RUX - přívodní difuzor pro přiznanou montáž

Značka: CLIMECON
7 371,93 Kč / ks 9 126,43 Kč / ks 12 841,13 Kč / ks 15 669,50 Kč / ks 19 432,60 Kč / ks od 7 371,93 Kč / ks 6 092,50 Kč bez DPH 7 542,50 Kč bez DPH 10 612,50 Kč bez DPH 12 950 Kč bez DPH 16 060 Kč bez DPH od 6 092,50 Kč bez DPH
Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Zvolte variantu
Barva
Připojení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
6.3.2024 6.3.2024 6.3.2024 6.3.2024 6.3.2024 Zvolte variantu

RUX - difuzor pro přiznanou montáž

Zařízení pro přívod vzduchu RUX

 RUX je flexibilní a adaptabilní zařízení pro přívod vzduchu do poměrně vysokých prostor. Pro svůj optimalizovaný a adaptabilní tvar rozptylu je RUX dokonalým difuzorem přiváděného vzduchu pro obchodní centra, obchody s potravinami a další prostory s častými změnami dispozice.

Detailní informace

Detailní popis produktu


 

Popis

Výkon RUX pochází z optimalizovaného počtu standardních a směrovatelných trysek. RUX je perfektní vyústka přiváděného vzduchu pro obchodní centra, obchody s potravinami a další prostory s častými změnami dispozice.

Zařízení přiváděného vzduchu RUX poskytuje extrémně dlouhý a úzký vertikální vzor vrhu, zatímco jeho flexibilita také umožňuje vertikální, kroucený, úzký a zkrácený vrh vrhání, stejně jako boční, dolů směřující vzor vrhu a horizontální vrhací vzor (doporučeno pro chlazení).

RUX je součástí rodiny produktů OptiFlow®!

Produkty OptiFlow® se přizpůsobují změnám v životním cyklu prostoru díky optimalizovanému a přizpůsobivému vzoru házení.

Funkce:

  • Obchodní centra, obchodní prostory, průmyslové areály a sportovní haly
  • Dlouhý, úzký vzor
  • Vertikální hod lze přesměrovat do stran
  • Ideální pro teplovzdušné vytápění vysokých prostor

 

 

Uhlíková stopa

Uhlíková stopa produktů byla vypočtena jako součást požadavků environmentální zprávy EPD nadace Building Information Foundation.

 


 

 

Rozměry RUX

Hlavní rozměry


 

Výběrový diagram

RUX-160, RUX-200, RUX-250, RUX-315 a RUX-400

Grafy nejsou určeny k úpravě. Tlak min 40 Pa, když průtok přiváděného vzduchu Δt překročí 10°C.

Plocha zvukové pohltivosti:
Velikosti 160-200: 10 m 2
Velikosti 250-315: 15 m 2
Velikost 400: 20 m 2

 


 

 

Rozptylovací vzory

Vlastnosti RUX, flexibilního zařízení pro přívod vzduchu do vysokých prostor, jsou založeny na optimalizovaném počtu standardních trysek a směrových trysek. Flexibilní regulace proudění vzduchu umožňuje různé rozptylové vzory.

 

Vertikální rozptylový vzor

 

 

Vířící rozptylový vzor

 

 

Vzor rozptylu otočený do stran

 

 

 Horizontální vířivý rozptylový vzor 360°

 

Horizontální distribuční vzor s tryskami nasměrovanými jedním směrem

 
(doporučená varianta chlazení)

 


 

 

Délky házení

Vertikální rozptylový vzor

Δt 0 °C stupňů

Δt +10 °C stupňů

 

Vířící vertikální rozptylový vzor

Δt 0 °C stupňů

Δt +10 °C stupňů

 

Horizontální rozptylový vzor 360° stupňů

Δt 0 °C stupňů

 

Horizontální rozptylový vzor v jednom směru

Δt 0 °C stupňů

Teplota nasávaného vzduchu ovlivňuje délku vrhu. Vzor rozptylu směrovaný do strany zkracuje délku vrhu asi o 2 metry. V případě potřeby je RUX vybaven regulačním tlumičem.

POZNÁMKA! Pokud je instalační výška větší než 6 metrů, doporučuje se flexibilní jednotka přívodu vzduchu RIX
pro vysoké prostory .

