NFC Code Touch Nano antracitová

Značka: LOXONE
9 002,40 Kč / ks 7 440 Kč bez DPH
Skladem odesíláme 2-5 dnů (>5 ks)
Můžeme doručit do:
5.3.2024

NFC Code Touch Nano antracitová

Číslo produktu: 100307

Skvělé řešení přístupu do vašeho chytrého domu. NFC Code Touch nabízí dokonalé řešení přístupu pro dveře, brány a zabezpečení. Navíc nádherně vypadá:

  • Moderní nadčasový design
  • Přístup pomocí libovolného kódu pro každého člena rodiny
  • Přístup přes NFC
  • Možnost časově omezených a jednorázových kódů
  • Spuštění různých funkcí (např. výběr brány)
  • Plná kontrola v aplikaci
  • Kvalitní konstrukce odolná vůči povětrnostním vlivům
  • Snadná instalace a uvedení do provozu
  • Vnitřní použití (IP20)

Detailní informace

Detailní popis produktu

NFC Code Touch

Výborné řešení přístupu pro dveře, brány a zabezpečení

Může být umístěn uvnitř nebo venku, pracuje ve dne v noci, v horku i chladnu. NFC Code Touch nabízí dokonalé řešení přístupu pro dveře, brány a zabezpečení. Navíc s moderním a nadčasových designem.

 

Einsatzmöglichkeiten Code Touch - Haus & Tür

Snadno se dostanete do svého chytrého domu pomocí číselné kombinace nebo pomocí NFC tagu.

 

Einsatzmöglichkeiten Code Touch - Tore

Otevřete si bránu nebo garážová vrata pomocí NFC Code Touch.

 

Einsatzmöglichkeiten Code Touch - Alarm

Zabezpečení, které máte nainstalované, můžete díky NFC Code Touch aktivovat nebo deaktivovat.

 

 

NFC Code Touch – v praxi

 

Každý člen má svůj kód

 

Získejte přístup do inteligentního domu pomocí vlastních kódů.* Každý člen rodiny má svoji vlastní číselnou kombinaci.

* Číselná kombinace musí být složena z 2–8 čísel.

 

Eva                                                                     Filip                                                                   Sára

 

Jednorázový přístup

 

Eva                                                             Filip                                                       Sára

 

Mohou vzniknout situace, kdy potřebujete poskytnout přístup třeba sousedovi nebo poštovnímu doručovateli. Poštovní doručovatel vám přiveze balíček a nechcete nebo nemůžete si ho vyzvednout na poště? Nebo máte hodného souseda, který vám vyvenčí psa, když jste v práci? Několika jednoduchými dotyky můžete vytvořit kód, který lze použít jen jednou, a zpřístupnit tak svůj dům pouze pro jeden vstup. A to bez ohledu na to, kde se v tu chvíli nacházíte.

 

Časově omezené kódy

Pronajímáte ubytování nebo máte paní na úklid, která chodí uklízet k vám domů každý pátek? Pak rádi využijete možnost časově omezených kódů.

ČASOVÝ INTERVAL

Pokud potřebujete, lze vytvořit kód, který umožní přístup jen v definovaném časovém intervalu. Po uplynutí této doby se kód stává neplatným. Tuto funkci použijete například, pokud pronajímáte byt nebo dům na víkend.

 

Otevřete dveře jen v časech od–do. Kód může platit jen o svátcích, určité dny v týdnu nebo jen v určitém čase, třeba když jste na dovolené. Mimo tyto časy je kód neplatný. Tato funkce je dobrá pro umožnění přístupu například pro uklízecí službu.

 

Přístup přes NFC

Nepamatujete si kódy, ale chcete mít přístup do chytrého domu i pomocí bezpečné klávesnice? Žádný problém. NFC Code Touch umožnuje bezkontaktní, ale stále bezpečný přístup prostřednictvím integrované čtečky NFC.

 

NFC Sticker für den Codetaster

NFC Smart Tagy

Otevřete si bezpečně dveře nebo bránu pomocí samolepek od Loxone s integrovanou technologií NFC, podobně jako platíte bezkontaktní kartou v obchodě. Šifrované NFC Smart Tagy naleznete v našem e-shopu. 

