Miniserver Go

Značka: LOXONE
11 277,20 Kč / ks 9 320 Kč bez DPH 11 277,20 Kč / 1 ks
Skladem odesíláme 2-5 dnů (>5 ks)
Můžeme doručit do:
4.10.2023

Miniserver Go

Číslo produktu: 100336

Nejflexibilnější možnost pro automatizaci budov. Miniserver Go je nejlepší variantou pro rekonstrukce a renovace. Nabízí skvělou funkcionalitu a výkon pro chytré domy, komerční projekty i speciální aplikace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Vyvinuté pro použití v automatizačních projektech

Technologie Loxone

Technologie Loxone Air a Tree byly vyvinuté na 100 % pro použití v projektech. Díky perfektně sladěnému hardwaru a softwaru zajišťují obě technologie absolutně spolehlivou instalaci.

 

Flexibilita domácí automatizace

Loxone Miniserver je nejvýkonnější kabelová možnost pro automatizaci budov. Existuje ale také bezdrátová verze, Miniserver Go, který je stejně výkonný jako jeho protějšek, ale navíc nemusí být instalovaný do rozvaděče. Díky technologii Loxone Air, Loxone Link a dalších Miniserver Go nabízí téměř nekonečné možnosti automatizace budov bez nutnosti rozmotávání kabelů. 

 

  • Loxone Air (k připojení až 128 Air zařízení) 
  • Loxone Link (k připojení až 30 Extensionů) 
  • LAN (podporující IPv4, IPv6, HTTPS/SSL) 
  • Vstup na Micro-SD kartu 
  • Napájení přes Micro USB (5 V DC)

Miniserver Go Connection

Loxone Air: Perfektní pro renovace

Funkcionalita Miniserveru Go může být kdykoliv rozšířená pomocí Loxone Air, Loxone Link a IP rozhraní. Až 128 Air zařízení může být přiřazeno k Miniserveru Go. Pokud jich budete potřebovat ještě více, můžete díky přidání Air Base Extension. Loxone Link vám umožní připojit až 30 Extensionů. Tato unikátní škálovatelnost dělá z Miniserveru Go nejflexibilnější možnost k instalaci automatizace budov.

 

 

 


FAQs

Co se stane se stávajícími instalacemi?

Miniserver Go Gen. 1 bude i nadále spolehlivě fungovat a v budoucnosti budete dostávat bezplatné aktualizace.

Můžu vyměnit Miniserver Go Gen. 1 za Miniserver Go Gen. 2?

Proces výměny začíná na straně softwaru v Loxone Config. Neměňte nejprve hardware. V Loxone Config budete celým procesem výměny provedeni krok za krokem.

Podporuje nový Miniserver Go protokol IPv6?

Miniserver Go podporuje IPv4 / IPv6 i HTTPS / SSL. Vzdálený přístup je bezplatný a je možný prostřednictvím Remote Connect Loxone.

Můžu zakoupené online služby přenést na nový Miniserver Go?

Ano. Pokud to chcete udělat, přihlašte se do svého účtu. Na záložce “Mé produkty” vidíte všechny Miniservery registrované k vašemu účtu. Nyní můžete přenést všechny své zakoupené služby do nového Miniserveru Go.

Může Miniserver Go Gen. 2 pracovat s Miniserverem Go Gen. 1 v síti Client / Gateway?

Ano. Jako Gateway musí být použitý Miniserver 2. generace nebo Miniserver Go 2. generace. Jako Client mohou být použity všechny Miniservery.

 

 

zařízení s app a configem

Nejvýkonnější software
zdarma včetně
aktualizací!

Vše o LOXONE

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Chytrý dům nebo byt s Loxone - více času pro život

 

Všichni to znáte z domovů, kanceláří, práce... ovladače na vytápění, klimatizaci, na řízené větrání, na rolety, na audio systém... Termostaty, zabezpečení vstupů - klíče atd... K tomu "otravné" nastavování všeho jednotlivě s tím, že zapnutím jednoho zařízení, často musíte změnit nastavení ostatních, abyste se vyhnuli protichůdným funkcím a plýtvání dnes tak cenných energií...

A teď si představte, že existuje řešení, kde vše najdete a funguje v jednom zařízení - displeji. Uživatelsky přívětivě a jedním tlačítkem vyřešíte vše co potřebujete. Celá domácnost je v symbióze a vy se cítíte skvěle z rodinné pohody, kterou si takto společně užíváte.

Pod pojmem chytrý dům si dnes můžeme představit ledasco. Většinou všemožná udělátka, která nás okrádají o čas a komplikují nám život. Podle Loxone musí inteligentní dům splňovat přesný opak. Vědět vždy sám, co má dělat a šetřit obyvatelům tisíce akcí. Starat se o vytápění, osvětlení, stínění a další technologie. Skutečný smart home šetří náš čas a zjednodušuje nám život. 

S Loxone se váš dům či byt stane opravdu inteligentní. Bude ovládat techniku tak, aby vám bylo příjemně, byli jste v bezpečí a zároveň co nejvíce šetřili. K tomu budete mít v každé místnosti jednoduché ovládání jedním tlačítkem. Jako bonus získáte aplikaci, se kterou máte vše pod palcem kdekoli na světě. 

Loxone přitom respektuje soukromí - nikam neposílá vaše data. Nic není "uložené někde na cloudu", vše máte 100% pod vaší kontrolou v místě instalace. 

Máte volbu bezpečného vzdáleného dohledu a ovládání jen pokud budete chtít. Vše může fungovat i "ostrovně" bez připojení k internetu. Loxone je kompletně vyráběný v Evropě!

 

Funkce a možnosti inteligentního domu.

Loxone nabízí řešení pro veškeré funkce chytrého domu. Skutečné kouzlo je v dokonalé souhře všech komponent. Vše o sobě ví, rozumí si a dokáže spolupracovat na základě zjištěných dat. Díky této kooperaci vše v domě funguje bez kompromisů.