HomEvap - Výměnná kazeta pro chlazení

Značka: HomEvap
4 584,69 Kč / ks 3 789 Kč bez DPH
Dostupnost na dotaz
Můžeme doručit do:
7.12.2023

Náhradní kazeta pro zvlhčovač HomEvap

Náhradní kazeta je vhodná pro zvlhčovač HomEvap – HEPH (HomeEvap Humidifier). Tato kazeta se skládá z absorpční vložky a musí být vyměňována v průměru každý rok a půl až dva roky. Právě pravidelná výměna zajistí hygienicky nezávadný a bezproblémový provoz zvlhčovače.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobní označení: HEPCAH (HomEvap výměnná kazeta s vodním filtrem)

 


Náhradní kazeta pro chladič HomEvap

Náhradní kazeta je vhodná pro chladič HomEvap – HEPC (HomeEvap Cooler). Náhradní kazeta se skládá z absorpční vložky a musí být vyměňována v průměru každý rok a půl až dva roky. Pravidelná výměna zajistí hygienicky nezávadný a bezproblémový provoz.

Výrobní označení: HEPCAC (HomEvap výměnná kazeta pro chlazení)

Doplňkové parametry

Kategorie: E-SHOP
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Co, kdybyste se právě dozvěděli...

že správná vlhkost v interiéru ( 40-60% RV ) významně pomáhá snižovat možnost přenosu virů a bakterií 

prodlužuje životnost vašeho vybavení domu nebo bytu. Navíc zvyšuje vaši produktivitu a zlepšuje prožitek z bydlení.

Současná INDOOR GENERATION tráví pobytem uvnitř budov až 90 % svého času. 

Vzduch tam může být až pětkrát více znečištěný než vzduch venku. 77 % populace si to však podle průzkumu YouGov neuvědomuje. 

20000 dechů za den z toho 90% uvnitř budov.


 

Řešení existuje

 

Zvlhčovače a chladiče pro váš domov nebo kancelář. V HomEvap nabízíme ty správné produkty, které vám budou spolehlivě sloužit. Naše zvlhčovače jsou bezpečné proti legionele a jsou energeticky šetrné. Navíc můžou být i napojeny přímo na zařízení pro rekuperaci tepla.

 

Bezpečné a zdravé

 

Automaticky fungující zvlhčovač je standardně vybaven ohřívačem pro vyšší účinnost a patentovaný legionelový filtr LegioSafe zajišťuje bezpečné a zdravé vnitřní klima v kanceláři i doma. Patří sem například hlavně i dětský pokoj. Zařízení lze připojit přímo k libovolnému WTW (instalace rekuperace tepla) nebo pouze jako zvlhčovač s ventilátorovým boxem samostatně. V potrubí nedochází ke kondenzaci.

Vždy příjemné vnitřní klima

Nedaří se vám správně ochladit své životní nebo pracovní prostředí? Pak je ideálním řešením náš energeticky účinný chladič. Tento odolný spotřebič zajišťuje dostatečné chlazení v příjemném vnitřním klimatu v každém obytném a pracovním prostředí. To vám umožní znovu dobře spát nebo lépe pracovat například během teplého letního období.

Různé ovládací prvky

Zvlhčovač a chladič jsou standardně dodávány s ovládacím panelem. Mohou být také ovládány přes Modbus, Bacnet, 0-10Volt a on/off kontakt.