 

 

NFC Anhänger - Loxone Key Fob

NFC Přívěsek

Používejte Loxone malý, elegantní a odolný přívěsek jako zařízení, které vám nahradí klíče pro snadný a bezpečný přístup. NFC Přívěsky najdete v našem e-shopu. 

 

 

 

Naprostá kontrola pomocí aplikace

Práce s kódy, jako je vytvoření kódu pro vaše děti nebo přiřazení jednorázového kódu pro poštovního doručovatele, snadno a rychle vyřešíte v naší aplikaci. V souladu s naší filozofií „jedna aplikace zvládne vše“ nabízíme plnou podporu aplikace pro všechny funkce NFC Code Touch.

 

VŠE POD KONTROLOU

Plná podpora NFC Code Touch naší aplikací zajistí, že máte rychlý přehled o akcích, které můžete pomocí NFC kódu provést. Samozřejmě stejné akce lze udělat i prostřednictvím telefonu přímo v aplikaci.

 

 

JISTOTA JE JISTOTA

Provádění akcí, například otevření dveří prostřednictvím aplikace je ochráněno bezpečnostním heslem. Tím je zajištěna bezpečnost a znemožněno zneužití.

SPRÁVA KÓDŮ

Pomocí aplikace lze snadno vytvořit a odstraňovat vytvořené kódy. U jednotlivých kódů můžete určit dobu platnosti nebo omezit počet použití. Pokud kód již není potřeba, lze ho jednoduše smazat.

 

KAŽDÝ MÁ SVŮJ KÓD

V aplikaci v režimu správce můžete tvořit a měnit všechny kódy pro uživatele. Správa skupin uživatelů a jejich autorizace lze pohodlně konfigurovat v Loxone Configu.

 

 

HISTORIE

Jako správce máte přístup do historie přístupů. Zde je uložen datum, čas a popis provedené funkce.

 


Jedinečné funkce

 

Hochwertige Glasfläche des NFC Code Touch Tasters

Nejlepší sklo

Povrch je vyroben z kvalitního tvrzeného skla, ale stále pro ovládání kláves stačí jen jemný dotek. Díky unikátnímu vzhledu nezůstávají vidět otisky prstů ani další nečistoty.
Jedinečného satinovaného vzhledu jsme dosáhli použitím unikátní technologie vícevrstvého keramického tisku.
Navíc celá výroba probíhá Německu.

 

Frei verwendbare Klingeltaste des Codetaster

Oddělené zvonkové tlačítko

Kromě běžného zazvonení lze tlačítkem se symbolem zvonku ovládat libovolnou funkci podle vašeho výběru, třeba zapnout osvětlení u vchodu.

 

Frei programmierbare LED Statusanzeige des NFC Code Touch

Programovatelné stavové LED diody

Integrované LED podsvícení obsahuje čipy pro červenou, zelenou, modrou a bílou barvu pro označení různých stavů. Kromě standardních světelných funkcí můžete světla použít podle svých přání. Níže uvádíme několik příkladů pro inspiraci.

 

Der NFC Codetaster bietet dezente Hintergrundbeleuchtung

Noční podsvícení*

Pro usnadnění přístupu jsou tlačítka jemně podsvícena. Podsvícení je aktivní pouze v noci a za předpokladu, že je v okolí zaznamenán pohyb (vyžaduje pohybový senzor nebo jiný zdroj informace o přítomnosti). Jinak je podsvícení vypnuté, aby nelákalo zvědavce.

* Tato funkce je k dispozici pouze pro variantu Tree a for Nano.

 

Das Gerät besitzt eine UV-resistente Kunstoffbeschichtung

UV stálost

Díky kvalitním materiálům odolným proti UV záření není povrch ani po čase vybledlý, ani nikterak poškozený. Vypadá stále skvěle.

 

Der Code Touch ist dank Spritzwasserfestigkeit perfekt für den Außeneinsatz geeignet

Zvuková odezva – klik

Můžete si zvolit, zda má NFC Code Touch při dotyku odpovídat formou akustických signálů.

