ECO F - přímotopný přívodní stěnový ventil

Značka: CLIMECON
17 908 Kč / ks 12 221 Kč / ks od 12 221 Kč / ks 14 800 Kč bez DPH 10 100 Kč bez DPH od 10 100 Kč bez DPH
Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Zvolte variantu
Barva
Provedení
Připojení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
6.3.2024 6.3.2024 Zvolte variantu

ECO F - přímotopný přívodní stěnový ventil

Ohřívač vzduchu ECO-F

 ECO-F je ventil přívodního vzduchu pod omítku řady ECO, odolný vůči ohřevu, pro instalaci na stěnu. Stylový ventil kombinuje velmi nízkou konstrukční výšku, hladký povrch a hotový design. ECO-F pracuje tiše a snadno se udržuje v čistotě.

Detailní informace

Detailní popis produktu


 

 

Popis

ECO-F má nízký profil a obdélníkovou perforaci. Byl vyvinut na základě velmi oblíbeného difuzoru přiváděného vzduchu FINO . Kromě vynikajícího vzduchového a zvukového výkonu poskytuje stylový designový prvek interiéru.

Dobře vypadající ventil se snadno instaluje a udržuje v čistotě díky inovativním konstrukčním prvkům. ECO-F pracuje tiše. Lze jej pohodlně a přesně ovládat pomocí inovativních magnetických pásek. Zařízení je vhodné pro použití kdekoli od ložnic až po větší prostory a chodby.

ECO – nucené vzduchové vytápění v pasivních domech

Energetická náročnost vytápění v pasivních domech je pouze 20–30 kWh/GSM a 10–20 W/m 2 v místnostech. Spotřeba energie na vytápění je malá, proto je přesný systém nuceného vytápění ECO rychle reagující na změny pro tyto domy z hlediska energetické účinnosti velmi vhodný.

S programovatelnou řadou ECO lze teplotu nastavit samostatně pro každou místnost a systém se při používání učí, což zajišťuje ještě lepší energetickou účinnost a tepelnou pohodu.

Vlastnosti ECO-F:

  • Hladký povrch, velmi nízký profil a stylový design, snadno se udržuje v čistotě
  • Dobrý směšovací poměr, spolehlivé měření a přesné ovládání
  • Vytápění integrované s ventilačním systémem zjednodušuje množství technických zařízení budovy
  • Mimo topnou sezónu funguje ECO-F jako špičkový difuzor přiváděného vzduchu

 

 

Rychlý průvodce


 

 

Rozměry


 

 

Dimenzování

Graf není určen k úpravě.

 


 

 

Rozptylový vzor a délka hodu

ECO-F L b = 0,7 x L 0,2

Topení zapnuto: ECO-F L b = 1,0 x L 0,2

Změna teploty vstupního vzduchu nemá vliv na délku házení. Šířka rozptylového vzoru se zvětšuje.

Délka házení

 

Zařízení je plně otevřené, horní hrana je 100 mm od stropu.

Změna teploty vstupního vzduchu nemá vliv na délku házení.


 

 

Zvýšení hladiny zvuku

Hladina zvuku se zvýší, pokud je ochranná vzdálenost menší než 3xØd:

  • po křivce +4 dB (A)
  • po t-větvi +8 dB (A)

 


 

 

Pokročilé plánování vytápění zlepšuje energetickou účinnost

Pokojové teploty a vytápění lze naplánovat i na každý den individuálně. Týdenní časovač umožňuje úsporu energie v době strávené mimo domov a v době, kdy není potřeba topení. Pokojovou teplotu lze naprogramovat tak, aby v noci v místnostech, kde není potřeba vytápění, klesala.

Pokojová řídicí jednotka ECO se učí od svého okolí a přizpůsobuje se mu. Bude schopen zahájit ohřev dříve nebo později, než je nutné, a zajistí dosažení požadované teploty ve správný okamžik.

 


 

 

Technické údaje jednotky ohřívače vzduchu

Napětí: 230 VAC / 50Hz
Konektory: 2 x 2,5 mm2 (PE) napájecí napětí. 4 x 0,8 mm2 přenos dat/ RS485 (Modbus)
Výkon max: Jmenovité napětí 400 W (6-20 dm3 /s)
Velikost potrubí: Ø125

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Distribuční prvky - vyústky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Climecon - chytřejší řešení vnitřního ovzduší

Čistý vzduch v interiéru nevzniká sám od sebe - vytváří se s nekompromisním přístupem. Chceme být lídrem v našem oboru tím, že budeme vytvářet průkopnické myšlenky prostřednictvím nového druhu designu vnitřního vzduchu, protože vývoj vychází především ze síly spolupráce.

