Šifrované NFC Smart Tagy

Značka: LOXONE
943,80 Kč / ks 780 Kč bez DPH 94,38 Kč / 1 ks
Skladem odesíláme 2-5 dnů
Můžeme doručit do:
4.3.2024
Šifrované NFC Smart Tagy
Číslo produktu: 200316

S novými Šifrovanými NFC Smart Tagy a NFC Code Touch získáte velmi bezpečný a praktický přístupový systém. Samozřejmě i bez NFC Code Touch jsou tyto tagy všestranně použitelné.

  • V kombinaci s NFC Code Touch tvoří dokonalý přístupový systém.
  • Umožňuje rychlou navigaci v Loxone App, může ovládat světla, stínění apod.
  • Jednoduché a všestranné použití – na zdi, v autě, na nábytku apod.
  • Snadná správa NFC tagů pomocí Loxone Aplikace.
  • Vysoce zabezpečená komunikace, podobná standardu zabezpečení platebních karet
  • 10 samolepících NFC tagů ve dvou velikostech – označené i neoznačené (lze označit přiloženým popisovačem)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šifrované NFC Smart Tagy

rychlé a bezpečné funkce pro chytrý dům

Využijte své Android zařízení k efektivnímu ovládání chytrých funkcí. Získáte 10 NFC tagů, z nichž 4 jsou již označeny symbolem klíče, zbylých 6 NFC tagů si označte a použijte dle libosti. Bez ohledu na označení můžete tag použít pro všechny funkce, jako například:

 

Tag u garáže

Garážová vrata
Umístěte šifrovaný tag blízko své garáže nebo ho nalepte třeba do auta. Můžete pohodlně a jednoduše vrata otevírat nebo zavírat.

 

Šifrované NFC Tagy na peněžence

Přístup
V kombinaci s NFC Code Touch (v e–shopu CZ » | SK »), lze použít NFC tag i pro otevření vchodových dveří. Není potřeba vždy používat smartphone, nalepte NFC samolepku třeba do peněženky.

 

Šifrovaný NFC Tag pro aktivaci zabezpečení

Alarm
Dejte NFC samolepku ke vstupním dveřím a používejte ji při odchodu z domu pro aktivaci alarmu.

 

NFC Smart Tag na skříni

Vypnutí spotřebičů
Prostřednictvím NFC nálepky můžete při odchodu z domu všechny přístroje „odpojit od sítě“.

 

Šifrované NFC Smart Tagy ovládající hudbu

Hudba
Spusťte si oblíbenou hudbu v koupelně, stačí jen přiložit smartphone k NFC tagu.

 

Šifrovaný NFC Smart Tag s popisovačem

Navigace v aplikaci
Použijte NFC štítek jako „zkratku“ pro funkce v aplikaci. Přiložte smartphone a přidělená funkce se ihned zobrazí v aplikaci.

 

NFC Code Touch s Šifrovanými NFC Smart Tagy

Skvělý přístupový systém

Nenoste s sebou svazek klíčů. Stačí přiložit NFC samolepku a odemknout dveře nebo otevřít bránu. NFC samolepku nalepíte kamkoli.

Díky integrované čtečce v NFC Code Touch (v e–shopu CZ » | SK ») můžete v kombinaci s NFC tagem vytvořit rychlé, snadné a bezpečné řešení přístupu kamkoli.

 

Takto to funguje

Deaktivujte zámek chytrého telefonu a přiložte jej k Šifrovanému NFC Smart Tagu. Aplikace se automaticky spustí a přejde na požadované místo v navigaci nebo vykoná předem definovanou funkci.

 

Loxone App a nastavení Smart Tagů

Jednoduše naučitelné příkazy

Takto uděláte z Šifrovaných NFC Smart Tagů pomocníky ve svém chytrém domě.

KROK 1: Otevření App
V menu pod položkou nástroje klikněte na „NFC“.

KROK 2: Výběr akce
Na tomto místě si můžete vybrat, zda chcete pro NFC štítek uložit zvolenou pozici v App anebo zda chcete přímo vykonat nějakou akci – například rozsvítit světlo nebo změnit hudbu.

