OLOi - odvodní stropní difuzor

Značka: CLIMECON
7 580,65 Kč / ks 8 010,20 Kč / ks 8 445,80 Kč / ks 10 769 Kč / ks 11 204,60 Kč / ks od 7 580,65 Kč / ks 6 265 Kč bez DPH 6 620 Kč bez DPH 6 980 Kč bez DPH 8 900 Kč bez DPH 9 260 Kč bez DPH od 6 265 Kč bez DPH
Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Zvolte variantu
Barva
Připojení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
4.3.2024 4.3.2024 4.3.2024 4.3.2024 4.3.2024 Zvolte variantu

OLOi - odvodní stropní difuzor

OLOi otvor pro odvod vzduchu

 OLOi je mimořádně stylový odvětrávací otvor pro zavěšené a kazetové stropy. Kombinuje moderní a stylový design s vynikajícími vzduchovými a zvukovými vlastnostmi. Díky patentované nastavitelnosti OLOi do stran se produkt také jedinečně snadno instaluje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

Optimalizované rozdělení perforace a pravoúhlé perforace výstupního otvoru OLOi poskytují vynikající vzduchové a zvukové vlastnosti. Pro vysokou vzduchovou neprůzvučnost doporučujeme použít typově schválenou vyvažovací komoru FLO. Nekomplikovaný design OLOi usnadňuje čištění. Celý přední panel zařízení lze sejmout pro snadné čištění a zametání.

OLOi Z je určen pro stropní konstrukce T-rošt se skrytými rošty.

Jednou z nejvýznamnějších vlastností OLOi je patentovaná boční nastavitelnost, která výrazně usnadňuje montážní práce. I když instalace potrubí umístí difuzor mimo střed otvoru ve stropě, boční nastavitelnost umožňuje jeho přesné posunutí na místo bez posunutí potrubí. Tato nastavitelnost zajišťuje vždy čistou instalaci a může ušetřit mnoho času instalace.

Podívejte se na video o stranové nastavitelnosti

Vlastnosti:

  • Moderní a stylový design
  • Jedinečně snadná instalace a stranová nastavitelnost
  • Velmi snadno se čistí
  • Vynikající vzduchové a zvukové vlastnosti
  • Model Z určený pro zavěšené podhledy se stropními panely zakrývajícími T-tyčový rastr.

 

 

Kód produktu

OLOi 250 400 + Z + FLO 200 / 250
1 2   3   4   5   6   7

 

1 = Větrací otvor pro odpadní vzduch OLOi
2 = Velikost větracího otvoru pro odpadní vzduch
3 = Velikost panelu zavěšeného/kazetového stropu
4 = Snížená část difuzoru
5 = Vyrovnávací připojovací komora FLO
6 = Velikost potrubí vyvažovací připojovací komory
7 = Připojení vyvažovací připojovací komory k difuzoru

 


 

 

Rychlý průvodce

OLOi

OLOi + FLO


 

 

Rozměry


 

 

Dimenzování OLOi + FLO

Diagramy nejsou určeny k provádění úprav.

OLOi-125 + FLO-100-125 odpadní vzduch

 

OLOi-125 + FLO-125-125

 

OLOi-160 + FLO-100-160

 

OLOi-160 + FLO-125-160

 

OLOi-160 + FLO-160-160

 

OLOi-200 + FLO-125-200

 

OLOi-200 + FLO-160-200

 

OLOi-200 + FLO-200-200

 

OLOi-250 + FLO-160-250

 

OLOi-250 + FLO-200-250

 

OLOi-250 + FLO-250-250

 

OLOi-315 + FLO-200-315

 

OLOi-315 + FLO-250-315

 

OLOi-315 + FLO-315-315


 

 

Možnosti stropní konstrukce

OLOi je k dispozici pro hladké stropní povrchy a stropní konstrukce s T-rošty s viditelným i skrytým rastrem.

1. Hladký povrch stropu

 

2. T -roštový strop se skrytým rastrem 


 

 

Snadná údržba
Doplňkové parametry

Kategorie: Distribuční prvky - vyústky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Climecon - chytřejší řešení vnitřního ovzduší

Čistý vzduch v interiéru nevzniká sám od sebe - vytváří se s nekompromisním přístupem. Chceme být lídrem v našem oboru tím, že budeme vytvářet průkopnické myšlenky prostřednictvím nového druhu designu vnitřního vzduchu, protože vývoj vychází především ze síly spolupráce.

