Kazeta ke snížení tvorby vodního kamene Anticalc Cartridge

Značka: Stadler
499 Kč / ks 412,40 Kč bez DPH
Skladem odesíláme 2-3 dny (>5 ks)
Můžeme doručit do:
4.3.2024

ANTICALC CARTRIDGE

Řekněte sbohem vodnímu kameni a otravnému bílému prachu kolem ultrazvukových zvlhčovačů. Kazeta ke snížení tvorby vápenatých usazenin změkčuje tvrdou vodu a snižuje nežádoucí vylučování částic vápníku do okolí zvlhčovače.

Detailní informace

Detailní popis produktu

· Změkčuje tvrdou vodu
· Snižuje usazování vodního kamene na ultrazvukové membráně zvlhčovače
· Zabraňuje nežádoucímu vylučování částic vápníku do okolí zvlhčovače
· Životnost kazety je 1 až 3 měsíce (v závislosti na tvrdosti vody)
· Balení obsahuje 1 kazetu

 

Snižuje tvorbu vodního kamene
Máte-li velmi tvrdou vodu, v okolí zvlhčovače vzduchu mohou na površích vznikat bílé fleky nebo poprašek. Kazeta ke snížení tvorby vápenatých usazenin snižuje obsah vodního kamene ve vodě a nežádoucí vylučování částic vápníku do okolí zvlhčovače.


 


Jak funguje Anticalc Cartridge?
Kazeta ke snížení tvorby vápenatých usazenin změkčuje tvrdou vodu, díky čemuž snižuje i usazování vodního kamene na ultrazvukové membráně zvlhčovače. V závislosti na tvrdosti vody má kazeta životnost 1 až 3 měsíce.


 


Vhodná pro Evu i Bena
Kazeta Anticalc Cartidge je vhodná pro všechny modely ultrazvukových zvlhčovačů a zvlhčovačů 2v1, případně jiné zvlhčovací systémy, které mají kompatibilní uzávěr na nádobě na vodu.


  

NÁŠ TIP

Účinnost kazety si můžete ověřit jednoduchým testem. Na několik sekund podržte ve vodní páře malé zrcátko. Pokud na zrcadle zůstanou malé bílé částice, bude třeba kazetu vyměnit. Při výměně kazety neztraťte kryt nádržky na vodu :)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

JSME SPECIALISTÉ NA ÚPRAVU VZDUCHU

 

Zlepšujeme vzduch kolem nás

Hlavním záměrem Stadler Form je vyvíjet kvalitní zařízení, která zlepšují vaše zdraví. Přinášíme prémiové produkty, které vzduch čistí, zvlhčují, ochlazují, ohřívají, odvlhčují a také provoní. Naše produkty se používají jednoduše a intuitivně.

Vynikáme moderním designem

Žádné nevkusné elektrospotřebiče. V produktech Stadler Form spojujeme unikátní design s precizní funkčností. Tvůrčí nápady našich designérů jsou opakovaně oceňovány na mezinárodních designových soutěžích. Každý produkt Stadler Form má své jméno. Stane se součástí vašeho domova.

Díváme se očima zákazníka

Vytváříme produkty, o kterých jsme přesvědčeni, že naplní nebo překročí očekávání našich zákazníků. Každé zařízení tvoříme s ohledem na vaše osobní potřeby, díváme se na svět vašima očima. Naše komunikace je otevřená a upřímná.

Myslíme na přírodu

Doplněním nových technologií do zařízení zajišťujeme úsporu elektrické energie a také její optimální spotřebu. Minimalizujeme obalové materiály, používáme jejich recyklovatelné varianty.