Elektronický klíč

Značka: LOXONE
133,10 Kč / ks 110 Kč bez DPH 133,10 Kč / 1 ks
Skladem odesíláme 2-5 dnů (>5 ks)
Můžeme doručit do:
18.4.2024
Elektronický klíč
Číslo produktu: 200064

Realizujte si jednoduchý přístupový systém.

  • elektronický klíč pro jednoduchý přístup do domácnosti
  • klíč je založený na 1-Wire technologii

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektronický klíč - založený na 1-Wire

Každá osoba může mít přiřazen speciální klíč, který obsahuje čip s unikátním a neměnným sériovým číslem. Za vynikající cenu tudíž můžete s touto technologii nastavit jednoduchý a efektivní přístupový systém pro Váš domov nebo společnost.

Jak to funguje

Přiložením elektronického klíče se pošle signál ke čtecímu zařízení. Elektronická čtečka klíčů je potom připojena k 1-Wire zařízení, to je třeba Loxone 1-Wire Extension, kde je signál dále zpracován pro určitou funkci.

Použití

Díky bezproblémové integraci s Loxone konfiguračním softwarem, můžete snadno změnit přístupová práva v různých denních dobách nebo přístupu k jiným funkcím. Např.: Když se večer dostanete domů a připnete el. klíč ke čtecímu zařízení, odemknou se hlavní dveře, v hale a obývacím pokoji se rozsvítí. Aby toho nebylo málo, tak začne v obývacím pokoji hrát i Vaše oblíbená hudba. S Loxone je vše hračka!!

Toto řešení se dá využít i jiným způsobem, například zamezit přístup některým pracovníkům do strojovny. Cílem je, že pouze autorizování pracovníci mají přístup a povolení pracovat s některými stroji nebo vybavením v dané místnosti nebo budově. V naší hlavní budově v Rakousku provozujeme tento systém velmi úspěšně a efektivně. Chcete-li vědět více, podívejte se na stránku o řešení přístupu.

Technická data
  • Přenos signálu s  1-Wire
  • Sériové číslo: Globálně jedinečné a neměnné s 64Bit
  • Rychlost přenosu: 16.3 kBit/s
  • Teplotní rozhraní: -40 °C do 85 °C
  • Provozní teplota: 2.8 V do 6 V
  • Typ DS1990A + F5
Součást balení
  • 1 x Elektronický klíč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Chytrý dům nebo byt s Loxone - více času pro život

 

Všichni to znáte z domovů, kanceláří, práce... ovladače na vytápění, klimatizaci, na řízené větrání, na rolety, na audio systém... Termostaty, zabezpečení vstupů - klíče atd... K tomu "otravné" nastavování všeho jednotlivě s tím, že zapnutím jednoho zařízení, často musíte změnit nastavení ostatních, abyste se vyhnuli protichůdným funkcím a plýtvání dnes tak cenných energií...

A teď si představte, že existuje řešení, kde vše najdete a funguje v jednom zařízení - displeji. Uživatelsky přívětivě a jedním tlačítkem vyřešíte vše co potřebujete. Celá domácnost je v symbióze a vy se cítíte skvěle z rodinné pohody, kterou si takto společně užíváte.

Pod pojmem chytrý dům si dnes můžeme představit ledasco. Většinou všemožná udělátka, která nás okrádají o čas a komplikují nám život. Podle Loxone musí inteligentní dům splňovat přesný opak. Vědět vždy sám, co má dělat a šetřit obyvatelům tisíce akcí. Starat se o vytápění, osvětlení, stínění a další technologie. Skutečný smart home šetří náš čas a zjednodušuje nám život. 

S Loxone se váš dům či byt stane opravdu inteligentní. Bude ovládat techniku tak, aby vám bylo příjemně, byli jste v bezpečí a zároveň co nejvíce šetřili. K tomu budete mít v každé místnosti jednoduché ovládání jedním tlačítkem. Jako bonus získáte aplikaci, se kterou máte vše pod palcem kdekoli na světě. 

Loxone přitom respektuje soukromí - nikam neposílá vaše data. Nic není "uložené někde na cloudu", vše máte 100% pod vaší kontrolou v místě instalace. 

Máte volbu bezpečného vzdáleného dohledu a ovládání jen pokud budete chtít. Vše může fungovat i "ostrovně" bez připojení k internetu. Loxone je kompletně vyráběný v Evropě!

 

Funkce a možnosti inteligentního domu.

Loxone nabízí řešení pro veškeré funkce chytrého domu. Skutečné kouzlo je v dokonalé souhře všech komponent. Vše o sobě ví, rozumí si a dokáže spolupracovat na základě zjištěných dat. Díky této kooperaci vše v domě funguje bez kompromisů.