NOT - přívodní difuzor pro přiznanou montáž

Značka: CLIMECON
11 585,75 Kč / ks 13 098,25 Kč / ks 16 631,45 Kč / ks 21 383,73 Kč / ks 21 891,93 Kč / ks od 11 585,75 Kč / ks 9 575 Kč bez DPH 10 825 Kč bez DPH 13 745 Kč bez DPH 17 672,50 Kč bez DPH 18 092,50 Kč bez DPH od 9 575 Kč bez DPH
Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Zvolte variantu
Barva
Připojení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
7.12.2023 7.12.2023 7.12.2023 7.12.2023 7.12.2023 Zvolte variantu

NOT - difuzor pro přiznanou montáž

NOT difuzor přívodu vzduchu

 NOT přiváděný vzduchový difuzér pro bezplatnou instalaci je extrémně flexibilní při použití. Kdykoli se změní uspořádání nebo využití prostoru, může být vzor házení vždy přesměrován tak, aby bylo dosaženo nejlepší možné distribuce vzduchu bez průvanu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Popis

Mezi vlastnosti NOT patří vynikající vzduchové a zvukové technické vlastnosti a také přesné a jasné nastavení na základě tlakového rozdílu. NOT je také dokonale vhodný pro izotermický a hypotermický vzduch.

Distribuční schéma NOT může být přesměrováno v souvislosti se změnami místnosti, aby bylo dosaženo nejlepší možné distribuce vzduchu bez průvanu. Distribuční vzor lze také změnit tak, aby byl vhodnější pro chlazení nebo vytápění.

NOT je součástí rodiny produktů OptiFlow®!

Produkty OptiFlow® se přizpůsobují změnám životního cyklu prostoru díky optimalizovanému a flexibilnímu distribučnímu vzoru.

Funkce:

  • Velmi široká konverzní flexibilita
  • Přesné a jasné nastavení na základě tlakového rozdílu
  • Vysoké vzdušné a zvukové technické vlastnosti
  • Snadno nastavitelná výška instalace
  • Velmi nízká konstrukční výška
  • Extrémně snadné a rychlé čištění
  • Difuzor lze vyměnit

 

 

Uhlíková stopa

Uhlíková stopa produktů byla vypočtena jako součást požadavků environmentální zprávy EPD nadace Building Information Foundation.


 

 

Rychlý průvodce výběrem

Hladina hluku nižší než 35 dB(A) při celkovém tlaku 50 Pa.

POZNÁMKA! Modely S dosahují nízké hladiny hluku i při výrazně vyšších hodnotách celkového tlaku Pa!


 

 

NE rozměry


 

 

Výběrová schémata

Grafy nejsou určeny k úpravě.

NE-125

NE-160

NE-200

NE-250

NE-315


 

 

Vzory rozptylu a délka vrhu

Vzorce rozkladu NOT a NOP

Trysky ve vířivé poloze

NOT a NOP alternativní vzorce rozkladu

Trysky v jednom směru

Ventilátor trysek 90°

Trysky směrem ven

Trysky ve dvou směrech jako ventilátor 2 x 90°

Délka házení

Δt 0 °C stupňů


 

 

NOT řídící jednotka

Ovládací část NOT založená na měření statického tlakového rozdílu umožňuje velmi přesné měření a nastavení průtoku vzduchu. Nastavovací část umožňuje přesné (± 5 %) nastavení průtoku vzduchu i při malých průtokech vzduchu a rychlostech potrubí.

NOT je velmi snadné nastavit

1. Tlakový rozdíl se měří z měřicí jednotky řídicí jednotky.

2. Nastavení lze provést pomocí šroubováku. Nastavení se provádí otáčením nastavovacího kolečka pomocí nástroje. Údaje na nastavovacím kotouči odpovídají samostatným hodnotám k, které lze nalézt na straně seřizovacího dílu.

 

3. V případě potřeby lze polohu nastavení zajistit šroubem.


 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Distribuční prvky - vyústky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Climecon - chytřejší řešení vnitřního ovzduší

Čistý vzduch v interiéru nevzniká sám od sebe - vytváří se s nekompromisním přístupem. Chceme být lídrem v našem oboru tím, že budeme vytvářet průkopnické myšlenky prostřednictvím nového druhu designu vnitřního vzduchu, protože vývoj vychází především ze síly spolupráce.

