EVORA LG350/LG450, ISO ePM1 50%, přívodní alternativní filtr

Značka: Evora Trade
1 199 Kč / ks 990,91 Kč bez DPH 1 199 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)

EVORA LG350/LG450, ISO ePM1 50%, přívodní alternativní filtr

EVORA - alternativní filtr F7 pro LG350/LG450, 171x498x48mm, ISO ePM1 50%, přívodní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Číslo produktu: EF/LG350.450.ePM1.50
Zařízení: LG 350/450
Výrobce: EVORA
Typ filtru: Přívodní
Třída filtru: ePM1

 

 

ISO ePM1 50% je klasifikace filtru podle mezinárodního standardu ISO 16890, který hodnotí a klasifikuje filtrační materiály používané ve vzduchotechnice. Filtr s klasifikací ISO ePM1 50% je schopen zachytit přibližně 50 % částic s velikostí menší než 1 mikrometr (µm).

Filtry s klasifikací ISO ePM1 jsou navrženy k odstranění velmi jemných částic z ovzduší, jako jsou prachové částice, kouř, bakterie, viry, a další částice, které mohou mít negativní dopad na zdraví člověka a kvalitu vnitřního prostředí. Tyto filtry jsou obvykle používány ve vzduchotechnice, kde je vyšší míra čistoty ovzduší důležitá, jako jsou nemocnice, laboratoře, čisté místnosti nebo v oblastech s vysokou koncentrací znečišťujících látek.

Vzhledem k vyšší filtrační účinnosti se filtry ISO ePM1 obvykle používají ve vícestupňových filtračních systémech, kde jsou kombinovány s hrubými filtry (např. ISO Coarse) pro odstranění větších částic před jemnější filtrací.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Účel firmy: Pomáháme vytvářet zdravé, bezpečné a komfortní vnitřní prostředí staveb jak pro život, tak pro práci s minimálními náklady na provoz  a dopady na životní prostředí. 

Jsme výhradně česká společnost Evora CZ, s.r.o., jednička na trhu v oblasti technologií pro bytovou výstavbu. Jako jediní nabízíme komplexní řešení technického zařízení budov od projekce přes realizaci až po servis. Konkrétně větrání se zpětným získáváním tepla, vytápění, chlazení, ohřev TUV, zdravotechniku, fotovoltaiku, centrální vysavače a jiné. Za dobu desetiletého působení na trhu jsme získali spoustu prestižních ocenění, mimo jiné cenu Grand Prix, stovky spokojených zákazníků a stali se řádnými členy významných organizací.        

Jsme členem

  • Centra pasivního domu
  • ČKAIT - Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků
  • CHKT - Svaz chladící a klimatizační techniky
  • CAFT - Cech akumulace  fotovoltaiky
  • CTI - Cech topenářů a instalatérů
  • společnosti je certifikována od předních výrobců technologií pro větrání, vytápění a chlazení budov.

Cech akumulace a fotovoltaiky

 


 

Společnost Evora CZ, s.r.o je exkluzivním partnerem Asociace energetických specialistů.   

 


 

Společnost Evora CZ, s.r.o je oficiální LOXONE Gold partner. Loxone je jednoduché řešení pro inteligentní ovládání a automatizaci projektů všeho druhu: od jednotlivých zařízení přes chytré domácnosti (smart home) až po rozsáhlé budovy a komplexy.

 


 

Společnost Evora CZ, s.r.o.  se také věnuje sledování změn a novinek v dotačních programech a jako registrovaný dodavatel v dotačním programu Nová zelená úsporám vám vypracuje potřebné protokoly k vaší žádosti a je poradenským centrem CPD.


  

Společnost Evora CZ, s.r.o.  se stala Dobrým andělem. Je nám ctí, že jsme součástí a můžeme podporovat rodiny s dětmi a ty, kteří to nejvíce potřebují. Více informací systému Dobrý anděl najdete zde.


 

Mapa realizací po celé České republice a na Slovensku.