Nová elegantní povrchová úprava výrobků Climecon

Nová elegantní povrchová úprava výrobků Climecon

U našich distribučních prvků používáme novou mimořádnou matnou povrchovou úpravu. Nový strukturovaný povrch kombinuje snadnou údržbu a dokonalý vzhled. Po důkladném testování a vývoji jsme vybrali nátěr, který našim zařízením dodává přirozený matný povrch dotvářející interiér. Přirozeně vypadající strukturovaný povrch snadno splyne s konstrukcemi a ostatními prvky interiéru.

Vynikající odolnost a snadné čištění

Matný povrch není drsný, ale spíše voskový a mírně kluzký. Díky tomu zůstává povrch výrobku dlouho odolný proti skvrnám a snadno se čistí. Díky tomu je údržba snadná a povrch zůstává čistý. Tento nátěr jsme vybrali pro jeho vysokou odolnost vůči teplotě a světlu. Nátěr se vyznačuje vysokou tolerancí vůči UV záření i klimatickým podmínkám. Je prokázáno, že nový nátěr si zachovává svěží vzhled a vydrží bez vad po několik dalších desetiletí. 

Rovnoměrný nátěr s menším množstvím barvy

Barva má rovnoměrnou krycí schopnost, takže natřený výrobek má vysoce kvalitní povrch. Výsledkem je dobře udržovaný vzhled celého prostoru. Nátěr má vysokou kvalitu krytí, což znamená, že na povrch výrobku lze nanést tenčí vrstvu než dříve a to nám umožňilo snížit množství použité barvy na metr čtvereční.

Technické specifikace

  • Schválení GSB a Qualicoat
  • Vynikající odolnost vůči chemikáliím
  • Šetrné k životnímu prostředí: neobsahuje TGIC a olovo
  • Stupeň požární bezpečnosti: A2- nehořlavý
  • Barva schválená pro námořní použití
  • K dispozici v barvách RAL 9016, RAL 9005 a RAL 9006.