SAGA - odvodní stěnový difuzor

Kód: 8637222 8637223 8637224 8637225 8637226 8637227 8637228 8637229 Zvolte variantu
Značka: CLIMECON
9 177,85 Kč / ks 9 810,08 Kč / ks 11 921,53 Kč / ks 13 107,33 Kč / ks 9 177,85 Kč / ks 9 810,08 Kč / ks 11 921,53 Kč / ks 13 107,33 Kč / ks od 9 177,85 Kč / ks 7 585 Kč bez DPH 8 107,50 Kč bez DPH 9 852,50 Kč bez DPH 10 832,50 Kč bez DPH 7 585 Kč bez DPH 8 107,50 Kč bez DPH 9 852,50 Kč bez DPH 10 832,50 Kč bez DPH od 7 585 Kč bez DPH
Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Zvolte variantu
Barva
Připojení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
30.3.2023 30.3.2023 30.3.2023 30.3.2023 30.3.2023 30.3.2023 30.3.2023 30.3.2023 Zvolte variantu

SAGA - odvodní stěnový difuzor

Nástěnný difuzér SAGA

 

SAGA je stylový difuzér pro přívod a odvod vzduchu.

Zařízení nabízí diskrétní alternativu pro školy, kanceláře a konferenční místnosti se svým elegantním designem a pouze 12 mm silnou mřížkou, která rovnoměrně dosedá na povrch stěny.

Detailní informace

Detailní popis produktu


 

 

Popis

SAGA je difuzér se směrovými tryskami pro přívod a odvod vzduchu. Výrobek je k dispozici se zadním nebo bočním připojením, což usnadňuje snadnou instalaci výrobku.

Stylová mřížka má tloušťku pouze 12 mm, když vychází ze zdi. Zařízení je vhodné například pro školy, hotelové lobby a reprezentační místnosti, zasedací a konferenční místnosti, ale i kanceláře a velkoprostorové kanceláře.

Vysoká přesnost měření průtoku vzduchu

Při řízení SAGA je dosaženo provozu třídy přesnosti měření 1, přičemž kontrolní hodnoty se drží do 5 % plánovaných. Toto přesné nastavení znamená, že zařízení může být navrženo tak, aby fungovalo optimálně a poloha nastavení se nemění například během instalace nebo údržby.

Přesná poloha nastavení znamená větší kontrolu nad celým ventilačním systémem a jeho provozní hodnoty zůstávají na optimální úrovni.


 

 

Rychlý průvodce

Přívod vzduchu

 

Vypustit vzduch


 

 

Rozměry

Boční připojení

Zadní připojení

 


 

Dimenzování pro přívod vzduchu

Grafy nejsou určeny k úpravě.

SAGA-100

SAGA-125

SAGA-160

SAGA-200


 

 

imenzování pro odpadní vzduch

Grafy nejsou určeny k úpravě.

SAGAi-100

SAGAi-125

SAGAi-160

SAGAi-200


 

 

Vzory rozptylu a délka vrhu

Polohy trysek

 

Vzor dlouhého rozptylu směřující dopředu

Vzor krátkého rozptylu směřující dopředu

Vzor rozptylu směrovaný do strany

 

Délka házení

Doplňkové parametry

Kategorie: DISTRIBUČNÍ PRVKY (vyústky)
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Climecon - chytřejší řešení vnitřního ovzduší

Čistý vzduch v interiéru nevzniká sám od sebe - vytváří se s nekompromisním přístupem. Chceme být lídrem v našem oboru tím, že budeme vytvářet průkopnické myšlenky prostřednictvím nového druhu designu vnitřního vzduchu, protože vývoj vychází především ze síly spolupráce.

Vyvíjíme řešení vnitřního ovzduší s fungujícími produkty a službami na všech úrovních.

