EVORA GENVEX GES Energy S BP 250, ISO ePM10 75%, odvodní alternativní filtr

Značka: Evora Trade
499 Kč / ks 412,40 Kč bez DPH 499 Kč / 1 ks
Skladem (3 ks)

EVORA GENVEX GES Energy S BP 250, ISO ePM10 75%, odvodní alternativní filtr

EVORA - alternativní filtr M6, GENVEX GES Energy S BP250, 220x283x25mm, ISO ePM10 75%,odv.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zařízení: GES Energy S
Výrobce: EVORA
Typ filtru: Odvodní
Třída filtru: GENVEX

 

ISO ePM10 75% je klasifikace filtru podle mezinárodního standardu ISO 16890, který hodnotí a klasifikuje filtrační materiály používané ve vzduchotechnice. Filtr s klasifikací ISO ePM10 75% je schopen zachytit alespoň 75 % částic s velikostí do 10 mikrometrů (µm).

Tato klasifikace filtru poskytuje středně účinnou úroveň filtrace, která je vhodná pro odstraňování větších částic, jako jsou prach, pyl, smog, větší částice virů a bakterií a další částice, které mohou ovlivnit kvalitu vzduchu a zdraví lidí. Filtry s klasifikací ISO ePM10 75% jsou běžně používány v komerčních a průmyslových prostředích, kde je důležitá kvalita vzduchu a ochrana zařízení před znečištěním.

ISO ePM10 75% filtry jsou vhodné pro řadu aplikací, včetně obytných budov, kanceláří, škol, nemocnic a výrobních zařízení. Tyto filtry poskytují vyšší úroveň ochrany než filtry s klasifikací ISO Coarse, ale méně účinné než filtry s klasifikací ISO ePM1 nebo ePM2,5, které jsou schopny zachytit menší částice, jako jsou viry, bakterie a jemnější částice znečištění. Pro účinnější ochranu před jemnými částicemi se doporučuje použít filtry s vyššími klasifikacemi.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Účel firmy: Pomáháme vytvářet zdravé, bezpečné a komfortní vnitřní prostředí staveb jak pro život, tak pro práci s minimálními náklady na provoz  a dopady na životní prostředí. 

Jsme výhradně česká společnost Evora CZ, s.r.o., jednička na trhu v oblasti technologií pro bytovou výstavbu. Jako jediní nabízíme komplexní řešení technického zařízení budov od projekce přes realizaci až po servis. Konkrétně větrání se zpětným získáváním tepla, vytápění, chlazení, ohřev TUV, zdravotechniku, fotovoltaiku, centrální vysavače a jiné. Za dobu desetiletého působení na trhu jsme získali spoustu prestižních ocenění, mimo jiné cenu Grand Prix, stovky spokojených zákazníků a stali se řádnými členy významných organizací.        

Jsme členem

  • Centra pasivního domu
  • ČKAIT - Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků
  • CHKT - Svaz chladící a klimatizační techniky
  • CAFT - Cech akumulace  fotovoltaiky
  • CTI - Cech topenářů a instalatérů
  • společnosti je certifikována od předních výrobců technologií pro větrání, vytápění a chlazení budov.

Cech akumulace a fotovoltaiky

 


 

Společnost Evora CZ, s.r.o je exkluzivním partnerem Asociace energetických specialistů.   

 


 

Společnost Evora CZ, s.r.o je oficiální LOXONE Gold partner. Loxone je jednoduché řešení pro inteligentní ovládání a automatizaci projektů všeho druhu: od jednotlivých zařízení přes chytré domácnosti (smart home) až po rozsáhlé budovy a komplexy.

 


 

Společnost Evora CZ, s.r.o.  se také věnuje sledování změn a novinek v dotačních programech a jako registrovaný dodavatel v dotačním programu Nová zelená úsporám vám vypracuje potřebné protokoly k vaší žádosti a je poradenským centrem CPD.


  

Společnost Evora CZ, s.r.o.  se stala Dobrým andělem. Je nám ctí, že jsme součástí a můžeme podporovat rodiny s dětmi a ty, kteří to nejvíce potřebují. Více informací systému Dobrý anděl najdete zde.


 

Mapa realizací po celé České republice a na Slovensku.