RINO - přívodní stropní ventil

Značka: CLIMECON
4 250,13 Kč / ks 4 349,95 Kč / ks 5 708,18 Kč / ks 5 094,10 Kč / ks 5 221,15 Kč / ks 7 916,43 Kč / ks od 4 250,13 Kč / ks 3 512,50 Kč bez DPH 3 595 Kč bez DPH 4 717,50 Kč bez DPH 4 210 Kč bez DPH 4 315 Kč bez DPH 6 542,50 Kč bez DPH od 3 512,50 Kč bez DPH
Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Zvolte variantu
Barva
Připojení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
4.3.2024 4.3.2024 4.3.2024 4.3.2024 4.3.2024 4.3.2024 Zvolte variantu

RINO - přívodní stropní ventil

Difuzor přívodního vzduchu RINO

 Elegantní RINO svým jedinečným designem nastavuje nový standard pro vzhled stropních difuzorů. RINO je nízké a má malý průměr – bez výjimky výkonu!

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Popis

Ve srovnání s ostatními stropními vyústkami na trhu je RINO lepší. Jeho poutavý design je doplněn o nepřekonatelné technické vlastnosti. RINO pracuje čistě, tiše a bez průvanu.

Přesné a spolehlivé nastavení

Mechanismus nastavení RINO je zcela unikátní. Množství vzduchu lze snadno a přesně nastavit a poloha nastavení zůstává během používání a údržby nezměněna.

V případě potřeby lze rozptylový obrazec nasměrovat o 240 ° pomocí samostatně objednaného směrového dílu.

Udržuje povrch čistý

RINO svou strukturou účinně zabraňuje znečištění povrchu stropu. Díky pokročilé konstrukci se kolem difuzéru netvoří žádný kroužek nečistot.

RINO-FN je ventil pro nasávání i odvod vzduchu a díky důmyslnému instalačnímu mechanismu je vhodný i pro filigránové obklady. Kromě ventilu přívodu vzduchu kolekce obsahuje ventil odpadního vzduchu RINOi a ventil přívodního vzduchu RINO-S určený pro sauny . Všechny produkty mají stejný design.

Funkce:

  • Vysoký poměr míchání a široký vzor házení
  • Menší a menší velikost než dříve
  • Důmyslná konstrukce, která nešpiní povrch střechy
  • Spolehlivé měření a rychlé a přesné nastavení
  • Elegantní design
  • Vzor rozptylu standardní 360 ° a nastavitelný 240 °

 

 

Rychlá volba


 

 

Údaje o měření


 

 

Dimenzování

Křivky nejsou určeny k úpravě.

RINO-100

RINO-125

RINO-160


 

 

Rozptylový vzor a délka hodu

Rozptylový obrazec 360 °

Rozptylový obrazec 240°

 

Délka náhonu 360 °

Délka náhonu 240°


 

 

Zvýšení hladiny zvuku

Hladina zvuku se zvýší
, pokud je ochranná vzdálenost menší než 3xØd:

  • po křivce +4 dB (A)
  • po t-větvi +8 dB (A)


 

 

Vzduchová zvuková izolace

Hodnota izolace jednotky D n,e,w dB vzduchovodu mezi místnostmi  .

VAL je úhlová tlumicí skříň.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Distribuční prvky - vyústky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Climecon - chytřejší řešení vnitřního ovzduší

Čistý vzduch v interiéru nevzniká sám od sebe - vytváří se s nekompromisním přístupem. Chceme být lídrem v našem oboru tím, že budeme vytvářet průkopnické myšlenky prostřednictvím nového druhu designu vnitřního vzduchu, protože vývoj vychází především ze síly spolupráce.

Vyvíjíme řešení vnitřního ovzduší s fungujícími produkty a službami na všech úrovních.

