ECO C - přímotopný přívodní stropní ventil

Značka: CLIMECON
20 675,88 Kč / ks 14 991,90 Kč / ks od 14 991,90 Kč / ks 17 087,50 Kč bez DPH 12 390 Kč bez DPH od 12 390 Kč bez DPH
Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Zvolte variantu
Barva
Provedení
Připojení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
4.3.2024 4.3.2024 Zvolte variantu

ECO C - přímotopný přívodní stropní ventil

ECO-C ohřívač vzduchu

 ECO-C, instalovaný na střeše, zajišťuje kromě inteligentního vytápění rovnoměrnou a kvalitní distribuci vzduchu v pasivních domech. Stropní ventil ECO-C nabízí kromě elegantního designu vynikající zvukově technické vlastnosti a snadné a spolehlivé seřízení.

Detailní informace

Detailní popis produktu


 

Popis

Stylový, tichý z hlediska akustických vlastností a vynikající z hlediska proudění vzduchu, střešní ventil se snadno udržuje v čistotě. ECO-C se snadno a spolehlivě nastavuje. Stropní ventil, který je vynikající z hlediska zvuku a vzduchotechnických vlastností, má také vysoký směšovací poměr přiváděného vzduchu a vzduchu v místnosti a široký rozptyl. Tím je zajištěna bezprůvanová a příjemná distribuce vzduchu během topné sezóny i mimo ni.

Díky inovativnímu designu se kolem ventilu na povrchu střechy nemůže vytvořit černý prstenec nečistot typicky způsobený sekundárním vzduchem. ECO-C je vhodný pro instalaci do všech místností, kde je rozvod vzduchu přiveden od povrchu stropu.

Řada ECO pro vzduchové vytápění energeticky úsporných domů

K vytápění energeticky úsporného domu se spotřebuje pouze 20-30 kWh/brm 2 a 10-20 W/m 2 . Spotřeba energie na vytápění je nízká, proto se do těchto lokalit svou energetickou účinností dobře hodí systém ohřevu vzduchu ECO, který je přesný a rychle reagující na změny. Pomocí programovatelné řady ECO můžete upravit teplotu pro každou místnost. Systém se používáním učí, což má za následek ještě vyšší energetickou účinnost a tepelný komfort.

ECO-C - Vlastnosti:

  • Vysoký poměr míchání a široký vzor házení
  • Důmyslná bezpovrchová struktura střechy a elegantní design
  • Spolehlivé měření a rychlé a přesné nastavení
  • Vytápění integrované do ventilačního systému zjednodušuje množství technologie budovy
  • Mimo topnou sezónu funguje ECO-C jako špičkový difuzor přiváděného vzduchu

 

Rychlá volba


 

 

Údaje o měření


 

 

Dimenzování


 

Rozptylový vzor a délka hodu

 

Změna teploty vstupního vzduchu nemá vliv na délku házení.


 

 

Zvýšení hladiny zvuku

Hladina zvuku se zvýší, pokud je ochranná vzdálenost menší než 3xØd:

  • po křivce +4 dB (A)
  • po t-větvi +8 dB (A)

 

Pokročilé plánování vytápění zlepšuje energetickou účinnost

Pokojové teploty a vytápění lze naplánovat i na každý den individuálně. Týdenní časovač umožňuje úsporu energie v době strávené mimo domov a v době, kdy není potřeba topení. Pokojovou teplotu lze naprogramovat tak, aby v noci v místnostech, kde není potřeba vytápění, klesala.

Pokojová řídicí jednotka ECO se učí od svého okolí a přizpůsobuje se mu. Bude schopen zahájit ohřev dříve nebo později, než je nutné, a zajistí dosažení požadované teploty ve správný okamžik.

 

 


Technické údaje ohřívače vzduchu

Napětí: 230 VAC / 50Hz
Konektory: 2 x 2,5 mm2 (PE) napájecí napětí. 4 x 0,8 mm2 komunikace / RS485 (Modbus)
Výkon max: Jmenovitý výkon 400 W (6-20 dm3 /s)
Velikost potrubí: Ø125


Doplňkové parametry

Kategorie: Distribuční prvky - vyústky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Climecon - chytřejší řešení vnitřního ovzduší

Čistý vzduch v interiéru nevzniká sám od sebe - vytváří se s nekompromisním přístupem. Chceme být lídrem v našem oboru tím, že budeme vytvářet průkopnické myšlenky prostřednictvím nového druhu designu vnitřního vzduchu, protože vývoj vychází především ze síly spolupráce.