Vyvíjíme řešení vnitřního ovzduší s fungujícími produkty a službami na všech úrovních.

Neustálým vývojem neustále vytváříme lepší výrobky, které v sobě spojují elegantní severský design, nejmodernější kvalitu a celkovou nenáročnost. Naše prověřené, vysoce kvalitní výrobky a kvalifikovaný servis jsou základem, na kterém stavíme efektivní spolupráci s našimi zákazníky a partnery.

Jsme jednou z prvních uhlíkově neutrálních společností ve Finsku. Dbáme na to, aby to, co děláme dnes, budovalo odpovědnou budoucnost. Při navrhování vnitřního ovzduší uplatňujeme holistický přístup k životnímu prostředí, lidem, prostorám, procesům a výrobkům. Naše řešení a výrobky navrhujeme s ohledem na konkrétní prostor a zohledňujeme perspektivy a potřeby různých uživatelů.

Climecon, zodpovědný průkopník v oblasti řešení vnitřního ovzduší

Vyvíjíme chytřejší řešení pro vnitřní ovzduší a udáváme směr rozvoji našeho odvětví. Pouze duch společnosti Climecon - odvaha, nekompromisní přístup a péče - vytvoří odpovědná řešení, která zajistí nejlepší vnitřní vzduch na světě, nyní i v budoucnosti.

Naše hodnoty

Odvaha

Odvaha vede k inovacím a vývoji nových řešení. Odvaha společnosti Climecon vychází z důvěry v naše odborné znalosti a pevné dovednosti. Vpřed nás ženou ambice a odvaha zaujmout roli předvoje.

Nekompromisní přístup

Chceme udávat směr celému odvětví tím, že budeme s nekompromisním přístupem vytvářet nové informace, inovativní řešení a nové typy služeb. Nenecháváme naše zákazníky na holičkách. Naopak, jdeme za nimi s kvalitou. Co slíbíme, to také dodržíme.

Péče

Pečlivost spočívá v péči o zákazníky, zaměstnance, partnery a životní prostředí. Odpovědnými rozhodnutími vytváříme udržitelný zítřek.

NAŠE CESTA 
Extrémně dobrý přístup

Tajemstvím ducha a úspěchu Climeconu je mimořádně dobrý přístup. Jsme naši zaměstnanci, naši zákazníci a naše životní prostředí. Vždy plníme, co slíbíme, a nezapomínáme přitom na jiskru v očích.

CHYTRÁ ŘEŠENÍ A SLUŽBY
Chceme nabízet co nejchytřejší řešení

Díky pokročilým řešením větrání vytváříme vnitřní klima, ve kterém může každý v klidu žít a dýchat. Rozvíjíme náš obor aktivním vytvářením nových výzkumných informací a inovací. Naším cílem je vždy překonávat očekávání.

POKROČILÉ TECHNOLOGIE A KVALITA
Neděláme kompromisy v kvalitě našich výrobků

Technologie, komponenty a materiály našich výrobků jsou pečlivě vybírány a jsou odolné. Naše výrobky se snadno instalují a udržují a mají přesné ovládání. Dlouholeté zkušenosti a znalosti z výzkumu v kombinaci s našimi současnými znalostmi v oblasti vývoje výrobků jsou naší zárukou technické dokonalosti

POUŽITELNOST A DESIGN
Design je mnohem víc než jen vzhled

Naše výrobky kombinují stylový design se snadným používáním během životního cyklu výrobku. Design výrobků provádíme ve spolupráci s profesionály z oblasti designu a arc

Naše práce na uhlíkové neutralitě

Zavázali jsme se stanovit naše emise skleníkových plynů, zavést opatření ke snížení emisí a kompenzovat veškeré nevyhnutelné emise z naší činnosti. Ve snižování emisí a podávání zpráv v souladu s mezinárodním protokolem budeme pokračovat i v budoucnu.

Severský design a kvalita

Základem našich řešení je jednoduchost a špičkový design, který má vydržet po generace. Důvěra a důstojnost, které jsou pro severskou mentalitu typické, jsou přítomny na každém kroku naší činnosti.