KROK 3: Uložení
V App se proklikejte na požadovanou pozici nebo zvolte funkci a uložte.

KROK 4: Naučení – hotovo
Vyberte jednu z potištěných nebo neoznačených NFC nálepek a přiložte ji k smartphone.

 
 
Ilustrace přístupu do Smart Home pomocí NFC Tagu

Zabezpečení

Pro laiky:
Zabezpečení našich Šifrovaných NFC Smart Tagů je podobné bezpečnostnímu standardu platebních karet, takže jsou zcela bezpečné.

Nešifrovaný přístup může být snadno odhalen a útočníkem přečten. Šifrování zajistí, že nelze získat přístup k vašemu kódu, a proto útočník neohrozí váš domov.

Pro odborníky:
Jedná se o 16 až 32 bit CRC, Common Criteria Zertifikat EAL4+ (hardwarové a softwarové), s generováním náhodných klíčů DES až do 168 bit a AES s 128 bit šifrováním.

 

Šifrované NFC Smart Tagy s popisovačem

10 NFC tagů v balení

Získáte 10 samolepících Šifrovaných NFC Smart Tagů, označených i neoznačených v různých velikostech z odolného PVC materiálu včetně voděodolného popisovače. Průměr tagů je 40 nebo 50 mm a výška 1 mm, takže je můžete umístit téměř kdekoli.

 

Technická data

Čipová sada:

NXP MIFARE® DESFire® EV1 2K

Dosah:

1 – 20 mm

 

 

Balení obsahuje

  • 4 × Šifrovaný NFC Smart Tag samolepící označený (průměr 40 mm 2×, 50 mm 2×)
  • 6 × Šifrovaný NFC Smart Tag samolepící neoznačený (průměr 40 mm 3×, 50 mm 3×)
  • 1 × Voděodolný popisovač
 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Chytrý dům nebo byt s Loxone - více času pro život

 

Všichni to znáte z domovů, kanceláří, práce... ovladače na vytápění, klimatizaci, na řízené větrání, na rolety, na audio systém... Termostaty, zabezpečení vstupů - klíče atd... K tomu "otravné" nastavování všeho jednotlivě s tím, že zapnutím jednoho zařízení, často musíte změnit nastavení ostatních, abyste se vyhnuli protichůdným funkcím a plýtvání dnes tak cenných energií...

A teď si představte, že existuje řešení, kde vše najdete a funguje v jednom zařízení - displeji. Uživatelsky přívětivě a jedním tlačítkem vyřešíte vše co potřebujete. Celá domácnost je v symbióze a vy se cítíte skvěle z rodinné pohody, kterou si takto společně užíváte.

Pod pojmem chytrý dům si dnes můžeme představit ledasco. Většinou všemožná udělátka, která nás okrádají o čas a komplikují nám život. Podle Loxone musí inteligentní dům splňovat přesný opak. Vědět vždy sám, co má dělat a šetřit obyvatelům tisíce akcí. Starat se o vytápění, osvětlení, stínění a další technologie. Skutečný smart home šetří náš čas a zjednodušuje nám život. 

S Loxone se váš dům či byt stane opravdu inteligentní. Bude ovládat techniku tak, aby vám bylo příjemně, byli jste v bezpečí a zároveň co nejvíce šetřili. K tomu budete mít v každé místnosti jednoduché ovládání jedním tlačítkem. Jako bonus získáte aplikaci, se kterou máte vše pod palcem kdekoli na světě. 

Loxone přitom respektuje soukromí - nikam neposílá vaše data. Nic není "uložené někde na cloudu", vše máte 100% pod vaší kontrolou v místě instalace. 

Máte volbu bezpečného vzdáleného dohledu a ovládání jen pokud budete chtít. Vše může fungovat i "ostrovně" bez připojení k internetu. Loxone je kompletně vyráběný v Evropě!

 

Funkce a možnosti inteligentního domu.

Loxone nabízí řešení pro veškeré funkce chytrého domu. Skutečné kouzlo je v dokonalé souhře všech komponent. Vše o sobě ví, rozumí si a dokáže spolupracovat na základě zjištěných dat. Díky této kooperaci vše v domě funguje bez kompromisů.