ECO T - termostat pro přímotopné přívodní ventily

Značka: CLIMECON
6 149,83 Kč / ks 5 082,50 Kč bez DPH
Dostupnost na dotaz
Můžeme doručit do:
18.4.2024

ECO T - termostat pro přímotopné přívodní ventily

Pokojový regulátor ECO-T

 Pomocí pokojového regulátoru řady ECO se provoz systému ohřevu vzduchu upravuje pro každou místnost. Snadno použitelný regulátor nabízí široké možnosti vytápění dle potřeby s možnostmi plánování. Regulace teploty v místnosti je přesná a termostat reaguje rychle.

Detailní informace

Detailní popis produktu


 

 

Popis

Úspora energie s nuceným ohřevem vzduchu s řízenou potřebou

Systém ECO lze naprogramovat definováním komfortních teplot specifických pro místnost a předběžným plánováním topných období pro každý den. Například obývací pokoje a ložnice mohou být vytápěny pouze v době, kdy jsou používány, což šetří energii na vytápění místností, které mají menší spotřebu.

Regulace pokojové teploty je vždy specifická pro konkrétní případ a chytrý ECO systém se naučí, kdy spustit topení, aby bylo ve správný čas dosaženo požadované komfortní teploty. To umožňuje obyvatelům užívat si příjemnou teplotu přesně tehdy, když ji potřebují.

Řada ECO je vhodná jak pro rušný městský životní styl, tak pro rutinnější každodenní život. Obyvatel může zapínat nebo vypínat topení na cestách pomocí praktické funkce doma/pryč nebo ovládat teplotu v místnosti téměř v reálném čase.

ECO jako součást automatizace budov

Protože systém kombinuje přiváděný vzduch a vytápění v jednom balení, lze minimalizovat počet překrývajících se systémů. To zjednodušuje množství stavebních služeb.

Systém nuceného ohřevu vzduchu ECO lze připojit k automatizaci budovy přes Modbus. To umožňuje řídit vytápění pomocí automatizace budovy a také sledovat teplotu každé místnosti a nastavené hodnoty teploty.

Řada ECO – nucené vzduchové vytápění v pasivních domech

Energetická náročnost vytápění v pasivních domech je pouze 20–30 kWh/GSM a 10–20 W/m 2 v místnostech. Spotřeba energie na vytápění je malá, proto je přesný systém nuceného vytápění ECO rychle reagující na změny pro tyto domy z hlediska energetické účinnosti velmi vhodný.


 

 

Technické informace

Displej: Kapacitní TFT dotykový displej QVGA 2.3
Rozlišení displeje: 320×240
Mikroprocesor: 32bitový mikrokontrolér ARM Cortex-M3/ LPC1766FBD100
Flash paměť: Sériová flash paměť 32Mbit
Externí paměť: MicroSD karta
Přenos dat: Modbus RTU přes RS-485
: Teplotní senzory Interní 10K NTC senzor, externí NTC senzor na přání
Provozní teplota: +5/40°C
Klasifikace IP: IP20
Rozměry: 88x88x35
Provozní napětí: 8-50 VDC
Příkon: 0,5 W

Napájecí napětí: 8-40 VDC
Konektory: 4 x 0,8 mm² napájecí zdroj + 3 x 0,8 mm2 RS485 (MODBUS)
Třída krytí: IP20, zapuštěná montáž (krabice zařízení)
Nastavení z výroby: Nastavená hodnota 21 °C, rozsah nastavení 10... 28 °C, hystereze ± 0,2 °C

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Distribuční prvky - vyústky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Climecon - chytřejší řešení vnitřního ovzduší

Čistý vzduch v interiéru nevzniká sám od sebe - vytváří se s nekompromisním přístupem. Chceme být lídrem v našem oboru tím, že budeme vytvářet průkopnické myšlenky prostřednictvím nového druhu designu vnitřního vzduchu, protože vývoj vychází především ze síly spolupráce.

Vyvíjíme řešení vnitřního ovzduší s fungujícími produkty a službami na všech úrovních.

