MĚKKÁ BUNĚČNÁ PĚNA ISOWINDOW WZS

Kód: 3FOAM
Značka: Isocell
572,33 Kč / ks 473 Kč bez DPH 572,33 Kč / 1 ks
Skladem odesíláme 2-3 dny (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.3.2023

MĚKKÁ BUNĚČNÁ PĚNA ISOWINDOW WZS 750 ml

 
Jednosložková montážní pěna vytvrzující vlhkostí. Rychle a bezpečně utěsňuje a izoluje spáry ve stavebních konstrukcích, jako je montáž oken, takže jsou vzduchotěsné, odolné proti dešti a otevřené pro difúzi par. Bez CFC, HFC a HCFC. Teplota zpracování: +5 až +30 °C
  • Vysoká absorpce pohybu
  • Vzduch a silný déšť

Detailní informace

Detailní popis produktu

PRODUKTOVÁ DATA

Je vlhkostí tuhnoucí jednosložková montážní pěna s nadouvadlem bez CFC, FKW a HCFC. Měkká buněčná pěna ISOWINDOW WZS rychle a bezpečně utěsňuje a izoluje spoje součástí, které jsou vzduchotěsné, odolné proti dešti a otevřené pro difúzi par s vysokou absorpcí pohybu. Přilne ke všem běžným stavebním materiálům jako je beton, cihlové zdivo, dřevo, kov, plasty, tvrdé PVC, PE atd. Měkká buněčná pěna ISOWINDOW WZS je odolná vůči teplu, vodě a mnoha chemikáliím.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

INOVATIVNÍ ŘEŠENÍ TEPELNÉ IZOLACE A VZDUCHOTĚSNOSTI

 

 

ISOCELL – specialista na celulózovou izolaci a vzduchotěsnost – nabízí řadu inovativních řešení pro tepelnou izolaci a vzduchotěsnost ve vašich vlastních čtyřech stěnách!

Jako výrobce celulózových izolací a foukacích strojů ve spojení s vlastním systémem vzduchotěsnosti má společnost v Evropě unikátní expertní postavení. ISOCELL nabízí od poloviny 90. let také vysoce kvalitní střešní fólie, těsnění proti větru, parozábrany a lepicí systémy pod značkami AIRSTOP a OMEGA.

Již 30 let nabízíme a vyvíjíme řešení pro novostavby a renovace v sektoru nízkých a pasivních domů. Všechny produkty ze systémového sortimentu ISOCELL jsou přesně sladěná řešení pro cílené a profesionální použití při všech izolačních a těsnících pracích. ISOCELLERN klade velký důraz na odborné poradenství. Zkušenosti z 30 let zpracování systémů foukané izolace a vzduchotěsnosti, více než 600 měření vzduchotěsnosti na stavbách ročně, důsledný vlastní výzkum a vývoj a také pokračující spolupráce s výzkumnými ústavy a univerzitami tvoří základ pro expanzi produktový systém a expertní pozice ISOCELL, která je v Evropě jedinečná.

Z centrály společnosti v Neumarktu řídí ISOCELL celoevropskou distribuci svých systémových řešení. Školicím střediskem pro prodejní partnery je zde také ISOCELL Academy, která se etablovala jako platforma pro systematický přenos know-how v oboru s více než 500 účastníky ročně na odborných seminářích a diskusních akcích. Celulózová izolace se vyrábí v pěti našich vlastních závodech v Hartbergu (Rakousko), Berlíně (Německo), Schoppen (Belgie), Plourin-lès-Morlaix (Francie) a v Tibro (Švédsko).

 

Bez ohledu na to, zda se jedná o izolaci, střešní krytinu nebo vzduchotěsný systém – systémová záruka a poradenství společnosti ISOCELL dávají projektantovi, zpracovateli a konečnému spotřebiteli jistotu pro optimální použití výrobku na stavbě. …proto dokonalé KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ pro izolaci a vzduchotěsnost budov.

 

Noviny vyžadují mnohem méně energie, aby se staly izolačním materiálem, než jiné suroviny. Jako takový je součástí fascinujícího cyklu, který s každou metamorfózou vytváří nový, nezávislý produkt.

 

Na počátku byla vize udržitelného, ​​ekologického izolačního materiálu. ISOCELL celulóza je přírodní tepelná izolace vyrobená z celulózových vláken, která se vyrábí recyklací čistých, nemíchaných novin.
Odpadový papír se recykluje až šestkrát, než se z něj stane celulózová izolace. A celulózovou izolaci lze do domů foukat třikrát za sebou.
Při výrobě se využívá i ochrana klimatu. Závod v Hartbergu využívá zelenou elektřinu k výrobě osvědčeného izolačního materiálu.
Udělení pečeti kvality natureplus a rakouské ekologické pečeti potvrzují vysoké standardy z hlediska ochrany klimatu, zdravého bydlení a udržitelnosti celulózy ISOCELL.