RINO-S - přívodní stropní ventil pro sauny

Značka: CLIMECON
4 513,30 Kč / ks 5 414,75 Kč / ks od 4 513,30 Kč / ks 3 730 Kč bez DPH 4 475 Kč bez DPH od 3 730 Kč bez DPH
Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Zvolte variantu
Barva
Připojení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
6.3.2024 6.3.2024 Zvolte variantu

RINO-S - přívodní stropní ventil pro sauny

Difuzor přívodního vzduchu RINO-S

 RINO-S je stylový difuzér přiváděného vzduchu speciálně navržený pro sauny. Špičkový saunový difuzor kombinuje elegantní design, malou stavební výšku a vynikající technické vlastnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Popis

RINO-S vyniká ve srovnání s ostatními stropními vyústkami na trhu. Jeho funkční design lahodící oku je doplněn vynikajícími vzduchovými a zvukovými vlastnostmi. RINO-S funguje hladce, tiše a bez průvanu.

Kromě difuzoru přiváděného vzduchu RINO-S zahrnuje řada RINO difuzor přiváděného vzduchu RINO a difuzor odpadního vzduchu RINOi . Všechny produkty mají stejný design.

Udržuje povrchy čisté

Výjimečný design a struktura RINO-S účinně zabraňuje usazování nečistot kolem něj.

Vlastnosti:

  • Vysoký poměr míchání a široký vzor házení
  • Brilantní struktura, která zabraňuje usazování nečistot kolem stropního difuzoru
  • Spolehlivé měření a rychlé a přesné nastavení

 

 

Rychlý průvodce


 

 

Rozměry


 

 

Výběrové schéma

Graf není určen k úpravě.

RINO-S


 

 

Rozptylový vzor a délka hodu

Vzor rozptylu 360°

Rozptylový obrazec 240°

 

Délka náhonu 360°

Délka náhonu 240°


 

 

Zvýšení hladiny zvuku

Hladina zvuku se zvýší
, pokud je ochranná vzdálenost menší než 3xØd:

  • po křivce +4 dB (A)
  • po t-větvi +8 dB (A)


 

 

Vzduchová zvuková izolace

Zvukový útlum pro vzduchotechnické potrubí mezi místnostmi  n,e,w dB.


VAL je tlumicí komora.

Doplňkové parametry

Kategorie: Distribuční prvky - vyústky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Climecon - chytřejší řešení vnitřního ovzduší

Čistý vzduch v interiéru nevzniká sám od sebe - vytváří se s nekompromisním přístupem. Chceme být lídrem v našem oboru tím, že budeme vytvářet průkopnické myšlenky prostřednictvím nového druhu designu vnitřního vzduchu, protože vývoj vychází především ze síly spolupráce.

Vyvíjíme řešení vnitřního ovzduší s fungujícími produkty a službami na všech úrovních.

Neustálým vývojem neustále vytváříme lepší výrobky, které v sobě spojují elegantní severský design, nejmodernější kvalitu a celkovou nenáročnost. Naše prověřené, vysoce kvalitní výrobky a kvalifikovaný servis jsou základem, na kterém stavíme efektivní spolupráci s našimi zákazníky a partnery.

Jsme jednou z prvních uhlíkově neutrálních společností ve Finsku. Dbáme na to, aby to, co děláme dnes, budovalo odpovědnou budoucnost. Při navrhování vnitřního ovzduší uplatňujeme holistický přístup k životnímu prostředí, lidem, prostorám, procesům a výrobkům. Naše řešení a výrobky navrhujeme s ohledem na konkrétní prostor a zohledňujeme perspektivy a potřeby různých uživatelů.

Climecon, zodpovědný průkopník v oblasti řešení vnitřního ovzduší

Vyvíjíme chytřejší řešení pro vnitřní ovzduší a udáváme směr rozvoji našeho odvětví. Pouze duch společnosti Climecon - odvaha, nekompromisní přístup a péče - vytvoří odpovědná řešení, která zajistí nejlepší vnitřní vzduch na světě, nyní i v budoucnosti.

Naše hodnoty

Odvaha

Odvaha vede k inovacím a vývoji nových řešení. Odvaha společnosti Climecon vychází z důvěry v naše odborné znalosti a pevné dovednosti. Vpřed nás ženou ambice a odvaha zaujmout roli předvoje.

Nekompromisní přístup

Chceme udávat směr celému odvětví tím, že budeme s nekompromisním přístupem vytvářet nové informace, inovativní řešení a nové typy služeb. Nenecháváme naše zákazníky na holičkách. Naopak, jdeme za nimi s kvalitou. Co slíbíme, to také dodržíme.

Péče

Pečlivost spočívá v péči o zákazníky, zaměstnance, partnery a životní prostředí. Odpovědnými rozhodnutími vytváříme udržitelný zítřek.

NAŠE CESTA 
Extrémně dobrý přístup

Tajemstvím ducha a úspěchu Climeconu je mimořádně dobrý přístup. Jsme naši zaměstnanci, naši zákazníci a naše životní prostředí. Vždy plníme, co slíbíme, a nezapomínáme přitom na jiskru v očích.

CHYTRÁ ŘEŠENÍ A SLUŽBY
Chceme nabízet co nejchytřejší řešení

Díky pokročilým řešením větrání vytváříme vnitřní klima, ve kterém může každý v klidu žít a dýchat. Rozvíjíme náš obor aktivním vytvářením nových výzkumných informací a inovací. Naším cílem je vždy překonávat očekávání.

POKROČILÉ TECHNOLOGIE A KVALITA
Neděláme kompromisy v kvalitě našich výrobků

Technologie, komponenty a materiály našich výrobků jsou pečlivě vybírány a jsou odolné. Naše výrobky se snadno instalují a udržují a mají přesné ovládání. Dlouholeté zkušenosti a znalosti z výzkumu v kombinaci s našimi současnými znalostmi v oblasti vývoje výrobků jsou naší zárukou technické dokonalosti

POUŽITELNOST A DESIGN
Design je mnohem víc než jen vzhled

Naše výrobky kombinují stylový design se snadným používáním během životního cyklu výrobku. Design výrobků provádíme ve spolupráci s profesionály z oblasti designu a arc

Naše práce na uhlíkové neutralitě

Zavázali jsme se stanovit naše emise skleníkových plynů, zavést opatření ke snížení emisí a kompenzovat veškeré nevyhnutelné emise z naší činnosti. Ve snižování emisí a podávání zpráv v souladu s mezinárodním protokolem budeme pokračovat i v budoucnu.

Severský design a kvalita

Základem našich řešení je jednoduchost a špičkový design, který má vydržet po generace. Důvěra a důstojnost, které jsou pro severskou mentalitu typické, jsou přítomny na každém kroku naší činnosti.