Neustálým vývojem neustále vytváříme lepší výrobky, které v sobě spojují elegantní severský design, nejmodernější kvalitu a celkovou nenáročnost. Naše prověřené, vysoce kvalitní výrobky a kvalifikovaný servis jsou základem, na kterém stavíme efektivní spolupráci s našimi zákazníky a partnery.

Jsme jednou z prvních uhlíkově neutrálních společností ve Finsku. Dbáme na to, aby to, co děláme dnes, budovalo odpovědnou budoucnost. Při navrhování vnitřního ovzduší uplatňujeme holistický přístup k životnímu prostředí, lidem, prostorám, procesům a výrobkům. Naše řešení a výrobky navrhujeme s ohledem na konkrétní prostor a zohledňujeme perspektivy a potřeby různých uživatelů.

Climecon, zodpovědný průkopník v oblasti řešení vnitřního ovzduší

Vyvíjíme chytřejší řešení pro vnitřní ovzduší a udáváme směr rozvoji našeho odvětví. Pouze duch společnosti Climecon - odvaha, nekompromisní přístup a péče - vytvoří odpovědná řešení, která zajistí nejlepší vnitřní vzduch na světě, nyní i v budoucnosti.

Naše hodnoty

Odvaha

Odvaha vede k inovacím a vývoji nových řešení. Odvaha společnosti Climecon vychází z důvěry v naše odborné znalosti a pevné dovednosti. Vpřed nás ženou ambice a odvaha zaujmout roli předvoje.

Nekompromisní přístup

Chceme udávat směr celému odvětví tím, že budeme s nekompromisním přístupem vytvářet nové informace, inovativní řešení a nové typy služeb. Nenecháváme naše zákazníky na holičkách. Naopak, jdeme za nimi s kvalitou. Co slíbíme, to také dodržíme.

Péče

Pečlivost spočívá v péči o zákazníky, zaměstnance, partnery a životní prostředí. Odpovědnými rozhodnutími vytváříme udržitelný zítřek.

NAŠE CESTA 
Extrémně dobrý přístup

Tajemstvím ducha a úspěchu Climeconu je mimořádně dobrý přístup. Jsme naši zaměstnanci, naši zákazníci a naše životní prostředí. Vždy plníme, co slíbíme, a nezapomínáme přitom na jiskru v očích.

CHYTRÁ ŘEŠENÍ A SLUŽBY
Chceme nabízet co nejchytřejší řešení

Díky pokročilým řešením větrání vytváříme vnitřní klima, ve kterém může každý v klidu žít a dýchat. Rozvíjíme náš obor aktivním vytvářením nových výzkumných informací a inovací. Naším cílem je vždy překonávat očekávání.

POKROČILÉ TECHNOLOGIE A KVALITA
Neděláme kompromisy v kvalitě našich výrobků

Technologie, komponenty a materiály našich výrobků jsou pečlivě vybírány a jsou odolné. Naše výrobky se snadno instalují a udržují a mají přesné ovládání. Dlouholeté zkušenosti a znalosti z výzkumu v kombinaci s našimi současnými znalostmi v oblasti vývoje výrobků jsou naší zárukou technické dokonalosti

POUŽITELNOST A DESIGN
Design je mnohem víc než jen vzhled

Naše výrobky kombinují stylový design se snadným používáním během životního cyklu výrobku. Design výrobků provádíme ve spolupráci s profesionály z oblasti designu a arc

Naše práce na uhlíkové neutralitě

Zavázali jsme se stanovit naše emise skleníkových plynů, zavést opatření ke snížení emisí a kompenzovat veškeré nevyhnutelné emise z naší činnosti. Ve snižování emisí a podávání zpráv v souladu s mezinárodním protokolem budeme pokračovat i v budoucnu.

Severský design a kvalita

Základem našich řešení je jednoduchost a špičkový design, který má vydržet po generace. Důvěra a důstojnost, které jsou pro severskou mentalitu typické, jsou přítomny na každém kroku naší činnosti.