Vyvíjíme řešení vnitřního ovzduší s fungujícími produkty a službami na všech úrovních.

Neustálým vývojem neustále vytváříme lepší výrobky, které v sobě spojují elegantní severský design, nejmodernější kvalitu a celkovou nenáročnost. Naše prověřené, vysoce kvalitní výrobky a kvalifikovaný servis jsou základem, na kterém stavíme efektivní spolupráci s našimi zákazníky a partnery.

Jsme jednou z prvních uhlíkově neutrálních společností ve Finsku. Dbáme na to, aby to, co děláme dnes, budovalo odpovědnou budoucnost. Při navrhování vnitřního ovzduší uplatňujeme holistický přístup k životnímu prostředí, lidem, prostorám, procesům a výrobkům. Naše řešení a výrobky navrhujeme s ohledem na konkrétní prostor a zohledňujeme perspektivy a potřeby různých uživatelů.

Climecon, zodpovědný průkopník v oblasti řešení vnitřního ovzduší

Vyvíjíme chytřejší řešení pro vnitřní ovzduší a udáváme směr rozvoji našeho odvětví. Pouze duch společnosti Climecon - odvaha, nekompromisní přístup a péče - vytvoří odpovědná řešení, která zajistí nejlepší vnitřní vzduch na světě, nyní i v budoucnosti.

Naše hodnoty

Odvaha

Odvaha vede k inovacím a vývoji nových řešení. Odvaha společnosti Climecon vychází z důvěry v naše odborné znalosti a pevné dovednosti. Vpřed nás ženou ambice a odvaha zaujmout roli předvoje.

Nekompromisní přístup

Chceme udávat směr celému odvětví tím, že budeme s nekompromisním přístupem vytvářet nové informace, inovativní řešení a nové typy služeb. Nenecháváme naše zákazníky na holičkách. Naopak, jdeme za nimi s kvalitou. Co slíbíme, to také dodržíme.

Péče

Pečlivost spočívá v péči o zákazníky, zaměstnance, partnery a životní prostředí. Odpovědnými rozhodnutími vytváříme udržitelný zítřek.

NAŠE CESTA 
Extrémně dobrý přístup

Tajemstvím ducha a úspěchu Climeconu je mimořádně dobrý přístup. Jsme naši zaměstnanci, naši zákazníci a naše životní prostředí. Vždy plníme, co slíbíme, a nezapomínáme přitom na jiskru v očích.

CHYTRÁ ŘEŠENÍ A SLUŽBY
Chceme nabízet co nejchytřejší řešení

Díky pokročilým řešením větrání vytváříme vnitřní klima, ve kterém může každý v klidu žít a dýchat. Rozvíjíme náš obor aktivním vytvářením nových výzkumných informací a inovací. Naším cílem je vždy překonávat očekávání.

POKROČILÉ TECHNOLOGIE A KVALITA
Neděláme kompromisy v kvalitě našich výrobků

Technologie, komponenty a materiály našich výrobků jsou pečlivě vybírány a jsou odolné. Naše výrobky se snadno instalují a udržují a mají přesné ovládání. Dlouholeté zkušenosti a znalosti z výzkumu v kombinaci s našimi současnými znalostmi v oblasti vývoje výrobků jsou naší zárukou technické dokonalosti

POUŽITELNOST A DESIGN
Design je mnohem víc než jen vzhled

Naše výrobky kombinují stylový design se snadným používáním během životního cyklu výrobku. Design výrobků provádíme ve spolupráci s profesionály z oblasti designu a arc

Naše práce na uhlíkové neutralitě

Zavázali jsme se stanovit naše emise skleníkových plynů, zavést opatření ke snížení emisí a kompenzovat veškeré nevyhnutelné emise z naší činnosti. Ve snižování emisí a podávání zpráv v souladu s mezinárodním protokolem budeme pokračovat i v budoucnu.

Severský design a kvalita

Základem našich řešení je jednoduchost a špičkový design, který má vydržet po generace. Důvěra a důstojnost, které jsou pro severskou mentalitu typické, jsou přítomny na každém kroku naší činnosti.