ECO W - přímotopný přívodní stěnový ventil

Značka: CLIMECON
17 602,48 Kč / ks 11 915,48 Kč / ks od 11 915,48 Kč / ks 14 547,50 Kč bez DPH 9 847,50 Kč bez DPH od 9 847,50 Kč bez DPH
Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Zvolte variantu
Barva
Provedení
Připojení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
29.2.2024 29.2.2024 Zvolte variantu

ECO W - přímotopný přívodní stěnový ventil

ECO-W ohřívač vzduchu

ECO-W je přisazený nástěnný ohřívač vzduchu patřící do řady ECO ohřev vzduchu. Tichý a bezprůvanový ventil zaručuje efektivní ohřev vzduchu specifický pro místnost a  vynikající distribuci vzduchu i mimo topnou sezónu.

Detailní informace

Detailní popis produktu


 

 

Popis

ECO-W je konvexní a má velmi nízký profil. Hluboký tahový ventil je stylový designový prvek interiéru, který lze v topné sezóně použít s řídicí jednotkou ECO-T pro vytápění s nuceným oběhem vzduchu v místnosti a jinak jako ventil přiváděného vzduchu. Výrobek má špičkovou kvalitu vzduchu a zvuku a jeho široký rozptyl a vysoký směšovací poměr zabraňují pocitu průvanu.

Řada ECO – nucené vzduchové vytápění v pasivních domech

Energetická náročnost vytápění v pasivních domech je pouze 20–30 kWh/GSM a 10–20 W/m 2 v místnostech. Spotřeba energie na vytápění je malá, proto je přesný systém nuceného vytápění ECO rychle reagující na změny pro tyto domy z hlediska energetické účinnosti velmi vhodný.

S programovatelnou řadou ECO lze teplotu nastavit samostatně pro každou místnost a systém se při používání učí, což zajišťuje ještě lepší energetickou účinnost a tepelnou pohodu.

ECO-W – Vlastnosti:

  • Elegantní design s velmi nízkým profilem
  • Široký vzor házení a vysoký poměr míchání
  • Tichá a bezprůvanová ventilace vhodná do bytových prostor
  • Spolehlivé měření a rychlé a přesné ovládání
  • Pro povrchovou montáž
  • Vytápění integrované s ventilačním systémem zjednodušuje množství technických zařízení budovy
  • Mimo topnou sezónu funguje ECO-W jako špičkový difuzor přiváděného vzduchu

 

 

Rychlý průvodce


 

 

Rozměry


 

 

Dimenzování

Graf není určen k úpravě.

 

 


 

 

Rozptylový vzor a délka hodu

 

ECO-W L b = 0,7 x L 0,2

Topení zapnuto: ECO-W L b = 1,1 x L 0,2

Změna teploty vstupního vzduchu nemá vliv na délku házení. Šířka rozptylového vzoru se zvětšuje.

 

Délka házení

 


 

 

Pokročilé plánování vytápění zlepšuje energetickou účinnost

Pokojové teploty a vytápění lze naplánovat i na každý den individuálně. Týdenní časovač umožňuje úsporu energie v době strávené mimo domov a v době, kdy není potřeba topení. Pokojovou teplotu lze naprogramovat tak, aby v noci v místnostech, kde není potřeba vytápění, klesala.

Pokojová řídicí jednotka ECO se učí od svého okolí a přizpůsobuje se mu. Bude schopen zahájit ohřev dříve nebo později, než je nutné, a zajistí dosažení požadované teploty ve správný okamžik.


 

 

Technické údaje jednotky ohřevu vzduchu

Napětí: 230 VAC / 50Hz
Konektory: 2 x 2,5 mm2 (PE) napájecí napětí. 4 x 0,8 mm2 přenos dat/ RS485 (Modbus)
Výkon max: Jmenovité napětí 400 W (6-20 dm3 /s)
Velikost potrubí: Ø125

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Distribuční prvky - vyústky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Climecon - chytřejší řešení vnitřního ovzduší

Čistý vzduch v interiéru nevzniká sám od sebe - vytváří se s nekompromisním přístupem. Chceme být lídrem v našem oboru tím, že budeme vytvářet průkopnické myšlenky prostřednictvím nového druhu designu vnitřního vzduchu, protože vývoj vychází především ze síly spolupráce.

