Qube Orkus DSP černá

Značka: LOXONE
52 877 Kč / ks 43 700 Kč bez DPH
Skladem odesíláme 2-5 dnů (>5 ks)
Můžeme doručit do:
18.4.2024
Qube Orkus DSP černá
Číslo produktu: 610106

To jsou hloubky! Qube Orkus DSP je mistrem basů od quadralu. Hudbu a domácí kino doslova ucítíte díky 12palcovému wooferu. Pro optimální přizpůsobení poloze a místnosti má Orkus DSP řadu funkcí pro nastavení frekvenční odezvy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

To jsou hloubky! Qube Orkus DSP je mistrem basů od quadralu. Velký 12palcový woofer tlačí nejnižší tóny do místnosti silou hromu. Hudbu a domácí kino doslova ucítíte. Jeho bohatý a čistý projev si můžete vychutnat i při nízkých hlasitostech. Orkus DSP má řadu nastavení frekvenční odezvy pro optimální přizpůsobení poloze a místnosti. Ovládání doplňují 4 standardní předvolby a 4 volně programovatelné předvolby. Stejně jako jeho předchůdce, i nový Orkus zaujme skvěle zpracovanou lesklou ozvučnicí s elegantním chromem.

 

Součást balení
  • 1 × Qube Orkus DSP
  • Napájecí kabel
  • Návod k obsluze
  • Dálkové ovládání
  • Y-Cinch kabel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Chytrý dům nebo byt s Loxone - více času pro život

 

Všichni to znáte z domovů, kanceláří, práce... ovladače na vytápění, klimatizaci, na řízené větrání, na rolety, na audio systém... Termostaty, zabezpečení vstupů - klíče atd... K tomu "otravné" nastavování všeho jednotlivě s tím, že zapnutím jednoho zařízení, často musíte změnit nastavení ostatních, abyste se vyhnuli protichůdným funkcím a plýtvání dnes tak cenných energií...

A teď si představte, že existuje řešení, kde vše najdete a funguje v jednom zařízení - displeji. Uživatelsky přívětivě a jedním tlačítkem vyřešíte vše co potřebujete. Celá domácnost je v symbióze a vy se cítíte skvěle z rodinné pohody, kterou si takto společně užíváte.

Pod pojmem chytrý dům si dnes můžeme představit ledasco. Většinou všemožná udělátka, která nás okrádají o čas a komplikují nám život. Podle Loxone musí inteligentní dům splňovat přesný opak. Vědět vždy sám, co má dělat a šetřit obyvatelům tisíce akcí. Starat se o vytápění, osvětlení, stínění a další technologie. Skutečný smart home šetří náš čas a zjednodušuje nám život. 

S Loxone se váš dům či byt stane opravdu inteligentní. Bude ovládat techniku tak, aby vám bylo příjemně, byli jste v bezpečí a zároveň co nejvíce šetřili. K tomu budete mít v každé místnosti jednoduché ovládání jedním tlačítkem. Jako bonus získáte aplikaci, se kterou máte vše pod palcem kdekoli na světě. 

Loxone přitom respektuje soukromí - nikam neposílá vaše data. Nic není "uložené někde na cloudu", vše máte 100% pod vaší kontrolou v místě instalace. 

Máte volbu bezpečného vzdáleného dohledu a ovládání jen pokud budete chtít. Vše může fungovat i "ostrovně" bez připojení k internetu. Loxone je kompletně vyráběný v Evropě!

 

Funkce a možnosti inteligentního domu.

Loxone nabízí řešení pro veškeré funkce chytrého domu. Skutečné kouzlo je v dokonalé souhře všech komponent. Vše o sobě ví, rozumí si a dokáže spolupracovat na základě zjištěných dat. Díky této kooperaci vše v domě funguje bez kompromisů.