Stropní LED světlo RGBW Air antracitová

Značka: LOXONE
9 038,70 Kč / ks 7 470 Kč bez DPH 9 038,70 Kč / 1 ks
Skladem odesíláme 2-5 dnů (>5 ks)
Můžeme doručit do:
6.3.2024
Stropní LED světlo RGBW Air antracitová
Číslo produktu: 100287

Stropní LED světlo s integrovaným detektorem pohybu se stará o mnoho úkolů a stane se nenápadným centrem osvětlení místnosti.

  • integrovaný detektor pohybu a snímač jasu
  • nadčasový čistý design
  • teplé bílé i barevné světlo
  • vysoká svítivost
  • homogenní osvětlení plochy
  • jemné stmívání
  • k dispozici v antracitové a bílé barvě

Detailní informace

Detailní popis produktu

Loxone stropní LED světlo

Nejjednodušší volba pro krásné světlo

Osvětlení: ovlivňuje naše životy každý den. Vybrat vyhovující světla může být velmi obtížné. Avšak ne s Loxone.

Stropní LED světlo RGBW od Loxone je nejsnazší způsob, jak získat krásné světlo ve všech místnostech. Je všestranné a velmi nenápadné. Kombinuje nejmodernější technologii s nadčasovým designem.

 

Perfektní světelná nálada
v každé situaci

 

Stropní osvětlení 2 v 1:
Real Smart Home funkce součástí

Ať už chcete teplé bílé nebo atmosférické barevné osvětlení, jemné podkreslení nebo jasné pracovní světlo, ve všech případech vám skvěle poslouží Stropní LED světlo RGBW.

Integrovaný detektor pohybu tvoří základ pro nespočet funkcí moderního domova. Například automatické osvětlení či detekce vloupání. Chytré světlo poslouží třeba i jako tichý zvonek.

 

 

Integrovaný pohybový senzor

Detektor pohybu ve všech místnostech je základním předpokladem mnoha užitečných funkcí inteligentního domu. Díky použití stropního světla Loxone nepotřebujete samostatný detektor pohybu. Je v něm totiž integrován.

 

a ještě více…

Díky 100% integraci do Loxone je možné využít řadu dalších chytrých funkcí. Třeba noční osvětlení: tlumené červené světlo na cestu do koupelny bez narušení spánku.

 

Ideální pro pokoje 1–20 m²

Jedno světlo, mnoho možností. Zvláště v menších místnostech se postará o mnoho úkolů a stává se nenápadným centrem osvětlení.

 

Malá velikost – velký výkon

Výkonné LED čipy zařídí dostatečné osvětlení ve všech situacích. Jas Stropního LED světla je srovnatelný s jasem 130W žárovky.

 

Vhodné pro novostavby i modernizace

Pro různé použití je Stropní LED světlo k dispozici v provedení pro kabelovou (Tree) i bezdrátovou (Air) komunikaci. Instalace i konfigurace je velmi rychlá.

 

 

 

Nadčasový univerzální design

Nejmodernější technologie harmonicky doplňuje nadčasový design. Stropní LED světlo nabízíme v barvách bílá a antracitová. Díky tomu se bezproblémově doplní s barevným pojetím každé místnosti.

 

 

 

Homogenní osvětlená oblast

200 LED diod poskytuje dostatek teplého bílého a barevného světla. Skryté za vysoce kvalitní difuzor poskytují světlo velmi jemné a rovnoměrně rozprostřené ve velké ploše.

 

 

Integrovaný snímač jasu

Vedle detektoru pohybu má Stropní LED světlo integrovaný také snímač jasu. V kombinaci s plnou kompatibilitou s inteligentním domem je to nejvšestrannější stropní světlo na světě.

 

 

Kvalitní práškový nátěr

Stejně jako na technologii, tak i na materiály a design máme nejvyšší nároky. Kompromisy ohledně kvality pro nás neexistují. Vysoce kvalitní hliníkové pouzdro je tedy pokryto ušlechtilým práškovým povlakem.

