EVORA LG500/LG500P, ISO ePM2,5 65%, přívodní alternativní filtr

Značka: Evora Trade
499 Kč / ks 412,40 Kč bez DPH 499 Kč / 1 ks
Vyprodáno

EVORA LG500/LG500P, ISO ePM2,5 65%, přívodní alternativní filtr

EVORA - alternativní filtr F7 pro LG500/LG500P, 200x500x360mm, ISO ePM2.5 65%, přívodní

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Číslo produktu: EF/LG500.ePM25.65
Zařízení: LG500
Výrobce: EVORA
Typ filtru: Odvodní
Třída filtru: ePM2,5

 

ISO ePM2,5 65% je klasifikace filtru podle mezinárodního standardu ISO 16890, který hodnotí a klasifikuje filtrační materiály používané ve vzduchotechnice. Filtr s klasifikací ISO ePM2,5 65% je schopen zachytit přibližně 65 % částic s velikostí menší než 2,5 mikrometrů (µm).

Filtr s touto klasifikací je určen k odstranění jemných částic, jako jsou prach, kouř, smog, bakterie a jiné mikroskopické částice, které mohou mít negativní vliv na kvalitu vzduchu a lidské zdraví. Filtr ISO ePM2,5 65% je vhodný pro aplikace, kde je potřeba zlepšit kvalitu vzduchu a ochránit obyvatele před nebezpečnými částicemi, jako jsou alergeny a znečišťující látky.

Tento filtr je obvykle používán v komerčních a rezidenčních budovách, kde je důležitá čistota vzduchu a střední úroveň filtrace. Filtr ISO ePM2,5 65% může být také použit v místech s mírnou úrovní znečištění, kde nejsou požadavky na filtrace tak vysoké, jako v prostředích s vyššími hodnotami ePM, například ISO ePM1 85%.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Účel firmy: Pomáháme vytvářet zdravé, bezpečné a komfortní vnitřní prostředí staveb jak pro život, tak pro práci s minimálními náklady na provoz  a dopady na životní prostředí. 

Jsme výhradně česká společnost Evora CZ, s.r.o., jednička na trhu v oblasti technologií pro bytovou výstavbu. Jako jediní nabízíme komplexní řešení technického zařízení budov od projekce přes realizaci až po servis. Konkrétně větrání se zpětným získáváním tepla, vytápění, chlazení, ohřev TUV, zdravotechniku, fotovoltaiku, centrální vysavače a jiné. Za dobu desetiletého působení na trhu jsme získali spoustu prestižních ocenění, mimo jiné cenu Grand Prix, stovky spokojených zákazníků a stali se řádnými členy významných organizací.        

Jsme členem

  • Centra pasivního domu
  • ČKAIT - Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků
  • CHKT - Svaz chladící a klimatizační techniky
  • CAFT - Cech akumulace  fotovoltaiky
  • CTI - Cech topenářů a instalatérů
  • společnosti je certifikována od předních výrobců technologií pro větrání, vytápění a chlazení budov.

Cech akumulace a fotovoltaiky

 


 

Společnost Evora CZ, s.r.o je exkluzivním partnerem Asociace energetických specialistů.   

 


 

Společnost Evora CZ, s.r.o je oficiální LOXONE Gold partner. Loxone je jednoduché řešení pro inteligentní ovládání a automatizaci projektů všeho druhu: od jednotlivých zařízení přes chytré domácnosti (smart home) až po rozsáhlé budovy a komplexy.

 


 

Společnost Evora CZ, s.r.o.  se také věnuje sledování změn a novinek v dotačních programech a jako registrovaný dodavatel v dotačním programu Nová zelená úsporám vám vypracuje potřebné protokoly k vaší žádosti a je poradenským centrem CPD.


  

Společnost Evora CZ, s.r.o.  se stala Dobrým andělem. Je nám ctí, že jsme součástí a můžeme podporovat rodiny s dětmi a ty, kteří to nejvíce potřebují. Více informací systému Dobrý anděl najdete zde.


 

Mapa realizací po celé České republice a na Slovensku.