Komfortní senzor Tree antracitová

Značka: LOXONE
7 078,50 Kč / ks 5 850 Kč bez DPH
Skladem odesíláme 2-5 dnů (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.2.2024
Komfortní senzor Tree antracitová
Číslo produktu: 100277

Must-have pro optimální vnitřní klima v chytrém domě: Komfortní senzor. Precizně měří teplotu, vlhkost a CO2. Miniserver tak může udělat vše potřebné pro komfortní a zdravé prostředí domu.

  • Měří teplotu, vlhkost a CO2
  • Must-have pro optimální vnitřní klima
  • 100% vyladěný pro Loxone Smart Home
  • Instalace a zprovoznění v rekordním čase
  • Elegantní nadčasový design

Detailní informace

Detailní popis produktu

Měření teploty, senzor CO2 a měření vlhkosti

Komfortní senzor měří teplotu, vlhkost a CO2 v místnosti. Díky těmto přesně naměřeným hodnotám se může vnitřní klima řídit automaticky.

Ideální vnitřní klima kombinuje příjemnou teplotu a kvalitní vzduch. Společně mají významný vliv na pohodu člověka. Pokud teplota, vlhkost a kvalita vzduchu nejsou v pořádku, pocítíme to na sobě a časem se to projeví i na zdraví.

 

Součást balení
  • 1 × Komfortní senzor Tree
  • 1 × rámeček
  • 1 × držák na zeď

 

 

 

Komfortní senzor Tree se používá k měření teploty, vlhkosti a hodnoty CO2 v místnostech nebo podobných aplikacích. Otvory v krytu zajišťují rychlou reakci na změny měřených hodnot.

 

Montáž

Doporučená montážní výška pro Komfortní senzor je při montáži na zeď 1,2 až 1,5 m. Poloha senzoru by měla být přizpůsobena aplikaci. (například pokud lidé v místnosti obvykle tráví čas)

Upevněte montážní rám na požadované místo instalace.

Připojte napájení (oranžová / bílá svorka) a datové vedení Tree (zelená / bílá svorka). Po zapnutí napájení bliká stavová LED po krátké době oranžově, pokud je kabeláž správná (existuje připojení k Tree Extensionu / Miniserveru).

Připojte zařízení zacvaknutím na montážní rám.


Kalibrace senzoru CO2

Zařízení nabízí možnost kalibrace vestavěného senzoru CO2.
Tato níže popsaná kalibrace obvykle není nutná. Provádějte ji tedy pouze na základě výzvání:

Nejprve otevřete okno v místnosti po dobu nejméně 30 minut, abyste zajistili dobré větrání. Tímto způsobem se v místnosti dosahuje hodnoty CO2 venkovního vzduchu kolem 400 ppm.

Poté do adresového řádku prohlížeče zadejte následující příkaz Webservice:

<ip-miniserver>/dev/sys/wsdevice/<device-serialnumber>/CalCO2/400

Tím se nastaví aktuálně naměřená hodnota senzoru na 400 ppm.


Senzory

 

Krátký popis Popis Jednotky Rozsah hodnot
Temperature Poskytuje teplotu vzduchu. ° -40...125
Humidity Poskytuje vlhkost vzduchu. % 0...100
CO2 Poskytuje hodnotu CO2. ppm 400...10000

 
Vstupy pro diagnostiku

 

Krátký popis Jednotky Rozsah hodnot
Online status Komfortní senzor Tree Digital 0/1

 
Vlastnosti

 

Krátký popis Popis Standardní hodnota
Monitorovat Online status Pokud je tato možnost vybrána, budete v případě, že zařízení již není k dispozici nebo přejde do režimu offline, informováni prostřednictvím Stavu systému nebo Maileru. -
Sériové číslo Zadejte sériové číslo zařízení.
Pro Extension: 'Auto' můžete použít pouze tehdy, když je Extension dostupný.
-
Typ zařízení Typ Tree zařízení -

 
Bezpečnostní pokyny

Instalaci musí provádět kvalifikovaný elektrikář v souladu s přislušnými normami a předpisy.

Instalace vyžaduje instalaci ve vhodném krytu, aby byla zajištěna ochrana proti fyzickému kontaktu, vodě a nečistotám.

Zařízení nesmí být používáno pro aplikace kritické z hlediska bezpečnosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Chytrý dům nebo byt s Loxone - více času pro život

 

Všichni to znáte z domovů, kanceláří, práce... ovladače na vytápění, klimatizaci, na řízené větrání, na rolety, na audio systém... Termostaty, zabezpečení vstupů - klíče atd... K tomu "otravné" nastavování všeho jednotlivě s tím, že zapnutím jednoho zařízení, často musíte změnit nastavení ostatních, abyste se vyhnuli protichůdným funkcím a plýtvání dnes tak cenných energií...

A teď si představte, že existuje řešení, kde vše najdete a funguje v jednom zařízení - displeji. Uživatelsky přívětivě a jedním tlačítkem vyřešíte vše co potřebujete. Celá domácnost je v symbióze a vy se cítíte skvěle z rodinné pohody, kterou si takto společně užíváte.

Pod pojmem chytrý dům si dnes můžeme představit ledasco. Většinou všemožná udělátka, která nás okrádají o čas a komplikují nám život. Podle Loxone musí inteligentní dům splňovat přesný opak. Vědět vždy sám, co má dělat a šetřit obyvatelům tisíce akcí. Starat se o vytápění, osvětlení, stínění a další technologie. Skutečný smart home šetří náš čas a zjednodušuje nám život. 

S Loxone se váš dům či byt stane opravdu inteligentní. Bude ovládat techniku tak, aby vám bylo příjemně, byli jste v bezpečí a zároveň co nejvíce šetřili. K tomu budete mít v každé místnosti jednoduché ovládání jedním tlačítkem. Jako bonus získáte aplikaci, se kterou máte vše pod palcem kdekoli na světě. 

Loxone přitom respektuje soukromí - nikam neposílá vaše data. Nic není "uložené někde na cloudu", vše máte 100% pod vaší kontrolou v místě instalace. 

Máte volbu bezpečného vzdáleného dohledu a ovládání jen pokud budete chtít. Vše může fungovat i "ostrovně" bez připojení k internetu. Loxone je kompletně vyráběný v Evropě!

 

Funkce a možnosti inteligentního domu.

Loxone nabízí řešení pro veškeré funkce chytrého domu. Skutečné kouzlo je v dokonalé souhře všech komponent. Vše o sobě ví, rozumí si a dokáže spolupracovat na základě zjištěných dat. Díky této kooperaci vše v domě funguje bez kompromisů.