Neustálým vývojem neustále vytváříme lepší výrobky, které v sobě spojují elegantní severský design, nejmodernější kvalitu a celkovou nenáročnost. Naše prověřené, vysoce kvalitní výrobky a kvalifikovaný servis jsou základem, na kterém stavíme efektivní spolupráci s našimi zákazníky a partnery.

Jsme jednou z prvních uhlíkově neutrálních společností ve Finsku. Dbáme na to, aby to, co děláme dnes, budovalo odpovědnou budoucnost. Při navrhování vnitřního ovzduší uplatňujeme holistický přístup k životnímu prostředí, lidem, prostorám, procesům a výrobkům. Naše řešení a výrobky navrhujeme s ohledem na konkrétní prostor a zohledňujeme perspektivy a potřeby různých uživatelů.

Climecon, zodpovědný průkopník v oblasti řešení vnitřního ovzduší

Vyvíjíme chytřejší řešení pro vnitřní ovzduší a udáváme směr rozvoji našeho odvětví. Pouze duch společnosti Climecon - odvaha, nekompromisní přístup a péče - vytvoří odpovědná řešení, která zajistí nejlepší vnitřní vzduch na světě, nyní i v budoucnosti.

Naše hodnoty

Odvaha

Odvaha vede k inovacím a vývoji nových řešení. Odvaha společnosti Climecon vychází z důvěry v naše odborné znalosti a pevné dovednosti. Vpřed nás ženou ambice a odvaha zaujmout roli předvoje.

Nekompromisní přístup

Chceme udávat směr celému odvětví tím, že budeme s nekompromisním přístupem vytvářet nové informace, inovativní řešení a nové typy služeb. Nenecháváme naše zákazníky na holičkách. Naopak, jdeme za nimi s kvalitou. Co slíbíme, to také dodržíme.

Péče

Pečlivost spočívá v péči o zákazníky, zaměstnance, partnery a životní prostředí. Odpovědnými rozhodnutími vytváříme udržitelný zítřek.

NAŠE CESTA 
Extrémně dobrý přístup

Tajemstvím ducha a úspěchu Climeconu je mimořádně dobrý přístup. Jsme naši zaměstnanci, naši zákazníci a naše životní prostředí. Vždy plníme, co slíbíme, a nezapomínáme přitom na jiskru v očích.

CHYTRÁ ŘEŠENÍ A SLUŽBY
Chceme nabízet co nejchytřejší řešení

Díky pokročilým řešením větrání vytváříme vnitřní klima, ve kterém může každý v klidu žít a dýchat. Rozvíjíme náš obor aktivním vytvářením nových výzkumných informací a inovací. Naším cílem je vždy překonávat očekávání.

POKROČILÉ TECHNOLOGIE A KVALITA
Neděláme kompromisy v kvalitě našich výrobků

Technologie, komponenty a materiály našich výrobků jsou pečlivě vybírány a jsou odolné. Naše výrobky se snadno instalují a udržují a mají přesné ovládání. Dlouholeté zkušenosti a znalosti z výzkumu v kombinaci s našimi současnými znalostmi v oblasti vývoje výrobků jsou naší zárukou technické dokonalosti

POUŽITELNOST A DESIGN
Design je mnohem víc než jen vzhled

Naše výrobky kombinují stylový design se snadným používáním během životního cyklu výrobku. Design výrobků provádíme ve spolupráci s profesionály z oblasti designu a arc

Naše práce na uhlíkové neutralitě

Zavázali jsme se stanovit naše emise skleníkových plynů, zavést opatření ke snížení emisí a kompenzovat veškeré nevyhnutelné emise z naší činnosti. Ve snižování emisí a podávání zpráv v souladu s mezinárodním protokolem budeme pokračovat i v budoucnu.

Severský design a kvalita

Základem našich řešení je jednoduchost a špičkový design, který má vydržet po generace. Důvěra a důstojnost, které jsou pro severskou mentalitu typické, jsou přítomny na každém kroku naší činnosti.