Doplňkové parametry

Kategorie: Distribuční prvky - vyústky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Climecon - chytřejší řešení vnitřního ovzduší

Čistý vzduch v interiéru nevzniká sám od sebe - vytváří se s nekompromisním přístupem. Chceme být lídrem v našem oboru tím, že budeme vytvářet průkopnické myšlenky prostřednictvím nového druhu designu vnitřního vzduchu, protože vývoj vychází především ze síly spolupráce.

Vyvíjíme řešení vnitřního ovzduší s fungujícími produkty a službami na všech úrovních.

Neustálým vývojem neustále vytváříme lepší výrobky, které v sobě spojují elegantní severský design, nejmodernější kvalitu a celkovou nenáročnost. Naše prověřené, vysoce kvalitní výrobky a kvalifikovaný servis jsou základem, na kterém stavíme efektivní spolupráci s našimi zákazníky a partnery.

Jsme jednou z prvních uhlíkově neutrálních společností ve Finsku. Dbáme na to, aby to, co děláme dnes, budovalo odpovědnou budoucnost. Při navrhování vnitřního ovzduší uplatňujeme holistický přístup k životnímu prostředí, lidem, prostorám, procesům a výrobkům. Naše řešení a výrobky navrhujeme s ohledem na konkrétní prostor a zohledňujeme perspektivy a potřeby různých uživatelů.

Climecon, zodpovědný průkopník v oblasti řešení vnitřního ovzduší

Vyvíjíme chytřejší řešení pro vnitřní ovzduší a udáváme směr rozvoji našeho odvětví. Pouze duch společnosti Climecon - odvaha, nekompromisní přístup a péče - vytvoří odpovědná řešení, která zajistí nejlepší vnitřní vzduch na světě, nyní i v budoucnosti.

Naše hodnoty

Odvaha

Odvaha vede k inovacím a vývoji nových řešení. Odvaha společnosti Climecon vychází z důvěry v naše odborné znalosti a pevné dovednosti. Vpřed nás ženou ambice a odvaha zaujmout roli předvoje.

Nekompromisní přístup

Chceme udávat směr celému odvětví tím, že budeme s nekompromisním přístupem vytvářet nové informace, inovativní řešení a nové typy služeb. Nenecháváme naše zákazníky na holičkách. Naopak, jdeme za nimi s kvalitou. Co slíbíme, to také dodržíme.

Péče

Pečlivost spočívá v péči o zákazníky, zaměstnance, partnery a životní prostředí. Odpovědnými rozhodnutími vytváříme udržitelný zítřek.

NAŠE CESTA 
Extrémně dobrý přístup

Tajemstvím ducha a úspěchu Climeconu je mimořádně dobrý přístup. Jsme naši zaměstnanci, naši zákazníci a naše životní prostředí. Vždy plníme, co slíbíme, a nezapomínáme přitom na jiskru v očích.

CHYTRÁ ŘEŠENÍ A SLUŽBY
Chceme nabízet co nejchytřejší řešení

Díky pokročilým řešením větrání vytváříme vnitřní klima, ve kterém může každý v klidu žít a dýchat. Rozvíjíme náš obor aktivním vytvářením nových výzkumných informací a inovací. Naším cílem je vždy překonávat očekávání.

POKROČILÉ TECHNOLOGIE A KVALITA
Neděláme kompromisy v kvalitě našich výrobků

Technologie, komponenty a materiály našich výrobků jsou pečlivě vybírány a jsou odolné. Naše výrobky se snadno instalují a udržují a mají přesné ovládání. Dlouholeté zkušenosti a znalosti z výzkumu v kombinaci s našimi současnými znalostmi v oblasti vývoje výrobků jsou naší zárukou technické dokonalosti

POUŽITELNOST A DESIGN
Design je mnohem víc než jen vzhled

Naše výrobky kombinují stylový design se snadným používáním během životního cyklu výrobku. Design výrobků provádíme ve spolupráci s profesionály z oblasti designu a arc

Naše práce na uhlíkové neutralitě

Zavázali jsme se stanovit naše emise skleníkových plynů, zavést opatření ke snížení emisí a kompenzovat veškeré nevyhnutelné emise z naší činnosti. Ve snižování emisí a podávání zpráv v souladu s mezinárodním protokolem budeme pokračovat i v budoucnu.

Severský design a kvalita

Základem našich řešení je jednoduchost a špičkový design, který má vydržet po generace. Důvěra a důstojnost, které jsou pro severskou mentalitu typické, jsou přítomny na každém kroku naší činnosti.