Elegantní vonný difuzér Nina

Značka: Stadler
1 790 Kč / m 1 479,34 Kč bez DPH 1 790 Kč / 1 ks
Skladem odesíláme 2-3 dny (>5 m)
Můžeme doručit do:
5.3.2024

NINA

Elegantní vonný difuzér Nina využívá k rozptylování vůně místo vody a esenciálních olejů vonné koule Fragrance Globe. Díky zabudované baterii s výdrží až 50 hodin si vůni vychutnáte kdekoli a kdykoli. Podsvícení vytváří jemnou světelnou záři, která přináší do vašeho obývacího pokoje či ložnice magickou hru světla a vůně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

· Unikátní systém Fragrance Globe používá k rozptylování aroma magické vonné koule
· O šíření aroma se postará zabudovaný ventilátor s možností zvolit intenzitu vůně
· Se zabudovanou baterií s výdrží 50 hodin jej můžete umístit kdekoli
· Jemná světelná záře přináší magickou
hrula koncovce se lze připojit k počítači, power bance nebo adaptéru
· Premium Servis: rychlé vyřízení reklamace do 15 dnů formou Pick & Return

 

Proč vonný difuzér Nina tak intenzivně voní?
Unikátní systém Fragrance Globe používá k rozptylování aroma magické vonné koule. Do difuzéru vložte vonnou kouli ao šíření aroma se postará zabudovaný ventilátor. Vonný difuzér Nina si jednoduše přeneste z ložnice do obývacího pokoje bez rizika vylití vody či esenciálního oleje.


 


Excelentních 50 hodin bez nabíjení
Vonný difuzér Nina se zabudovanou baterií je elegantní a minimalistický doplněk do domu či bytu. Bez trčících kabelů jej postavíte na stůl či poličku a jeho intenzivní vůni si užijete nekonečných 50 hodin. Po krátkém nabití baterie je difuzér znovu připraven potěšit vaše smysly.


 


Důmyslná hra světla a vůně
Vonný difuzér Nina vytváří jemnou světelnou záři, která podsvíťuje vonnou kouli Fragrance Globe umístěnou uvnitř. Okouzlující světlo můžete ztlumit nebo úplně vypnout. Kombinace příjemné vůně a magického světla dotvoří atmosféru rušného dne i romantického večera.


 


Užívejte si vůni kdekoli a kdykoli
Díky USB koncovce difuzér jednoduše připojíte k počítači nebo power bance. Přibalený adaptér vám jej zase umožní zapojit do elektrické sítě. O provozu vonného difuzéru vás informuje nenápadná LED dioda.


 


Magické vonné koule Fragrance Globe
Jedinečné vonné koule Fragrance Globe tvoří desítky malých perliček. Proudící vzduch, který prochází kolem nich způsobuje uvolňování intenzivního aroma, a to minimálně po dobu 4 týdnů. Po této době doporučujeme vonnou kouli vyměnit. Součástí balení je Globe White Amber.


 


Vy rozhodněte o intenzitě vůně
Díky dvěma úrovním výkonu vonného difuzéru Nina si můžete vybrat jemnou nebo intenzivní vůni. Bonusem je bezúdržbový provoz, rychlé čištění elegantního krytu a velmi snadná výměna vonné koule.


 


Difuzery i vonné koule z rodiny Fragrance
Chcete poznat kromě Niny také další vonné difuzéry? Prohlédněte si štíhlou Tinu nebo malou Linu ideální pro provonění vaší toalety. Na výběr máte také 6 různých vonných koulí Fragrance Globe s příjemným aroma. Vyberete si vůni orchideje nebo vanilky?

Premium Servis
V rámci prémiových služeb jsme s našimi zákazníky neustále v kontaktu. V případě reklamace zajistíme svoz výrobku do servisu zdarma a opravený a plně funkční vám jej opět bezplatně přiveze kurýr přímo domů. Garantujeme také rychlé vyřízení reklamace, a to nejpozději do 15 dnů.

Elegantní vonný difuzér

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

JSME SPECIALISTÉ NA ÚPRAVU VZDUCHU

 

Zlepšujeme vzduch kolem nás

Hlavním záměrem Stadler Form je vyvíjet kvalitní zařízení, která zlepšují vaše zdraví. Přinášíme prémiové produkty, které vzduch čistí, zvlhčují, ochlazují, ohřívají, odvlhčují a také provoní. Naše produkty se používají jednoduše a intuitivně.

Vynikáme moderním designem

Žádné nevkusné elektrospotřebiče. V produktech Stadler Form spojujeme unikátní design s precizní funkčností. Tvůrčí nápady našich designérů jsou opakovaně oceňovány na mezinárodních designových soutěžích. Každý produkt Stadler Form má své jméno. Stane se součástí vašeho domova.

Díváme se očima zákazníka

Vytváříme produkty, o kterých jsme přesvědčeni, že naplní nebo překročí očekávání našich zákazníků. Každé zařízení tvoříme s ohledem na vaše osobní potřeby, díváme se na svět vašima očima. Naše komunikace je otevřená a upřímná.

Myslíme na přírodu

Doplněním nových technologií do zařízení zajišťujeme úsporu elektrické energie a také její optimální spotřebu. Minimalizujeme obalové materiály, používáme jejich recyklovatelné varianty.