PINO - odvodní stěnový ventil

Značka: CLIMECON
2 108,43 Kč / ks 2 308,08 Kč / ks 2 795,10 Kč / ks od 2 108,43 Kč / ks 1 742,50 Kč bez DPH 1 907,50 Kč bez DPH 2 310 Kč bez DPH od 1 742,50 Kč bez DPH
Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Zvolte variantu
Barva
Připojení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
18.4.2024 18.4.2024 18.4.2024 Zvolte variantu

PINO - odvodní stěnový ventil

Výfukový vzduchový ventil PINODq

 Stylový výfukový vzduchový ventil PINODq poskytuje výjimečný design v jedinečně malém balení. Zařízení jsou vhodná pro novostavby i renovace a dotvářejí design interiéru staveniště.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Popis

PINO je jeden z nejmenších technicky proveditelných ventilů odpadního vzduchu, které lze instalovat na viditelném místě. Zařízení bylo vyrobeno jako doplněk k naší sérii ventilů přívodu vzduchu TINO, které lze použít v kombinaci s ventily PINO, ale PINO lze také kombinovat s jakýmkoli jiným ventilem přívodu vzduchu.

Ventily odpadního vzduchu jsou k dispozici v konvexním provedení (PINODq) nebo konkávním provedení (PINOCq).

Spolehlivé měření v kombinaci s rychlým a přesným nastavením jsou prominentními rysy řady PINO. Zařízení je vhodné jak pro novostavby, tak pro renovace.

Stylový ventil odpadního vzduchu lze nyní použít jako doplněk k designu interiéru.

PINODq-100 a PINODq-125 fungují jako omezovače kouře.

Vlastnosti:

  • Nízká hladina hluku, snadné čištění
  • K dispozici v konvexním (PINODq) nebo konkávním (PINOCq) provedení
  • Spolehlivé měření a rychlé a přesné nastavení
  • Nachází se v návrhovém softwaru MagiCAD

 

 

PINODq-100

PINODq-125

PINODq-160


 

 

Zvukový útlum

Hladina zvuku se zvýší, pokud je vzdálenost pokrytí menší než 3x Ød:

  • po ohybu max +2 dB (A)
  • po T spoji +8 dB (A)


 

 

Vzduchová zvuková izolace

Zvukový útlum pro vzduchotechnické potrubí mezi místnostmi D n,e,w dB

Vypustit vzduch

Doplňkové parametry

Kategorie: Distribuční prvky - vyústky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Climecon - chytřejší řešení vnitřního ovzduší

Čistý vzduch v interiéru nevzniká sám od sebe - vytváří se s nekompromisním přístupem. Chceme být lídrem v našem oboru tím, že budeme vytvářet průkopnické myšlenky prostřednictvím nového druhu designu vnitřního vzduchu, protože vývoj vychází především ze síly spolupráce.

Vyvíjíme řešení vnitřního ovzduší s fungujícími produkty a službami na všech úrovních.

Neustálým vývojem neustále vytváříme lepší výrobky, které v sobě spojují elegantní severský design, nejmodernější kvalitu a celkovou nenáročnost. Naše prověřené, vysoce kvalitní výrobky a kvalifikovaný servis jsou základem, na kterém stavíme efektivní spolupráci s našimi zákazníky a partnery.

Jsme jednou z prvních uhlíkově neutrálních společností ve Finsku. Dbáme na to, aby to, co děláme dnes, budovalo odpovědnou budoucnost. Při navrhování vnitřního ovzduší uplatňujeme holistický přístup k životnímu prostředí, lidem, prostorám, procesům a výrobkům. Naše řešení a výrobky navrhujeme s ohledem na konkrétní prostor a zohledňujeme perspektivy a potřeby různých uživatelů.

Climecon, zodpovědný průkopník v oblasti řešení vnitřního ovzduší

Vyvíjíme chytřejší řešení pro vnitřní ovzduší a udáváme směr rozvoji našeho odvětví. Pouze duch společnosti Climecon - odvaha, nekompromisní přístup a péče - vytvoří odpovědná řešení, která zajistí nejlepší vnitřní vzduch na světě, nyní i v budoucnosti.

Naše hodnoty

Odvaha

Odvaha vede k inovacím a vývoji nových řešení. Odvaha společnosti Climecon vychází z důvěry v naše odborné znalosti a pevné dovednosti. Vpřed nás ženou ambice a odvaha zaujmout roli předvoje.

Nekompromisní přístup

Chceme udávat směr celému odvětví tím, že budeme s nekompromisním přístupem vytvářet nové informace, inovativní řešení a nové typy služeb. Nenecháváme naše zákazníky na holičkách. Naopak, jdeme za nimi s kvalitou. Co slíbíme, to také dodržíme.

Péče

Pečlivost spočívá v péči o zákazníky, zaměstnance, partnery a životní prostředí. Odpovědnými rozhodnutími vytváříme udržitelný zítřek.

NAŠE CESTA 
Extrémně dobrý přístup

Tajemstvím ducha a úspěchu Climeconu je mimořádně dobrý přístup. Jsme naši zaměstnanci, naši zákazníci a naše životní prostředí. Vždy plníme, co slíbíme, a nezapomínáme přitom na jiskru v očích.

CHYTRÁ ŘEŠENÍ A SLUŽBY
Chceme nabízet co nejchytřejší řešení

Díky pokročilým řešením větrání vytváříme vnitřní klima, ve kterém může každý v klidu žít a dýchat. Rozvíjíme náš obor aktivním vytvářením nových výzkumných informací a inovací. Naším cílem je vždy překonávat očekávání.

POKROČILÉ TECHNOLOGIE A KVALITA
Neděláme kompromisy v kvalitě našich výrobků

Technologie, komponenty a materiály našich výrobků jsou pečlivě vybírány a jsou odolné. Naše výrobky se snadno instalují a udržují a mají přesné ovládání. Dlouholeté zkušenosti a znalosti z výzkumu v kombinaci s našimi současnými znalostmi v oblasti vývoje výrobků jsou naší zárukou technické dokonalosti

POUŽITELNOST A DESIGN
Design je mnohem víc než jen vzhled

Naše výrobky kombinují stylový design se snadným používáním během životního cyklu výrobku. Design výrobků provádíme ve spolupráci s profesionály z oblasti designu a arc

Naše práce na uhlíkové neutralitě

Zavázali jsme se stanovit naše emise skleníkových plynů, zavést opatření ke snížení emisí a kompenzovat veškeré nevyhnutelné emise z naší činnosti. Ve snižování emisí a podávání zpráv v souladu s mezinárodním protokolem budeme pokračovat i v budoucnu.

Severský design a kvalita

Základem našich řešení je jednoduchost a špičkový design, který má vydržet po generace. Důvěra a důstojnost, které jsou pro severskou mentalitu typické, jsou přítomny na každém kroku naší činnosti.