Install Speaker 10 Passive

Značka: LOXONE
7 550,40 Kč / ks 6 240 Kč bez DPH 7 550,40 Kč / 1 ks
Očekává se, že bude k dispozici od: 12.04.2023
Install Speaker 10 Passive
Číslo produktu: 610148

Install Speaker 10 Passive je kvalitní vestavný reproduktor, který má navzdory své kompaktní konstrukci 10 palcovou membránu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Typ: 2pásmový (výškový a basový reproduktor)
 • Membrána Altima (slitina hliníku, titanu a hořčíku) – známá z oceňované řady Quadral Aurum & Chromium
 • Výškový reproduktor (Ø 32 mm) s nízkou dělící frekvencí
 • Impedance: 8 Ω
 • Frekvenční rozsah: 40 Hz … 23 kHz
 • Jmenovitý/hudební výkon: 60/120 W
 • Koaxiální systém pro rovnoměrný a široký rozptyl
 • Montážní hloubka: 107,5 mm
 • Montážní průměr: 10,2" tj. 258 mm
 • Maximální tloušťka panelu pro instalaci: 36 mm
 • Ideální v kombinaci s Loxone Audioserverem
 • Při instalaci do podhledů, nábytku, dutých stěn (otevřený prostor za reproduktorem) důrazně doporučujeme odpovídající Back Box

Vynikající komponenty pro vynikající zážitek

Install Speaker 10 Passive je vybaven kvalitní membránou Altima z oceňované řady Aurum & Chromium společnosti Quadral. Díky kombinaci hliníku, titanu a hořčíku je zajištěna věrnost, nízké zabarvení zvuku a velmi dobré rozlišení detailů. Velkorysý výškový reproduktor Altima zaujme velmi širokým frekvenčním rozsahem. Celý produkt je navržen v oblíbené koaxiální konfiguraci.

Snadná instalace… Kdekoli…

Install Speaker 10 Passive lze v několika jednoduchých krocích namontovat na strop, stěnu nebo dokonce do nábytku. Při instalaci do míst, kde bude za reproduktorem otevřený prostor (např. sádrokartonový strop) důrazně doporučujeme vhodný Back Box.

 

Doporučený počet

 

Počet reproduktorů

Součást balení

 

 • 1 × Install Speaker 10 Passive
 • 1 × přední kryt
 • 1 × instalační šablona

 

Vše o LOXONE

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Chytrý dům nebo byt s Loxone - více času pro život

 

Všichni to znáte z domovů, kanceláří, práce... ovladače na vytápění, klimatizaci, na řízené větrání, na rolety, na audio systém... Termostaty, zabezpečení vstupů - klíče atd... K tomu "otravné" nastavování všeho jednotlivě s tím, že zapnutím jednoho zařízení, často musíte změnit nastavení ostatních, abyste se vyhnuli protichůdným funkcím a plýtvání dnes tak cenných energií...

A teď si představte, že existuje řešení, kde vše najdete a funguje v jednom zařízení - displeji. Uživatelsky přívětivě a jedním tlačítkem vyřešíte vše co potřebujete. Celá domácnost je v symbióze a vy se cítíte skvěle z rodinné pohody, kterou si takto společně užíváte.

Pod pojmem chytrý dům si dnes můžeme představit ledasco. Většinou všemožná udělátka, která nás okrádají o čas a komplikují nám život. Podle Loxone musí inteligentní dům splňovat přesný opak. Vědět vždy sám, co má dělat a šetřit obyvatelům tisíce akcí. Starat se o vytápění, osvětlení, stínění a další technologie. Skutečný smart home šetří náš čas a zjednodušuje nám život. 

S Loxone se váš dům či byt stane opravdu inteligentní. Bude ovládat techniku tak, aby vám bylo příjemně, byli jste v bezpečí a zároveň co nejvíce šetřili. K tomu budete mít v každé místnosti jednoduché ovládání jedním tlačítkem. Jako bonus získáte aplikaci, se kterou máte vše pod palcem kdekoli na světě. 

Loxone přitom respektuje soukromí - nikam neposílá vaše data. Nic není "uložené někde na cloudu", vše máte 100% pod vaší kontrolou v místě instalace. 

Máte volbu bezpečného vzdáleného dohledu a ovládání jen pokud budete chtít. Vše může fungovat i "ostrovně" bez připojení k internetu. Loxone je kompletně vyráběný v Evropě!

 

Funkce a možnosti inteligentního domu.

Loxone nabízí řešení pro veškeré funkce chytrého domu. Skutečné kouzlo je v dokonalé souhře všech komponent. Vše o sobě ví, rozumí si a dokáže spolupracovat na základě zjištěných dat. Díky této kooperaci vše v domě funguje bez kompromisů.