EVORA LG500/LG500P, ISO ePM1 85%, PREMIUM, přívodní alternativní filtr

Značka: Evora Trade
749 Kč / ks 619,01 Kč bez DPH 749 Kč / 1 ks
Skladem (1 ks)

EVORA LG500/LG500P, ISO ePM1 85%, PREMIUM, přívodní alternativní filtr

EVORA - alternativní filtr F9 pro LG500/LG500P 200x500x360mm, ISO ePM1 85% přívodní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Číslo produktu: EF/LG500.ePM1.85PRE
Zařízení: LG500
Výrobce: EVORA
Typ filtru: Přívodní
Třída filtru: ePM1

 

ISO ePM1 85% je klasifikace filtru podle mezinárodního standardu ISO 16890, který hodnotí a klasifikuje filtrační materiály používané ve vzduchotechnice. Filtr s klasifikací ISO ePM1 85% je schopen zachytit přibližně 85 % částic s velikostí menší než 1 mikrometr (µm).

Filtr s touto klasifikací je určen k odstranění jemných částic, jako jsou prach, kouř, bakterie, viry a jiné mikroskopické částice, které mohou mít negativní vliv na kvalitu vzduchu a lidské zdraví. Filtr ISO ePM1 85% nabízí vyšší účinnost než filtry s nižšími hodnotami ePM1, jako je například ISO ePM1 60%.

Filtr ISO ePM1 85% je vhodný pro aplikace, kde je potřeba zlepšit kvalitu vzduchu a ochránit obyvatele před nebezpečnými částicemi, jako jsou alergeny, znečišťující látky a patogeny. Tento filtr je obvykle používán ve zdravotnictví, výrobních prostředích, laboratořích a komerčních budovách, kde je důležitá čistota vzduchu a vyšší úroveň filtrace.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Účel firmy: Pomáháme vytvářet zdravé, bezpečné a komfortní vnitřní prostředí staveb jak pro život, tak pro práci s minimálními náklady na provoz  a dopady na životní prostředí. 

Jsme výhradně česká společnost Evora CZ, s.r.o., jednička na trhu v oblasti technologií pro bytovou výstavbu. Jako jediní nabízíme komplexní řešení technického zařízení budov od projekce přes realizaci až po servis. Konkrétně větrání se zpětným získáváním tepla, vytápění, chlazení, ohřev TUV, zdravotechniku, fotovoltaiku, centrální vysavače a jiné. Za dobu desetiletého působení na trhu jsme získali spoustu prestižních ocenění, mimo jiné cenu Grand Prix, stovky spokojených zákazníků a stali se řádnými členy významných organizací.        

Jsme členem

  • Centra pasivního domu
  • ČKAIT - Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků
  • CHKT - Svaz chladící a klimatizační techniky
  • CAFT - Cech akumulace  fotovoltaiky
  • CTI - Cech topenářů a instalatérů
  • společnosti je certifikována od předních výrobců technologií pro větrání, vytápění a chlazení budov.

Cech akumulace a fotovoltaiky

 


 

Společnost Evora CZ, s.r.o je exkluzivním partnerem Asociace energetických specialistů.   

 


 

Společnost Evora CZ, s.r.o je oficiální LOXONE Gold partner. Loxone je jednoduché řešení pro inteligentní ovládání a automatizaci projektů všeho druhu: od jednotlivých zařízení přes chytré domácnosti (smart home) až po rozsáhlé budovy a komplexy.

 


 

Společnost Evora CZ, s.r.o.  se také věnuje sledování změn a novinek v dotačních programech a jako registrovaný dodavatel v dotačním programu Nová zelená úsporám vám vypracuje potřebné protokoly k vaší žádosti a je poradenským centrem CPD.


  

Společnost Evora CZ, s.r.o.  se stala Dobrým andělem. Je nám ctí, že jsme součástí a můžeme podporovat rodiny s dětmi a ty, kteří to nejvíce potřebují. Více informací systému Dobrý anděl najdete zde.


 

Mapa realizací po celé České republice a na Slovensku.