RINO - přívodní stropní ventil do kazetového podhedu

Značka: CLIMECON
4 452,80 Kč / ks 4 546,58 Kč / ks od 4 452,80 Kč / ks 3 680 Kč bez DPH 3 757,50 Kč bez DPH od 3 680 Kč bez DPH
Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Zvolte variantu
Barva
Připojení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
4.3.2024 4.3.2024 Zvolte variantu

RINO - přívodní stropní ventil do kazetového podhedu

 

Přívod vzduchu RINO-FN pro filigránovou desku

 RINO-FN je stylový větrací otvor určený zejména pro filigránové deskové stropy. Jeho pokročilý design usnadňuje instalaci zařízení a udržuje stropy čisté – tiše a bez průvanu!

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Popis

RINO-FN je nejnovějším přírůstkem do oblíbené a mimořádně stylové rodiny produktů RINO.

Špičkový design pro udržení čistých stropů!

RINO-FN splňuje potřeby i těch nejnáročnějších projektů. Kromě bezpodmínečné spolehlivosti zajišťuje pokročilý design čisté povrchy stropů bez tmavých kruhů.

Snadná práce pro profesionály v oblasti HVAC

Instalace produktu je snadná a spolehlivá. RINO-FN je ideální volbou pro stropní řešení s továrně vyrobenými prostupy. Díky důmyslnému montážnímu mechanismu se produkt velmi rychle instaluje.

Zařízení lze namontovat na hladký nebo závitový límec. Zařízení využívá rozdílu tlaku na nastavovací komponentě, díky čemuž je nastavení přesné a rychlé.

Funkce

  • Snadná instalace na filigránovou desku s továrně vyrobeným prostupem potrubí
  • Vhodné pro hladký nebo závitový límec
  • Stylový design a rychlá a snadná instalace
  • Udržuje povrchy stropů čisté
  • Přesné nastavení
  • Tichý rozvod vzduchu bez průvanu
  • Vhodné také pro duté desky, například při renovačních projektech

 

 

Lehká instalace


 

 

Rychlý průvodce


 

 

Rozměry


 

 

Diagramy nejsou určeny k provádění úprav.

RINO-FN 100

RINO-FN 125


 

 

Rozptylový vzor a délka hodu

Vzor rozkladu RINO-F

Vzor rozptylu 360°

Schéma distribuce RINO-F 2

Rozptylový obrazec 240°

 

Délka náhonu 360°

Délka házení RINO-F

Délka náhonu 240°


 

 

Zvukový útlum

Hladina zvuku se zvýší, pokud je vzdálenost pokrytí menší než 3xØd:

  • po ohnutí +4 dB (A)
  • po T spoji +8 dB (A)


 

 

Vzduchová zvuková izolace

Zvukový útlum pro vzduchotechnické potrubí mezi místnostmi  n,e,w dB.

VAL je tlumicí komora.

Doplňkové parametry

Kategorie: Distribuční prvky - vyústky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Climecon - chytřejší řešení vnitřního ovzduší

Čistý vzduch v interiéru nevzniká sám od sebe - vytváří se s nekompromisním přístupem. Chceme být lídrem v našem oboru tím, že budeme vytvářet průkopnické myšlenky prostřednictvím nového druhu designu vnitřního vzduchu, protože vývoj vychází především ze síly spolupráce.

Vyvíjíme řešení vnitřního ovzduší s fungujícími produkty a službami na všech úrovních.

Neustálým vývojem neustále vytváříme lepší výrobky, které v sobě spojují elegantní severský design, nejmodernější kvalitu a celkovou nenáročnost. Naše prověřené, vysoce kvalitní výrobky a kvalifikovaný servis jsou základem, na kterém stavíme efektivní spolupráci s našimi zákazníky a partnery.

Jsme jednou z prvních uhlíkově neutrálních společností ve Finsku. Dbáme na to, aby to, co děláme dnes, budovalo odpovědnou budoucnost. Při navrhování vnitřního ovzduší uplatňujeme holistický přístup k životnímu prostředí, lidem, prostorám, procesům a výrobkům. Naše řešení a výrobky navrhujeme s ohledem na konkrétní prostor a zohledňujeme perspektivy a potřeby různých uživatelů.

Climecon, zodpovědný průkopník v oblasti řešení vnitřního ovzduší

Vyvíjíme chytřejší řešení pro vnitřní ovzduší a udáváme směr rozvoji našeho odvětví. Pouze duch společnosti Climecon - odvaha, nekompromisní přístup a péče - vytvoří odpovědná řešení, která zajistí nejlepší vnitřní vzduch na světě, nyní i v budoucnosti.

Naše hodnoty

Odvaha

Odvaha vede k inovacím a vývoji nových řešení. Odvaha společnosti Climecon vychází z důvěry v naše odborné znalosti a pevné dovednosti. Vpřed nás ženou ambice a odvaha zaujmout roli předvoje.

Nekompromisní přístup

Chceme udávat směr celému odvětví tím, že budeme s nekompromisním přístupem vytvářet nové informace, inovativní řešení a nové typy služeb. Nenecháváme naše zákazníky na holičkách. Naopak, jdeme za nimi s kvalitou. Co slíbíme, to také dodržíme.

Péče

Pečlivost spočívá v péči o zákazníky, zaměstnance, partnery a životní prostředí. Odpovědnými rozhodnutími vytváříme udržitelný zítřek.

NAŠE CESTA 
Extrémně dobrý přístup

Tajemstvím ducha a úspěchu Climeconu je mimořádně dobrý přístup. Jsme naši zaměstnanci, naši zákazníci a naše životní prostředí. Vždy plníme, co slíbíme, a nezapomínáme přitom na jiskru v očích.

CHYTRÁ ŘEŠENÍ A SLUŽBY
Chceme nabízet co nejchytřejší řešení

Díky pokročilým řešením větrání vytváříme vnitřní klima, ve kterém může každý v klidu žít a dýchat. Rozvíjíme náš obor aktivním vytvářením nových výzkumných informací a inovací. Naším cílem je vždy překonávat očekávání.

POKROČILÉ TECHNOLOGIE A KVALITA
Neděláme kompromisy v kvalitě našich výrobků

Technologie, komponenty a materiály našich výrobků jsou pečlivě vybírány a jsou odolné. Naše výrobky se snadno instalují a udržují a mají přesné ovládání. Dlouholeté zkušenosti a znalosti z výzkumu v kombinaci s našimi současnými znalostmi v oblasti vývoje výrobků jsou naší zárukou technické dokonalosti

POUŽITELNOST A DESIGN
Design je mnohem víc než jen vzhled

Naše výrobky kombinují stylový design se snadným používáním během životního cyklu výrobku. Design výrobků provádíme ve spolupráci s profesionály z oblasti designu a arc

Naše práce na uhlíkové neutralitě

Zavázali jsme se stanovit naše emise skleníkových plynů, zavést opatření ke snížení emisí a kompenzovat veškeré nevyhnutelné emise z naší činnosti. Ve snižování emisí a podávání zpráv v souladu s mezinárodním protokolem budeme pokračovat i v budoucnu.

Severský design a kvalita

Základem našich řešení je jednoduchost a špičkový design, který má vydržet po generace. Důvěra a důstojnost, které jsou pro severskou mentalitu typické, jsou přítomny na každém kroku naší činnosti.