IR elektroměr Air

Značka: LOXONE
3 363,80 Kč / ks 2 780 Kč bez DPH 3 363,80 Kč / 1 ks
Skladem odesíláme 2-5 dnů (>5 ks)
Můžeme doručit do:
4.3.2024
IR elektroměr Air
Číslo produktu: 100151

IR elektroměr Air vyčítá data z vybraných elektroměrů a vodoměrů pomocí technologie IR (vyčítání impulsů pomocí infračerveného světla).

  • Přímá komunikace s vybranými elektroměry a vodoměry
  • Optimalizujte vlastní spotřebu
  • Perfektní v kombinaci s FVE

Detailní informace

Detailní popis produktu

Loxone IR elektroměr Air vyčítá data z vybraných elektroměrů, vodoměrů a kalorimetrů pomocí IR. Přenos dat do Miniserveru je bezdrátový za pomoci technologie Air. Díky aktuálním datům můžete ušetřit nemalé finanční prostředky. K tomu Vám pomůže vestavěné IR rozhraní, které komunikuje přímo s elektroměrem, vodoměrem nebo kalorimetrem. Výsledná data můžete analyzovat, ukládat do statistik, řídit na základě nich spotřebiče…

Pozor: Z legislativních důvodů není možné zařízení umístit na elektroměry, které nejsou majetkem spotřebitele.
Zařízení je vhodné pro podružné měření.

Pokud vlastníte FVE, bude toto rozhraní právě pro vás. Využijte informace o aktuální produkci a spotřebě a optimalizujte tok energie ve váš prospěch. Díky IR elektroměru Air vyčtete aktuální data a můžete například zapnout pračku nebo dobít váš elektromobil.

 

Technická data
  • Napájení: Micro USB nebo 14-24 VDC
  • Frekvence: 868MHz (SRD)
  • Spotřeba: 0.1 W při 5 VDC, 0.4 W při 12-24 VDC
  • Provozní teplota: 0 – 50°C
  • Pohodlná montáž díky magnetu
  • Rozměry: ∅ 34 x 34 mm
  • Optické rozhraní dle IEC 62056-21

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Chytrý dům nebo byt s Loxone - více času pro život

 

Všichni to znáte z domovů, kanceláří, práce... ovladače na vytápění, klimatizaci, na řízené větrání, na rolety, na audio systém... Termostaty, zabezpečení vstupů - klíče atd... K tomu "otravné" nastavování všeho jednotlivě s tím, že zapnutím jednoho zařízení, často musíte změnit nastavení ostatních, abyste se vyhnuli protichůdným funkcím a plýtvání dnes tak cenných energií...

A teď si představte, že existuje řešení, kde vše najdete a funguje v jednom zařízení - displeji. Uživatelsky přívětivě a jedním tlačítkem vyřešíte vše co potřebujete. Celá domácnost je v symbióze a vy se cítíte skvěle z rodinné pohody, kterou si takto společně užíváte.

Pod pojmem chytrý dům si dnes můžeme představit ledasco. Většinou všemožná udělátka, která nás okrádají o čas a komplikují nám život. Podle Loxone musí inteligentní dům splňovat přesný opak. Vědět vždy sám, co má dělat a šetřit obyvatelům tisíce akcí. Starat se o vytápění, osvětlení, stínění a další technologie. Skutečný smart home šetří náš čas a zjednodušuje nám život. 

S Loxone se váš dům či byt stane opravdu inteligentní. Bude ovládat techniku tak, aby vám bylo příjemně, byli jste v bezpečí a zároveň co nejvíce šetřili. K tomu budete mít v každé místnosti jednoduché ovládání jedním tlačítkem. Jako bonus získáte aplikaci, se kterou máte vše pod palcem kdekoli na světě. 

Loxone přitom respektuje soukromí - nikam neposílá vaše data. Nic není "uložené někde na cloudu", vše máte 100% pod vaší kontrolou v místě instalace. 

Máte volbu bezpečného vzdáleného dohledu a ovládání jen pokud budete chtít. Vše může fungovat i "ostrovně" bez připojení k internetu. Loxone je kompletně vyráběný v Evropě!

 

Funkce a možnosti inteligentního domu.

Loxone nabízí řešení pro veškeré funkce chytrého domu. Skutečné kouzlo je v dokonalé souhře všech komponent. Vše o sobě ví, rozumí si a dokáže spolupracovat na základě zjištěných dat. Díky této kooperaci vše v domě funguje bez kompromisů.