvalitní výrobky a kvalifikovaný servis jsou základem, na kterém stavíme efektivní spolupráci s našimi zákazníky a partnery.

Jsme jednou z prvních uhlíkově neutrálních společností ve Finsku. Dbáme na to, aby to, co děláme dnes, budovalo odpovědnou budoucnost. Při navrhování vnitřního ovzduší uplatňujeme holistický přístup k životnímu prostředí, lidem, prostorám, procesům a výrobkům. Naše řešení a výrobky navrhujeme s ohledem na konkrétní prostor a zohledňujeme perspektivy a potřeby různých uživatelů.

Climecon, zodpovědný průkopník v oblasti řešení vnitřního ovzduší

Vyvíjíme chytřejší řešení pro vnitřní ovzduší a udáváme směr rozvoji našeho odvětví. Pouze duch společnosti Climecon - odvaha, nekompromisní přístup a péče - vytvoří odpovědná řešení, která zajistí nejlepší vnitřní vzduch na světě, nyní i v budoucnosti.

Naše hodnoty

Odvaha

Odvaha vede k inovacím a vývoji nových řešení. Odvaha společnosti Climecon vychází z důvěry v naše odborné znalosti a pevné dovednosti. Vpřed nás ženou ambice a odvaha zaujmout roli předvoje.

Nekompromisní přístup

Chceme udávat směr celému odvětví tím, že budeme s nekompromisním přístupem vytvářet nové informace, inovativní řešení a nové typy služeb. Nenecháváme naše zákazníky na holičkách. Naopak, jdeme za nimi s kvalitou. Co slíbíme, to také dodržíme.

Péče

Pečlivost spočívá v péči o zákazníky, zaměstnance, partnery a životní prostředí. Odpovědnými rozhodnutími vytváříme udržitelný zítřek.

NAŠE CESTA 
Extrémně dobrý přístup

Tajemstvím ducha a úspěchu Climeconu je mimořádně dobrý přístup. Jsme naši zaměstnanci, naši zákazníci a naše životní prostředí. Vždy plníme, co slíbíme, a nezapomínáme přitom na jiskru v očích.

CHYTRÁ ŘEŠENÍ A SLUŽBY
Chceme nabízet co nejchytřejší řešení

Díky pokročilým řešením větrání vytváříme vnitřní klima, ve kterém může každý v klidu žít a dýchat. Rozvíjíme náš obor aktivním vytvářením nových výzkumných informací a inovací. Naším cílem je vždy překonávat očekávání.

POKROČILÉ TECHNOLOGIE A KVALITA
Neděláme kompromisy v kvalitě našich výrobků

Technologie, komponenty a materiály našich výrobků jsou pečlivě vybírány a jsou odolné. Naše výrobky se snadno instalují a udržují a mají přesné ovládání. Dlouholeté zkušenosti a znalosti z výzkumu v kombinaci s našimi současnými znalostmi v oblasti vývoje výrobků jsou naší zárukou technické dokonalosti

POUŽITELNOST A DESIGN
Design je mnohem víc než jen vzhled

Naše výrobky kombinují stylový design se snadným používáním během životního cyklu výrobku. Design výrobků provádíme ve spolupráci s profesionály z oblasti designu a arc

Naše práce na uhlíkové neutralitě

Zavázali jsme se stanovit naše emise skleníkových plynů, zavést opatření ke snížení emisí a kompenzovat veškeré nevyhnutelné emise z naší činnosti. Ve snižování emisí a podávání zpráv v souladu s mezinárodním protokolem budeme pokračovat i v budoucnu.

Severský design a kvalita

Základem našich řešení je jednoduchost a špičkový design, který má vydržet po generace. Důvěra a důstojnost, které jsou pro severskou mentalitu typické, jsou přítomny na každém kroku naší činnosti.