OLOi-HF - odvodní stropní difuzor pro velký objem vzduchu

Značka: CLIMECON
5 989,50 Kč / ks 6 122,60 Kč / ks 6 322,25 Kč / ks 6 588,45 Kč / ks od 5 989,50 Kč / ks 4 950 Kč bez DPH 5 060 Kč bez DPH 5 225 Kč bez DPH 5 445 Kč bez DPH od 4 950 Kč bez DPH
Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Zvolte variantu
Barva
Připojení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
4.3.2024 4.3.2024 4.3.2024 4.3.2024 Zvolte variantu

OLOi-HF - odvodní stropní difuzor pro velký objem vzduchu

Zařízení na odvod vzduchu OLOi-HF

 OLOi-HF je jednotka pro velké objemy odpadního vzduchu, která doplňuje sortiment podhledových vyústek OLO. Výrobek byl vyvinut tak, aby i při velkých objemech vzduchu zůstaly tlakové ztráty a hladina hluku nízké. OLOi-HF je vhodný zejména pro školy, kanceláře a nákupní centra.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Popis

OLOi-HF je zvláště vhodný pro velké objemy vzduchu, ve školách, kancelářích a obchodních centrech s centrálním systémem odvětrávání nebo systémem podhledu. Díky inovativní konstrukci zůstává tlaková ztráta a hladina hluku nízká i při vysokých objemech vzduchu.

Podhledové systémy často obsahují spoustu technických zařízení, takže použití menšího počtu zařízení šetří místo na povrchu stropu. V této situaci musí být zařízení vhodná pro větší objemy. Jedno zařízení OLOi-HF se hodí až ke třem zařízením na odpadní vzduch navrženým pro menší objemy vzduchu.

Kolekce OLO pro kompletní subjekt

OLOi-HF navazuje na kolekci podhledových vyústek OLO a OLOi. Všechny produkty v kolekci mají identické vnější rozměry a zjednodušený design je replikován v celé kolekci pro dotvoření prostoru. Charakteristická povrchová úprava Climecon pomáhá udržovat produkty čisté.

Snadná instalace díky pohyblivosti přední části

Pro přístroje kolekce OLO je charakteristická horizontální pohyblivost obličejové části. Tato funkce zjednodušuje fázi instalace a zlepšuje konečnou úpravu.

Výrobky jsou z výroby chráněny tak, aby zůstaly čisté až do uvedení do provozu a do potrubí se nedostaly žádné nečistoty. Ochrannou fólii lze během instalace sejmout a znovu nasadit.


 

 

Uhlíková stopa

Uhlíková stopa produktů byla vypočtena jako součást požadavků environmentální zprávy EPD nadace Building Information Foundation.


 

 

Rychlý průvodce


 

 

Rozměry


 

 

Uvedení do provozu

Není určeno k uvedení do provozu.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Distribuční prvky - vyústky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Climecon - chytřejší řešení vnitřního ovzduší

Čistý vzduch v interiéru nevzniká sám od sebe - vytváří se s nekompromisním přístupem. Chceme být lídrem v našem oboru tím, že budeme vytvářet průkopnické myšlenky prostřednictvím nového druhu designu vnitřního vzduchu, protože vývoj vychází především ze síly spolupráce.

Vyvíjíme řešení vnitřního ovzduší s fungujícími produkty a službami na všech úrovních.

Neustálým vývojem neustále vytváříme lepší výrobky, které v sobě spojují elegantní severský design, nejmodernější kvalitu a celkovou nenáročnost. Naše prověřené, vysoce kvalitní výrobky a kvalifikovaný servis jsou základem, na kterém stavíme efektivní spolupráci s našimi zákazníky a partnery.

Jsme jednou z prvních uhlíkově neutrálních společností ve Finsku. Dbáme na to, aby to, co děláme dnes, budovalo odpovědnou budoucnost. Při navrhování vnitřního ovzduší uplatňujeme holistický přístup k životnímu prostředí, lidem, prostorám, procesům a výrobkům. Naše řešení a výrobky navrhujeme s ohledem na konkrétní prostor a zohledňujeme perspektivy a potřeby různých uživatelů.

Climecon, zodpovědný průkopník v oblasti řešení vnitřního ovzduší

Vyvíjíme chytřejší řešení pro vnitřní ovzduší a udáváme směr rozvoji našeho odvětví. Pouze duch společnosti Climecon - odvaha, nekompromisní přístup a péče - vytvoří odpovědná řešení, která zajistí nejlepší vnitřní vzduch na světě, nyní i v budoucnosti.

Naše hodnoty

Odvaha

Odvaha vede k inovacím a vývoji nových řešení. Odvaha společnosti Climecon vychází z důvěry v naše odborné znalosti a pevné dovednosti. Vpřed nás ženou ambice a odvaha zaujmout roli předvoje.

Nekompromisní přístup

Chceme udávat směr celému odvětví tím, že budeme s nekompromisním přístupem vytvářet nové informace, inovativní řešení a nové typy služeb. Nenecháváme naše zákazníky na holičkách. Naopak, jdeme za nimi s kvalitou. Co slíbíme, to také dodržíme.

Péče

Pečlivost spočívá v péči o zákazníky, zaměstnance, partnery a životní prostředí. Odpovědnými rozhodnutími vytváříme udržitelný zítřek.

NAŠE CESTA 
Extrémně dobrý přístup

Tajemstvím ducha a úspěchu Climeconu je mimořádně dobrý přístup. Jsme naši zaměstnanci, naši zákazníci a naše životní prostředí. Vždy plníme, co slíbíme, a nezapomínáme přitom na jiskru v očích.

CHYTRÁ ŘEŠENÍ A SLUŽBY
Chceme nabízet co nejchytřejší řešení

Díky pokročilým řešením větrání vytváříme vnitřní klima, ve kterém může každý v klidu žít a dýchat. Rozvíjíme náš obor aktivním vytvářením nových výzkumných informací a inovací. Naším cílem je vždy překonávat očekávání.

POKROČILÉ TECHNOLOGIE A KVALITA
Neděláme kompromisy v kvalitě našich výrobků

Technologie, komponenty a materiály našich výrobků jsou pečlivě vybírány a jsou odolné. Naše výrobky se snadno instalují a udržují a mají přesné ovládání. Dlouholeté zkušenosti a znalosti z výzkumu v kombinaci s našimi současnými znalostmi v oblasti vývoje výrobků jsou naší zárukou technické dokonalosti

POUŽITELNOST A DESIGN
Design je mnohem víc než jen vzhled

Naše výrobky kombinují stylový design se snadným používáním během životního cyklu výrobku. Design výrobků provádíme ve spolupráci s profesionály z oblasti designu a arc

Naše práce na uhlíkové neutralitě

Zavázali jsme se stanovit naše emise skleníkových plynů, zavést opatření ke snížení emisí a kompenzovat veškeré nevyhnutelné emise z naší činnosti. Ve snižování emisí a podávání zpráv v souladu s mezinárodním protokolem budeme pokračovat i v budoucnu.

Severský design a kvalita

Základem našich řešení je jednoduchost a špičkový design, který má vydržet po generace. Důvěra a důstojnost, které jsou pro severskou mentalitu typické, jsou přítomny na každém kroku naší činnosti.