Vyvíjíme řešení vnitřního ovzduší s fungujícími produkty a službami na všech úrovních.

Neustálým vývojem neustále vytváříme lepší výrobky, které v sobě spojují elegantní severský design, nejmodernější kvalitu a celkovou nenáročnost. Naše prověřené, vysoce kvalitní výrobky a kvalifikovaný servis jsou základem, na kterém stavíme efektivní spolupráci s našimi zákazníky a partnery.

Jsme jednou z prvních uhlíkově neutrálních společností ve Finsku. Dbáme na to, aby to, co děláme dnes, budovalo odpovědnou budoucnost. Při navrhování vnitřního ovzduší uplatňujeme holistický přístup k životnímu prostředí, lidem, prostorám, procesům a výrobkům. Naše řešení a výrobky navrhujeme s ohledem na konkrétní prostor a zohledňujeme perspektivy a potřeby různých uživatelů.

Climecon, zodpovědný průkopník v oblasti řešení vnitřního ovzduší

Vyvíjíme chytřejší řešení pro vnitřní ovzduší a udáváme směr rozvoji našeho odvětví. Pouze duch společnosti Climecon - odvaha, nekompromisní přístup a péče - vytvoří odpovědná řešení, která zajistí nejlepší vnitřní vzduch na světě, nyní i v budoucnosti.

Naše hodnoty

Odvaha

Odvaha vede k inovacím a vývoji nových řešení. Odvaha společnosti Climecon vychází z důvěry v naše odborné znalosti a pevné dovednosti. Vpřed nás ženou ambice a odvaha zaujmout roli předvoje.

Nekompromisní přístup

Chceme udávat směr celému odvětví tím, že budeme s nekompromisním přístupem vytvářet nové informace, inovativní řešení a nové typy služeb. Nenecháváme naše zákazníky na holičkách. Naopak, jdeme za nimi s kvalitou. Co slíbíme, to také dodržíme.

Péče

Pečlivost spočívá v péči o zákazníky, zaměstnance, partnery a životní prostředí. Odpovědnými rozhodnutími vytváříme udržitelný zítřek.

NAŠE CESTA 
Extrémně dobrý přístup

Tajemstvím ducha a úspěchu Climeconu je mimořádně dobrý přístup. Jsme naši zaměstnanci, naši zákazníci a naše životní prostředí. Vždy plníme, co slíbíme, a nezapomínáme přitom na jiskru v očích.

CHYTRÁ ŘEŠENÍ A SLUŽBY
Chceme nabízet co nejchytřejší řešení

Díky pokročilým řešením větrání vytváříme vnitřní klima, ve kterém může každý v klidu žít a dýchat. Rozvíjíme náš obor aktivním vytvářením nových výzkumných informací a inovací. Naším cílem je vždy překonávat očekávání.

POKROČILÉ TECHNOLOGIE A KVALITA
Neděláme kompromisy v kvalitě našich výrobků

Technologie, komponenty a materiály našich výrobků jsou pečlivě vybírány a jsou odolné. Naše výrobky se snadno instalují a udržují a mají přesné ovládání. Dlouholeté zkušenosti a znalosti z výzkumu v kombinaci s našimi současnými znalostmi v oblasti vývoje výrobků jsou naší zárukou technické dokonalosti

POUŽITELNOST A DESIGN
Design je mnohem víc než jen vzhled

Naše výrobky kombinují stylový design se snadným používáním během životního cyklu výrobku. Design výrobků provádíme ve spolupráci s profesionály z oblasti designu a arc

Naše práce na uhlíkové neutralitě

Zavázali jsme se stanovit naše emise skleníkových plynů, zavést opatření ke snížení emisí a kompenzovat veškeré nevyhnutelné emise z naší činnosti. Ve snižování emisí a podávání zpráv v souladu s mezinárodním protokolem budeme pokračovat i v budoucnu.

Severský design a kvalita

Základem našich řešení je jednoduchost a špičkový design, který má vydržet po generace. Důvěra a důstojnost, které jsou pro severskou mentalitu typické, jsou přítomny na každém kroku naší činnosti.