Vyvíjíme řešení vnitřního ovzduší s fungujícími produkty a službami na všech úrovních.

Neustálým vývojem neustále vytváříme lepší výrobky, které v sobě spojují elegantní severský design, nejmodernější kvalitu a celkovou nenáročnost. Naše prověřené, vysoce kvalitní výrobky a kvalifikovaný servis jsou základem, na kterém stavíme efektivní spolupráci s našimi zákazníky a partnery.

Jsme jednou z prvních uhlíkově neutrálních společností ve Finsku. Dbáme na to, aby to, co děláme dnes, budovalo odpovědnou budoucnost. Při navrhování vnitřního ovzduší uplatňujeme holistický přístup k životnímu prostředí, lidem, prostorám, procesům a výrobkům. Naše řešení a výrobky navrhujeme s ohledem na konkrétní prostor a zohledňujeme perspektivy a potřeby různých uživatelů.

Climecon, zodpovědný průkopník v oblasti řešení vnitřního ovzduší

Vyvíjíme chytřejší řešení pro vnitřní ovzduší a udáváme směr rozvoji našeho odvětví. Pouze duch společnosti Climecon - odvaha, nekompromisní přístup a péče - vytvoří odpovědná řešení, která zajistí nejlepší vnitřní vzduch na světě, nyní i v budoucnosti.

Naše hodnoty

Odvaha

Odvaha vede k inovacím a vývoji nových řešení. Odvaha společnosti Climecon vychází z důvěry v naše odborné znalosti a pevné dovednosti. Vpřed nás ženou ambice a odvaha zaujmout roli předvoje.

Nekompromisní přístup

Chceme udávat směr celému odvětví tím, že budeme s nekompromisním přístupem vytvářet nové informace, inovativní řešení a nové typy služeb. Nenecháváme naše zákazníky na holičkách. Naopak, jdeme za nimi s kvalitou. Co slíbíme, to také dodržíme.

Péče

Pečlivost spočívá v péči o zákazníky, zaměstnance, partnery a životní prostředí. Odpovědnými rozhodnutími vytváříme udržitelný zítřek.

NAŠE CESTA 
Extrémně dobrý přístup

Tajemstvím ducha a úspěchu Climeconu je mimořádně dobrý přístup. Jsme naši zaměstnanci, naši zákazníci a naše životní prostředí. Vždy plníme, co slíbíme, a nezapomínáme přitom na jiskru v očích.

CHYTRÁ ŘEŠENÍ A SLUŽBY
Chceme nabízet co nejchytřejší řešení

Díky pokročilým řešením větrání vytváříme vnitřní klima, ve kterém může každý v klidu žít a dýchat. Rozvíjíme náš obor aktivním vytvářením nových výzkumných informací a inovací. Naším cílem je vždy překonávat očekávání.

POKROČILÉ TECHNOLOGIE A KVALITA
Neděláme kompromisy v kvalitě našich výrobků

Technologie, komponenty a materiály našich výrobků jsou pečlivě vybírány a jsou odolné. Naše výrobky se snadno instalují a udržují a mají přesné ovládání. Dlouholeté zkušenosti a znalosti z výzkumu v kombinaci s našimi současnými znalostmi v oblasti vývoje výrobků jsou naší zárukou technické dokonalosti

POUŽITELNOST A DESIGN
Design je mnohem víc než jen vzhled

Naše výrobky kombinují stylový design se snadným používáním během životního cyklu výrobku. Design výrobků provádíme ve spolupráci s profesionály z oblasti designu a arc

Naše práce na uhlíkové neutralitě

Zavázali jsme se stanovit naše emise skleníkových plynů, zavést opatření ke snížení emisí a kompenzovat veškeré nevyhnutelné emise z naší činnosti. Ve snižování emisí a podávání zpráv v souladu s mezinárodním protokolem budeme pokračovat i v budoucnu.

Severský design a kvalita

Základem našich řešení je jednoduchost a špičkový design, který má vydržet po generace. Důvěra a důstojnost, které jsou pro severskou mentalitu typické, jsou přítomny na každém kroku naší činnosti.