Díky minimalistickému vzhledu Stropní LED světlo RGBW dokonale splyne s každým prostředním. I po mnoha letech a změnách v pokoji se nestane rušivým elementem.

 

Sedí do Real Smart Home

 

Vysoká účinnost osvětlení

Díky odděleným kanálům pro červenou, zelenou, modrou a teplejší bílou barvu vždy vytvoří požadovanou barvu. Mimochodem, ušetříte za elektřinu a ochráníte životní prostředí.

 

Plynulé stmívání

Mnohem lepší výsledek stmívání v porovnání s běžnými možnostmi.

 

*Vyžaduje Loxone Config V10 a vyšší a použití funkce Smart aktor.

 

Snadná instalace: magnetické uchycení

Montáž světla je rychlá a bez komplikací. Díky fixačním magnetům drží bezpečně i bez viditelných šroubů. Součástí dodávky jsou i kvalitní svorky a montážní hardware.

 

Promyšleno do posledního detailu

 

Ochrana proti pádu

 

 

Svorky

 

 

Velký prostor pro kabely

 

100% integrace v Configu

Stropní LED světlo RGBW je plně podporováno hotovými funkčními bloky a hlavně – ano, revolučním Automatickým programováním. Optimální konfigurace bez rizika chyb je zaručena v řádech vteřin

 

Uvedení do provozu v rekordním čase

Perfektní osvětlení může být nakonfigurováno a uvedeno do provozu během několika minut. Zde je postup vysvětlen:

Obsah balení

  • 1 × Stropní LED světlo RGBW
  • 3 × Hmoždinky / šrouby

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Chytrý dům nebo byt s Loxone - více času pro život

 

Všichni to znáte z domovů, kanceláří, práce... ovladače na vytápění, klimatizaci, na řízené větrání, na rolety, na audio systém... Termostaty, zabezpečení vstupů - klíče atd... K tomu "otravné" nastavování všeho jednotlivě s tím, že zapnutím jednoho zařízení, často musíte změnit nastavení ostatních, abyste se vyhnuli protichůdným funkcím a plýtvání dnes tak cenných energií...

A teď si představte, že existuje řešení, kde vše najdete a funguje v jednom zařízení - displeji. Uživatelsky přívětivě a jedním tlačítkem vyřešíte vše co potřebujete. Celá domácnost je v symbióze a vy se cítíte skvěle z rodinné pohody, kterou si takto společně užíváte.

Pod pojmem chytrý dům si dnes můžeme představit ledasco. Většinou všemožná udělátka, která nás okrádají o čas a komplikují nám život. Podle Loxone musí inteligentní dům splňovat přesný opak. Vědět vždy sám, co má dělat a šetřit obyvatelům tisíce akcí. Starat se o vytápění, osvětlení, stínění a další technologie. Skutečný smart home šetří náš čas a zjednodušuje nám život. 

S Loxone se váš dům či byt stane opravdu inteligentní. Bude ovládat techniku tak, aby vám bylo příjemně, byli jste v bezpečí a zároveň co nejvíce šetřili. K tomu budete mít v každé místnosti jednoduché ovládání jedním tlačítkem. Jako bonus získáte aplikaci, se kterou máte vše pod palcem kdekoli na světě. 

Loxone přitom respektuje soukromí - nikam neposílá vaše data. Nic není "uložené někde na cloudu", vše máte 100% pod vaší kontrolou v místě instalace. 

Máte volbu bezpečného vzdáleného dohledu a ovládání jen pokud budete chtít. Vše může fungovat i "ostrovně" bez připojení k internetu. Loxone je kompletně vyráběný v Evropě!

 

Funkce a možnosti inteligentního domu.

Loxone nabízí řešení pro veškeré funkce chytrého domu. Skutečné kouzlo je v dokonalé souhře všech komponent. Vše o sobě ví, rozumí si a dokáže spolupracovat na základě zjištěných dat. Díky této kooperaci vše v domě funguje bez kompromisů.