Filtrační tkanina uhlíková ISO Coarse - čtvereční metr

Značka: Evora Trade
550 Kč / m 454,55 Kč bez DPH 550 Kč / 1 m2
Skladem (>5 m)

Filtrační tkanina uhlíková ISO Coarse - čtvereční metr

Filtrační tkanina uhlíková ISO Coarse kombinuje tyto vlastnosti a poskytuje hrubou filtrační účinnost pro odstranění větších částic, zatímco aktivní uhlí adsorbuje pachy a chemické znečišťující látky, které by mohly mít vliv na kvalitu vzduchu v interiéru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Filtrační tkanina uhlíková ISO Coarse je druh filtračního materiálu, který kombinuje hrubou filtrační účinnost s aktivním uhlím. Tento filtr je klasifikován podle mezinárodního standardu ISO 16890, který hodnotí a klasifikuje filtrační materiály používané ve vzduchotechnice.

Hrubá filtrační účinnost (ISO Coarse) označuje schopnost filtru zachytit větší částice, jako jsou prach, póly, větší částice alergenů, hmyz a vlasy. Filtry s klasifikací ISO Coarse jsou obvykle používány jako první stupeň filtrace ve vícestupňových filtračních systémech.

Aktivní uhlíková tkanina je složka, která je do filtru přidána kvůli svým schopnostem adsorpce pachů, chemických látek a plynných znečišťujících látek, jako jsou těkavé organické sloučeniny (VOCs) nebo oxidy síry a dusíku (SOx a NOx). Aktivní uhlí je vysoce pórovitý materiál, který má velký povrch pro adsorpci těchto látek.

Filtrační tkanina uhlíková ISO Coarse kombinuje tyto vlastnosti a poskytuje hrubou filtrační účinnost pro odstranění větších částic, zatímco aktivní uhlí adsorbuje pachy a chemické znečišťující látky, které by mohly mít vliv na kvalitu vzduchu v interiéru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Účel firmy: Pomáháme vytvářet zdravé, bezpečné a komfortní vnitřní prostředí staveb jak pro život, tak pro práci s minimálními náklady na provoz  a dopady na životní prostředí. 

Jsme výhradně česká společnost Evora CZ, s.r.o., jednička na trhu v oblasti technologií pro bytovou výstavbu. Jako jediní nabízíme komplexní řešení technického zařízení budov od projekce přes realizaci až po servis. Konkrétně větrání se zpětným získáváním tepla, vytápění, chlazení, ohřev TUV, zdravotechniku, fotovoltaiku, centrální vysavače a jiné. Za dobu desetiletého působení na trhu jsme získali spoustu prestižních ocenění, mimo jiné cenu Grand Prix, stovky spokojených zákazníků a stali se řádnými členy významných organizací.        

Jsme členem

  • Centra pasivního domu
  • ČKAIT - Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků
  • CHKT - Svaz chladící a klimatizační techniky
  • CAFT - Cech akumulace  fotovoltaiky
  • CTI - Cech topenářů a instalatérů
  • společnosti je certifikována od předních výrobců technologií pro větrání, vytápění a chlazení budov.

Cech akumulace a fotovoltaiky

 


 

Společnost Evora CZ, s.r.o je exkluzivním partnerem Asociace energetických specialistů.   

 


 

Společnost Evora CZ, s.r.o je oficiální LOXONE Gold partner. Loxone je jednoduché řešení pro inteligentní ovládání a automatizaci projektů všeho druhu: od jednotlivých zařízení přes chytré domácnosti (smart home) až po rozsáhlé budovy a komplexy.

 


 

Společnost Evora CZ, s.r.o.  se také věnuje sledování změn a novinek v dotačních programech a jako registrovaný dodavatel v dotačním programu Nová zelená úsporám vám vypracuje potřebné protokoly k vaší žádosti a je poradenským centrem CPD.


  

Společnost Evora CZ, s.r.o.  se stala Dobrým andělem. Je nám ctí, že jsme součástí a můžeme podporovat rodiny s dětmi a ty, kteří to nejvíce potřebují. Více informací systému Dobrý anděl najdete zde.


 

Mapa realizací po celé České republice a na Slovensku.