SET - odvodní stropní ventil

Kód: 8735202 8735203 8735204 8735205 8735206 8735207 8735208 Zvolte variantu
Značka: CLIMECON
2 081,20 Kč / ks 2 199,18 Kč / ks 2 353,45 Kč / ks 3 155,08 Kč / ks 3 893,18 Kč / ks 4 891,43 Kč / ks 7 505,03 Kč / ks od 2 081,20 Kč / ks 1 720 Kč bez DPH 1 817,50 Kč bez DPH 1 945 Kč bez DPH 2 607,50 Kč bez DPH 3 217,50 Kč bez DPH 4 042,50 Kč bez DPH 6 202,50 Kč bez DPH od 1 720 Kč bez DPH
Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Zvolte variantu
Barva
Připojení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
28.3.2023 28.3.2023 28.3.2023 28.3.2023 28.3.2023 28.3.2023 28.3.2023 Zvolte variantu

SET - odvodní stropní ventil

SET odvzdušňovací ventil

 SET výfukový ventilační otvor má vynikající nastavovací vlastnosti a nízkou hladinu hluku a jeho proudění vzduchu je snadno měřitelné a nastavitelné. SET ventil je k dispozici také v kyselinovzdorné nebo nerezové oceli.

Detailní informace

Detailní popis produktu


 

Popis

Odvzdušňovací ventil SET lze napojit na potrubí Ø100-400mm. Proud vzduchu je snadno měřitelný. Objemový průtok se nastavuje ucpáním vstřikovačů.

SET má velmi dobré nastavovací vlastnosti a nízkou hladinu zvuku. Na zvláštní objednávku může být SET vyroben z kyselinovzdorné nebo nerezové oceli.

Vlastnosti:

  • Snadno měřitelný a nastavitelný průtok vzduchu
  • Nízká hladina zvuku
  • K dispozici v kyselinovzdorné nebo nerezové oceli

 

 

Kód produktu

Výfukový otvor SOUBOR 100
1   2

 

1 = Model odvětrávacího otvoru SET
2 = Velikost, 100-400


 

 

Rychlý průvodce


 

 

Rozměry

Rozměry SET


 

 

Dimenzování

Diagramy nejsou určeny k provádění úprav.

SET-100

SET-125

SET-160

SET-200

SET-250

SET-315

SET-400


 

 

Instalace a seřízení

Instalace SET

Nastavení SET

Doplňkové parametry

Kategorie: DISTRIBUČNÍ PRVKY (vyústky)
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Climecon - chytřejší řešení vnitřního ovzduší

Čistý vzduch v interiéru nevzniká sám od sebe - vytváří se s nekompromisním přístupem. Chceme být lídrem v našem oboru tím, že budeme vytvářet průkopnické myšlenky prostřednictvím nového druhu designu vnitřního vzduchu, protože vývoj vychází především ze síly spolupráce.

Vyvíjíme řešení vnitřního ovzduší s fungujícími produkty a službami na všech úrovních.

Neustálým vývojem neustále vytváříme lepší výrobky, které v sobě spojují elegantní severský design, nejmodernější kvalitu a celkovou nenáročnost. Naše prověřené, vysoce kvalitní výrobky a kvalifikovaný servis jsou základem, na kterém stavíme efektivní spolupráci s našimi zákazníky a partnery.

Jsme jednou z prvních uhlíkově neutrálních společností ve Finsku. Dbáme na to, aby to, co děláme dnes, budovalo odpovědnou budoucnost. Při navrhování vnitřního ovzduší uplatňujeme holistický přístup k životnímu prostředí, lidem, prostorám, procesům a výrobkům. Naše řešení a výrobky navrhujeme s ohledem na konkrétní prostor a zohledňujeme perspektivy a potřeby různých uživatelů.

Climecon, zodpovědný průkopník v oblasti řešení vnitřního ovzduší

Vyvíjíme chytřejší řešení pro vnitřní ovzduší a udáváme směr rozvoji našeho odvětví. Pouze duch společnosti Climecon - odvaha, nekompromisní přístup a péče - vytvoří odpovědná řešení, která zajistí nejlepší vnitřní vzduch na světě, nyní i v budoucnosti.

Naše hodnoty

Odvaha

Odvaha vede k inovacím a vývoji nových řešení. Odvaha společnosti Climecon vychází z důvěry v naše odborné znalosti a pevné dovednosti. Vpřed nás ženou ambice a odvaha zaujmout roli předvoje.

Nekompromisní přístup

Chceme udávat směr celému odvětví tím, že budeme s nekompromisním přístupem vytvářet nové informace, inovativní řešení a nové typy služeb. Nenecháváme naše zákazníky na holičkách. Naopak, jdeme za nimi s kvalitou. Co slíbíme, to také dodržíme.

Péče

Pečlivost spočívá v péči o zákazníky, zaměstnance, partnery a životní prostředí. Odpovědnými rozhodnutími vytváříme udržitelný zítřek.

NAŠE CESTA 
Extrémně dobrý přístup

Tajemstvím ducha a úspěchu Climeconu je mimořádně dobrý přístup. Jsme naši zaměstnanci, naši zákazníci a naše životní prostředí. Vždy plníme, co slíbíme, a nezapomínáme přitom na jiskru v očích.

CHYTRÁ ŘEŠENÍ A SLUŽBY
Chceme nabízet co nejchytřejší řešení

Díky pokročilým řešením větrání vytváříme vnitřní klima, ve kterém může každý v klidu žít a dýchat. Rozvíjíme náš obor aktivním vytvářením nových výzkumných informací a inovací. Naším cílem je vždy překonávat očekávání.

POKROČILÉ TECHNOLOGIE A KVALITA
Neděláme kompromisy v kvalitě našich výrobků

Technologie, komponenty a materiály našich výrobků jsou pečlivě vybírány a jsou odolné. Naše výrobky se snadno instalují a udržují a mají přesné ovládání. Dlouholeté zkušenosti a znalosti z výzkumu v kombinaci s našimi současnými znalostmi v oblasti vývoje výrobků jsou naší zárukou technické dokonalosti

POUŽITELNOST A DESIGN
Design je mnohem víc než jen vzhled

Naše výrobky kombinují stylový design se snadným používáním během životního cyklu výrobku. Design výrobků provádíme ve spolupráci s profesionály z oblasti designu a arc

Naše práce na uhlíkové neutralitě

Zavázali jsme se stanovit naše emise skleníkových plynů, zavést opatření ke snížení emisí a kompenzovat veškeré nevyhnutelné emise z naší činnosti. Ve snižování emisí a podávání zpráv v souladu s mezinárodním protokolem budeme pokračovat i v budoucnu.

Severský design a kvalita

Základem našich řešení je jednoduchost a špičkový design, který má vydržet po generace. Důvěra a důstojnost, které jsou pro severskou mentalitu typické, jsou přítomny na každém kroku naší činnosti.