HomEvap Cooler - adiabatický chladič + digitální regulace

Značka: HomEvap
33 322,19 Kč / ks 27 539 Kč bez DPH
Dostupnost na dotaz
Můžeme doručit do:
4.3.2024

HomEvap Chladič

Přístroj HomEvap Chladič využívá vzduchotechnickou jednotku s rekuperací tepla ve vašem domě, aby v případě potřeby chlazení přivedl chladný vzduch do interiéru. HomEvap Chladič také zabraňuje oteplování vaší domácnosti a zvyšuje efektivitu nočního chlazení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HomEvap Chladič ochlazuje vratný vzduch z domova tak, aby se výměník tepla ve větrací jednotce s rekuperací tepla ochladil. Tím se ochlazuje nasávaný teplý venkovní vzduch. Jinými slovy, výměník tepla se ve vzduchotechnické jednotce s rekuperací tepla stává ochlazovacím výměníkem. Účinek chlazení pomocí Chladiče HomEvap lze srovnat s bouřkou po dusném horkém letním dni. Mikroklima vašeho domova se stane svěžím a ochlazeným.

Chladič HomeEvap pouze chladí. Pro zlepšení vnitřního klimatu vašeho interiéru lze nainstalovat také zvlhčovač HomEvap, který zvlhčuje nasávaný vzduch. Celý systém je pak k dispozici pod názvem HomEvap Combi Comfort

Chladič je vybaven vyjímatelnou kazetou, do které je vložena absorpční vložka a vodní filtr LegioSafe®. Tuto kazetu nelze vyčistit, proto musí být vyměněna nejméně každé dva roky, aby bylo zaručeno bezpečné a hygienické chlazení. Na nutnost výměny kazety Chladiče upozorňuje servisní hlášení viditelné rozsvícením LED (vedle symbolu zámku) ve spodní části přístroje. 

Výhody:

  • tichý
  • automatický provoz
  • extra chladicí kapacita
  • nízká cena
  • snadné napojení i na stávající rozvody řízeného větrání s rekuperací tepla

Doplňkové parametry

Kategorie: E-SHOP
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Co, kdybyste se právě dozvěděli...

že správná vlhkost v interiéru ( 40-60% RV ) významně pomáhá snižovat možnost přenosu virů a bakterií 

prodlužuje životnost vašeho vybavení domu nebo bytu. Navíc zvyšuje vaši produktivitu a zlepšuje prožitek z bydlení.

Současná INDOOR GENERATION tráví pobytem uvnitř budov až 90 % svého času. 

Vzduch tam může být až pětkrát více znečištěný než vzduch venku. 77 % populace si to však podle průzkumu YouGov neuvědomuje. 

20000 dechů za den z toho 90% uvnitř budov.


 

Řešení existuje

 

Zvlhčovače a chladiče pro váš domov nebo kancelář. V HomEvap nabízíme ty správné produkty, které vám budou spolehlivě sloužit. Naše zvlhčovače jsou bezpečné proti legionele a jsou energeticky šetrné. Navíc můžou být i napojeny přímo na zařízení pro rekuperaci tepla.

 

Bezpečné a zdravé

 

Automaticky fungující zvlhčovač je standardně vybaven ohřívačem pro vyšší účinnost a patentovaný legionelový filtr LegioSafe zajišťuje bezpečné a zdravé vnitřní klima v kanceláři i doma. Patří sem například hlavně i dětský pokoj. Zařízení lze připojit přímo k libovolnému WTW (instalace rekuperace tepla) nebo pouze jako zvlhčovač s ventilátorovým boxem samostatně. V potrubí nedochází ke kondenzaci.

Vždy příjemné vnitřní klima

Nedaří se vám správně ochladit své životní nebo pracovní prostředí? Pak je ideálním řešením náš energeticky účinný chladič. Tento odolný spotřebič zajišťuje dostatečné chlazení v příjemném vnitřním klimatu v každém obytném a pracovním prostředí. To vám umožní znovu dobře spát nebo lépe pracovat například během teplého letního období.

Různé ovládací prvky

Zvlhčovač a chladič jsou standardně dodávány s ovládacím panelem. Mohou být také ovládány přes Modbus, Bacnet, 0-10Volt a on/off kontakt.