Vyvíjíme řešení vnitřního ovzduší s fungujícími produkty a službami na všech úrovních.

Neustálým vývojem neustále vytváříme lepší výrobky, které v sobě spojují elegantní severský design, nejmodernější kvalitu a celkovou nenáročnost. Naše prověřené, vysoce kvalitní výrobky a kvalifikovaný servis jsou základem, na kterém stavíme efektivní spolupráci s našimi zákazníky a partnery.

Jsme jednou z prvních uhlíkově neutrálních společností ve Finsku. Dbáme na to, aby to, co děláme dnes, budovalo odpovědnou budoucnost. Při navrhování vnitřního ovzduší uplatňujeme holistický přístup k životnímu prostředí, lidem, prostorám, procesům a výrobkům. Naše řešení a výrobky navrhujeme s ohledem na konkrétní prostor a zohledňujeme perspektivy a potřeby různých uživatelů.

Climecon, zodpovědný průkopník v oblasti řešení vnitřního ovzduší

Vyvíjíme chytřejší řešení pro vnitřní ovzduší a udáváme směr rozvoji našeho odvětví. Pouze duch společnosti Climecon - odvaha, nekompromisní přístup a péče - vytvoří odpovědná řešení, která zajistí nejlepší vnitřní vzduch na světě, nyní i v budoucnosti.

Naše hodnoty

Odvaha

Odvaha vede k inovacím a vývoji nových řešení. Odvaha společnosti Climecon vychází z důvěry v naše odborné znalosti a pevné dovednosti. Vpřed nás ženou ambice a odvaha zaujmout roli předvoje.

Nekompromisní přístup

Chceme udávat směr celému odvětví tím, že budeme s nekompromisním přístupem vytvářet nové informace, inovativní řešení a nové typy služeb. Nenecháváme naše zákazníky na holičkách. Naopak, jdeme za nimi s kvalitou. Co slíbíme, to také dodržíme.

Péče

Pečlivost spočívá v péči o zákazníky, zaměstnance, partnery a životní prostředí. Odpovědnými rozhodnutími vytváříme udržitelný zítřek.

NAŠE CESTA 
Extrémně dobrý přístup

Tajemstvím ducha a úspěchu Climeconu je mimořádně dobrý přístup. Jsme naši zaměstnanci, naši zákazníci a naše životní prostředí. Vždy plníme, co slíbíme, a nezapomínáme přitom na jiskru v očích.

CHYTRÁ ŘEŠENÍ A SLUŽBY
Chceme nabízet co nejchytřejší řešení

Díky pokročilým řešením větrání vytváříme vnitřní klima, ve kterém může každý v klidu žít a dýchat. Rozvíjíme náš obor aktivním vytvářením nových výzkumných informací a inovací. Naším cílem je vždy překonávat očekávání.

POKROČILÉ TECHNOLOGIE A KVALITA
Neděláme kompromisy v kvalitě našich výrobků

Technologie, komponenty a materiály našich výrobků jsou pečlivě vybírány a jsou odolné. Naše výrobky se snadno instalují a udržují a mají přesné ovládání. Dlouholeté zkušenosti a znalosti z výzkumu v kombinaci s našimi současnými znalostmi v oblasti vývoje výrobků jsou naší zárukou technické dokonalosti

POUŽITELNOST A DESIGN
Design je mnohem víc než jen vzhled

Naše výrobky kombinují stylový design se snadným používáním během životního cyklu výrobku. Design výrobků provádíme ve spolupráci s profesionály z oblasti designu a arc

Naše práce na uhlíkové neutralitě

Zavázali jsme se stanovit naše emise skleníkových plynů, zavést opatření ke snížení emisí a kompenzovat veškeré nevyhnutelné emise z naší činnosti. Ve snižování emisí a podávání zpráv v souladu s mezinárodním protokolem budeme pokračovat i v budoucnu.

Severský design a kvalita

Základem našich řešení je jednoduchost a špičkový design, který má vydržet po generace. Důvěra a důstojnost, které jsou pro severskou mentalitu typické, jsou přítomny na každém kroku naší činnosti.