PÁSKA AIRSTOP FLEX ISOCELL/3AFLEX50

Značka: Isocell
665,50 Kč / 25m 550 Kč bez DPH 26,62 Kč / 1 m
Skladem odesíláme 2-3 dny (>5 25m)
Můžeme doručit do:
5.3.2024

PÁSKA AIRSTOP FLEX

šířka role 50mm  / délka role 25m

Mírně průhledná lepicí páska pro vzduchotěsné lepení. Extrémně odolná lepicí vrstva pro téměř všechny podklady. Lze přelepit! Teplota zpracování: od -5°C
 
LOGICO_FR_Interiérové ​​emise_A+

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

 

PRODUKTOVÁ DATA

Aby byla zajištěna vzduchotěsnost a větrotěsnost obálky budovy, musí být k tomu určené fólie nebo deskové materiály trvale utěsněny v místech přesahů, spojů, spojů a prostupů. Lepicí páska AIRSTOP FLEX je mírně roztažitelná, odolná proti roztržení, lze ji přelepovat a přetírat, s vysokým podílem lepidla s širokým rozsahem přilnavosti.
 
složení: Lehce roztažitelný plastový nosič, vzduchotěsný laminovaný, akrylové lepidlo
 
tloušťka: 0,6 mm 
 
Barva: Transparentní bílá se zeleným potiskem AIRSTOP
 
hodnota sd: 5 m
 
Spodní mez teplotní odolnosti: -40 ℃
 
Horní mez teplotní odolnosti: 100ºC
 
UV odolnost: 2 měsíce
 
Spodní mez teploty zpracování: -5 °C
 
Horní mez teploty zpracování: 40℃
 
odolnost proti stárnutí: 30 let
 
skladovatelnost: 2 roky
 
úložný prostor: Chladit a sušit
 
 
 
Zásady zpracování
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

INOVATIVNÍ ŘEŠENÍ TEPELNÉ IZOLACE A VZDUCHOTĚSNOSTI

 

 

ISOCELL – specialista na celulózovou izolaci a vzduchotěsnost – nabízí řadu inovativních řešení pro tepelnou izolaci a vzduchotěsnost ve vašich vlastních čtyřech stěnách!

Jako výrobce celulózových izolací a foukacích strojů ve spojení s vlastním systémem vzduchotěsnosti má společnost v Evropě unikátní expertní postavení. ISOCELL nabízí od poloviny 90. let také vysoce kvalitní střešní fólie, těsnění proti větru, parozábrany a lepicí systémy pod značkami AIRSTOP a OMEGA.

Již 30 let nabízíme a vyvíjíme řešení pro novostavby a renovace v sektoru nízkých a pasivních domů. Všechny produkty ze systémového sortimentu ISOCELL jsou přesně sladěná řešení pro cílené a profesionální použití při všech izolačních a těsnících pracích. ISOCELLERN klade velký důraz na odborné poradenství. Zkušenosti z 30 let zpracování systémů foukané izolace a vzduchotěsnosti, více než 600 měření vzduchotěsnosti na stavbách ročně, důsledný vlastní výzkum a vývoj a také pokračující spolupráce s výzkumnými ústavy a univerzitami tvoří základ pro expanzi produktový systém a expertní pozice ISOCELL, která je v Evropě jedinečná.

Z centrály společnosti v Neumarktu řídí ISOCELL celoevropskou distribuci svých systémových řešení. Školicím střediskem pro prodejní partnery je zde také ISOCELL Academy, která se etablovala jako platforma pro systematický přenos know-how v oboru s více než 500 účastníky ročně na odborných seminářích a diskusních akcích. Celulózová izolace se vyrábí v pěti našich vlastních závodech v Hartbergu (Rakousko), Berlíně (Německo), Schoppen (Belgie), Plourin-lès-Morlaix (Francie) a v Tibro (Švédsko).

 

Bez ohledu na to, zda se jedná o izolaci, střešní krytinu nebo vzduchotěsný systém – systémová záruka a poradenství společnosti ISOCELL dávají projektantovi, zpracovateli a konečnému spotřebiteli jistotu pro optimální použití výrobku na stavbě. …proto dokonalé KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ pro izolaci a vzduchotěsnost budov.

 

Noviny vyžadují mnohem méně energie, aby se staly izolačním materiálem, než jiné suroviny. Jako takový je součástí fascinujícího cyklu, který s každou metamorfózou vytváří nový, nezávislý produkt.

 

Na počátku byla vize udržitelného, ​​ekologického izolačního materiálu. ISOCELL celulóza je přírodní tepelná izolace vyrobená z celulózových vláken, která se vyrábí recyklací čistých, nemíchaných novin.
Odpadový papír se recykluje až šestkrát, než se z něj stane celulózová izolace. A celulózovou izolaci lze do domů foukat třikrát za sebou.
Při výrobě se využívá i ochrana klimatu. Závod v Hartbergu využívá zelenou elektřinu k výrobě osvědčeného izolačního materiálu.
Udělení pečeti kvality natureplus a rakouské ekologické pečeti potvrzují vysoké standardy z hlediska ochrany klimatu, zdravého bydlení a udržitelnosti celulózy ISOCELL.