 


 

Jistota je jistota

Myslíme hlavně na vaši bezpečnost:

AES šifrování

Šifrování našich NFC tagů je stejné jako šifrování u platebních karet.

Nezašifrované přístupové kódy lze snadno a nepozorovaně přečíst (např. v metru). Díky šifrování AES nikdo nemůže získat přístup k vašemu kódu a ohrozit váš domov.

 

Hash šifrování

Váš osobní kód je přenášen pomocí bezpečného šifrování hash. Zjistit váš kód je tedy prakticky nemožné.

 

Povrch ze skla

 

Zloději nemají šanci

 


 

 

Dokáže vše, co si umíte představit, a možná ještě trochu víc.

 

Uzamykání nábytku

Použijte NFC Code Touch pro zamezení přístupu k vašim věcem, nábytku nebo do regálového systému.

 

Účetnictví

Nahraďte jiná zařízení s NFC. Například ve firemních budovách pro spotřebu jídel, nápojů a dalších.

 

Omezení přístupu

V každém domě jsou dveře, které by neměly být volně přístupné. Například do technické místnosti je vhodné omezit přístup.

 

Univerzální použití

Buďte kreativní a dejte NFC čtečku tam, kde ji chcete mít.

 

Instalace a uvedení do provozu

Nejlepší technologie a různé způsoby využití. Díky technologii Loxone Air a Tree je NFC Code Touch nainstalován a zprovozněn během několika minut. NFC Code Touch je k dispozici v následujících variantách:

 

 

Obsah balení

Varianta Tree 1x NFC Code Touch Tree 1x Loxone NFC Smart tag (nálepka)

Varianta Air 1x NFC Code Touch Air 1x baterie 1x Loxone Smart tag (nálepka)

Varianta Nano 1x NFC Code Touch for Nano 1x Loxone NFC Smart tag (nálepka)

 

 


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Chytrý dům nebo byt s Loxone - více času pro život

 

Všichni to znáte z domovů, kanceláří, práce... ovladače na vytápění, klimatizaci, na řízené větrání, na rolety, na audio systém... Termostaty, zabezpečení vstupů - klíče atd... K tomu "otravné" nastavování všeho jednotlivě s tím, že zapnutím jednoho zařízení, často musíte změnit nastavení ostatních, abyste se vyhnuli protichůdným funkcím a plýtvání dnes tak cenných energií...

A teď si představte, že existuje řešení, kde vše najdete a funguje v jednom zařízení - displeji. Uživatelsky přívětivě a jedním tlačítkem vyřešíte vše co potřebujete. Celá domácnost je v symbióze a vy se cítíte skvěle z rodinné pohody, kterou si takto společně užíváte.

Pod pojmem chytrý dům si dnes můžeme představit ledasco. Většinou všemožná udělátka, která nás okrádají o čas a komplikují nám život. Podle Loxone musí inteligentní dům splňovat přesný opak. Vědět vždy sám, co má dělat a šetřit obyvatelům tisíce akcí. Starat se o vytápění, osvětlení, stínění a další technologie. Skutečný smart home šetří náš čas a zjednodušuje nám život. 

S Loxone se váš dům či byt stane opravdu inteligentní. Bude ovládat techniku tak, aby vám bylo příjemně, byli jste v bezpečí a zároveň co nejvíce šetřili. K tomu budete mít v každé místnosti jednoduché ovládání jedním tlačítkem. Jako bonus získáte aplikaci, se kterou máte vše pod palcem kdekoli na světě. 

Loxone přitom respektuje soukromí - nikam neposílá vaše data. Nic není "uložené někde na cloudu", vše máte 100% pod vaší kontrolou v místě instalace. 

Máte volbu bezpečného vzdáleného dohledu a ovládání jen pokud budete chtít. Vše může fungovat i "ostrovně" bez připojení k internetu. Loxone je kompletně vyráběný v Evropě!

 

Funkce a možnosti inteligentního domu.

Loxone nabízí řešení pro veškeré funkce chytrého domu. Skutečné kouzlo je v dokonalé souhře všech komponent. Vše o sobě ví, rozumí si a dokáže spolupracovat na základě zjištěných dat. Díky této kooperaci vše v domě funguje bez kompromisů.