EVORA PKOM4, ISO ePM10 75%, odvodní alternativní filtr

Značka: Evora Trade
849 Kč / ks 701,65 Kč bez DPH 849 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)

EVORA PKOM4, ISO ePM10 75%, odvodní alternativní filtr

EVORA - alternativní filtr M6 pro PKOM4, 328x293x48mm, ISO ePM10 75%, odvodní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Číslo produktu: EF/PKOM4.ePM10.75
Zařízení: PKOM4
Výrobce: EVORA
Typ filtru: Odvodní
Třída filtru: ePM10

 

ISO ePM10 75% je klasifikace filtru podle mezinárodního standardu ISO 16890, který hodnotí a klasifikuje filtrační materiály používané ve vzduchotechnice. Filtr s klasifikací ISO ePM10 75% je schopen zachytit přibližně 75 % částic s velikostí menší než 10 mikrometrů (µm).

Filtry s klasifikací ISO ePM10 jsou navrženy k odstranění středně velkých částic z ovzduší, jako jsou prach, pyl, některé bakterie a další částice, které mohou mít negativní dopad na zdraví člověka a kvalitu vnitřního prostředí. Tyto filtry se často používají ve vzduchotechnických systémech pro obytné a komerční budovy, školy a kanceláře, kde je potřeba zajistit zdravější vnitřní prostředí.

Vícestupňové filtrační systémy často kombinují filtry ISO ePM10 s hrubými filtry (např. ISO Coarse), které odstraňují větší částice před střední filtrací. Tím se zlepšuje celková účinnost filtračního systému a prodlužuje životnost středních filtrů. V některých případech mohou být filtry ISO ePM10 použity i v kombinaci s jemnějšími filtry (např. ISO ePM1) pro vyšší úroveň čistoty ovzduší.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Účel firmy: Pomáháme vytvářet zdravé, bezpečné a komfortní vnitřní prostředí staveb jak pro život, tak pro práci s minimálními náklady na provoz  a dopady na životní prostředí. 

Jsme výhradně česká společnost Evora CZ, s.r.o., jednička na trhu v oblasti technologií pro bytovou výstavbu. Jako jediní nabízíme komplexní řešení technického zařízení budov od projekce přes realizaci až po servis. Konkrétně větrání se zpětným získáváním tepla, vytápění, chlazení, ohřev TUV, zdravotechniku, fotovoltaiku, centrální vysavače a jiné. Za dobu desetiletého působení na trhu jsme získali spoustu prestižních ocenění, mimo jiné cenu Grand Prix, stovky spokojených zákazníků a stali se řádnými členy významných organizací.        

Jsme členem

  • Centra pasivního domu
  • ČKAIT - Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků
  • CHKT - Svaz chladící a klimatizační techniky
  • CAFT - Cech akumulace  fotovoltaiky
  • CTI - Cech topenářů a instalatérů
  • společnosti je certifikována od předních výrobců technologií pro větrání, vytápění a chlazení budov.

Cech akumulace a fotovoltaiky

 


 

Společnost Evora CZ, s.r.o je exkluzivním partnerem Asociace energetických specialistů.   

 


 

Společnost Evora CZ, s.r.o je oficiální LOXONE Gold partner. Loxone je jednoduché řešení pro inteligentní ovládání a automatizaci projektů všeho druhu: od jednotlivých zařízení přes chytré domácnosti (smart home) až po rozsáhlé budovy a komplexy.

 


 

Společnost Evora CZ, s.r.o.  se také věnuje sledování změn a novinek v dotačních programech a jako registrovaný dodavatel v dotačním programu Nová zelená úsporám vám vypracuje potřebné protokoly k vaší žádosti a je poradenským centrem CPD.


  

Společnost Evora CZ, s.r.o.  se stala Dobrým andělem. Je nám ctí, že jsme součástí a můžeme podporovat rodiny s dětmi a ty, kteří to nejvíce potřebují. Více informací systému Dobrý anděl najdete zde.


 

Mapa realizací po celé České republice a na Slovensku.