Neustálým vývojem neustále vytváříme lepší výrobky, které v sobě spojují elegantní severský design, nejmodernější kvalitu a celkovou nenáročnost. Naše prověřené, vysoce kvalitní výrobky a kvalifikovaný servis jsou základem, na kterém stavíme efektivní spolupráci s našimi zákazníky a partnery.

Jsme jednou z prvních uhlíkově neutrálních společností ve Finsku. Dbáme na to, aby to, co děláme dnes, budovalo odpovědnou budoucnost. Při navrhování vnitřního ovzduší uplatňujeme holistický přístup k životnímu prostředí, lidem, prostorám, procesům a výrobkům. Naše řešení a výrobky navrhujeme s ohledem na konkrétní prostor a zohledňujeme perspektivy a potřeby různých uživatelů.

Climecon, zodpovědný průkopník v oblasti řešení vnitřního ovzduší

Vyvíjíme chytřejší řešení pro vnitřní ovzduší a udáváme směr rozvoji našeho odvětví. Pouze duch společnosti Climecon - odvaha, nekompromisní přístup a péče - vytvoří odpovědná řešení, která zajistí nejlepší vnitřní vzduch na světě, nyní i v budoucnosti.

Naše hodnoty

Odvaha

Odvaha vede k inovacím a vývoji nových řešení. Odvaha společnosti Climecon vychází z důvěry v naše odborné znalosti a pevné dovednosti. Vpřed nás ženou ambice a odvaha zaujmout roli předvoje.

Nekompromisní přístup

Chceme udávat směr celému odvětví tím, že budeme s nekompromisním přístupem vytvářet nové informace, inovativní řešení a nové typy služeb. Nenecháváme naše zákazníky na holičkách. Naopak, jdeme za nimi s kvalitou. Co slíbíme, to také dodržíme.

Péče

Pečlivost spočívá v péči o zákazníky, zaměstnance, partnery a životní prostředí. Odpovědnými rozhodnutími vytváříme udržitelný zítřek.

NAŠE CESTA 
Extrémně dobrý přístup

Tajemstvím ducha a úspěchu Climeconu je mimořádně dobrý přístup. Jsme naši zaměstnanci, naši zákazníci a naše životní prostředí. Vždy plníme, co slíbíme, a nezapomínáme přitom na jiskru v očích.

CHYTRÁ ŘEŠENÍ A SLUŽBY
Chceme nabízet co nejchytřejší řešení

Díky pokročilým řešením větrání vytváříme vnitřní klima, ve kterém může každý v klidu žít a dýchat. Rozvíjíme náš obor aktivním vytvářením nových výzkumných informací a inovací. Naším cílem je vždy překonávat očekávání.

POKROČILÉ TECHNOLOGIE A KVALITA
Neděláme kompromisy v kvalitě našich výrobků

Technologie, komponenty a materiály našich výrobků jsou pečlivě vybírány a jsou odolné. Naše výrobky se snadno instalují a udržují a mají přesné ovládání. Dlouholeté zkušenosti a znalosti z výzkumu v kombinaci s našimi současnými znalostmi v oblasti vývoje výrobků jsou naší zárukou technické dokonalosti

POUŽITELNOST A DESIGN
Design je mnohem víc než jen vzhled

Naše výrobky kombinují stylový design se snadným používáním během životního cyklu výrobku. Design výrobků provádíme ve spolupráci s profesionály z oblasti designu a arc

Naše práce na uhlíkové neutralitě

Zavázali jsme se stanovit naše emise skleníkových plynů, zavést opatření ke snížení emisí a kompenzovat veškeré nevyhnutelné emise z naší činnosti. Ve snižování emisí a podávání zpráv v souladu s mezinárodním protokolem budeme pokračovat i v budoucnu.

Severský design a kvalita

Základem našich řešení je jednoduchost a špičkový design, který má vydržet po generace. Důvěra a důstojnost, které jsou pro severskou mentalitu typické, jsou přítomny na každém kroku naší činnosti.