EVORA LG350/LG450, ISO Coarse 50%, přívodní uhlíkový alternativní filtr

Značka: Evora Trade
1 299 Kč / ks 1 073,55 Kč bez DPH 1 299 Kč / 1 ks
Skladem (3 ks)

EVORA LG350/LG450, ISO Coarse 50%, přívodní uhlíkový alternativní filtr

EVORA - alternativní filtr pro LG350/LG450, 171x498x48mm, ISO Coarse 50%, přívodní uhlík.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

ISO Coarse 50% je klasifikace filtru podle mezinárodního standardu ISO 16890. Tento standard hodnotí a klasifikuje filtrační materiály používané ve vzduchotechnice. Filtry s klasifikací ISO Coarse 50% jsou schopny zachytit přibližně 50 % částic, které jsou větší než určitá velikost, obvykle v rozsahu několika mikrometrů.

Filtry ISO Coarse jsou obecně používány jako hrubé filtry nebo jako první stupeň filtrace ve vícestupňových filtračních systémech. Jejich hlavním úkolem je odstranění větších částic, jako jsou prach, póly, větší alergeny, hmyz a vlasy, které mohou zanášet a zhoršovat účinnost jemnějších filtrů umístěných v dalších stupních filtrace.

Je důležité poznamenat, že filtry s klasifikací ISO Coarse 50% nejsou určeny pro odstraňování jemných částic, jako jsou bakterie, viry nebo ultra-jemné částice. Pro tyto účely jsou potřeba filtry s vyššími filtračními účinnostmi, jako jsou například filtry s klasifikacemi ISO ePM1, ePM2,5 nebo ePM10.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Účel firmy: Pomáháme vytvářet zdravé, bezpečné a komfortní vnitřní prostředí staveb jak pro život, tak pro práci s minimálními náklady na provoz  a dopady na životní prostředí. 

Jsme výhradně česká společnost Evora CZ, s.r.o., jednička na trhu v oblasti technologií pro bytovou výstavbu. Jako jediní nabízíme komplexní řešení technického zařízení budov od projekce přes realizaci až po servis. Konkrétně větrání se zpětným získáváním tepla, vytápění, chlazení, ohřev TUV, zdravotechniku, fotovoltaiku, centrální vysavače a jiné. Za dobu desetiletého působení na trhu jsme získali spoustu prestižních ocenění, mimo jiné cenu Grand Prix, stovky spokojených zákazníků a stali se řádnými členy významných organizací.        

Jsme členem

  • Centra pasivního domu
  • ČKAIT - Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků
  • CHKT - Svaz chladící a klimatizační techniky
  • CAFT - Cech akumulace  fotovoltaiky
  • CTI - Cech topenářů a instalatérů
  • společnosti je certifikována od předních výrobců technologií pro větrání, vytápění a chlazení budov.

Cech akumulace a fotovoltaiky

 


 

Společnost Evora CZ, s.r.o je exkluzivním partnerem Asociace energetických specialistů.   

 


 

Společnost Evora CZ, s.r.o je oficiální LOXONE Gold partner. Loxone je jednoduché řešení pro inteligentní ovládání a automatizaci projektů všeho druhu: od jednotlivých zařízení přes chytré domácnosti (smart home) až po rozsáhlé budovy a komplexy.

 


 

Společnost Evora CZ, s.r.o.  se také věnuje sledování změn a novinek v dotačních programech a jako registrovaný dodavatel v dotačním programu Nová zelená úsporám vám vypracuje potřebné protokoly k vaší žádosti a je poradenským centrem CPD.


  

Společnost Evora CZ, s.r.o.  se stala Dobrým andělem. Je nám ctí, že jsme součástí a můžeme podporovat rodiny s dětmi a ty, kteří to nejvíce potřebují. Více informací systému Dobrý anděl najdete zde.


 

Mapa realizací po celé České republice a na Slovensku.