TINO - přívodní stěnový ventil

Značka: CLIMECON
3 333,55 Kč / ks 4 029,30 Kč / ks 3 702,60 Kč / ks 5 157,63 Kč / ks 6 328,30 Kč / ks od 3 333,55 Kč / ks 2 755 Kč bez DPH 3 330 Kč bez DPH 3 060 Kč bez DPH 4 262,50 Kč bez DPH 5 230 Kč bez DPH od 2 755 Kč bez DPH
Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Zvolte variantu
Připojení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
5.3.2024 5.3.2024 5.3.2024 5.3.2024 5.3.2024 Zvolte variantu

TINO - přívodní stěnový ventil

Difuzor přívodního vzduchu TINO

 Stylová řada TINO zahrnuje širokou škálu difuzorů přiváděného vzduchu, všechny s vynikajícím směšovacím poměrem. Difuzor přiváděného vzduchu TINO se díky svému elegantnímu designu a extrémně nízké konstrukční výšce hodí do každého stylu interiéru.

Detailní informace

Detailní popis produktu


 

 

Popis

Řada TINO zahrnuje širokou škálu vyústek přiváděného vzduchu, všechny s vynikajícím směšovacím poměrem až do velikosti potrubí Ø200 mm. Difuzory TINO lze dokonce instalovat dále od povrchu stropu, aniž by způsobovaly pocit průvanu.

Díky svým všestranným možnostem instalace je řada TINO ideální pro mnoho typů řešení ventilace a díky svému elegantnímu designu se hodí do každého stylu interiéru.

Vlastnosti:

  • Lze instalovat dále od stropu bez pocitu průvanu
  • Extrémně nízká konstrukční výška
  • Spolehlivé měření a rychlé a přesné nastavení
  • Nachází se v obou návrhových programech MagiCAD

Série TINO obsahuje obdobně řešený výdech výfuku TINOi a designový prvek rolety TINO-0 .


 

 

Rychlý průvodce


 

 

Rozměry

Hlavní rozměry


 

 

Rozptylový vzor


 

 

Dimenzování

Křivky nejsou určeny k úpravě.

TINO-100P

Poloha seřízení (horizontální řada otevřená) je označena červeně

TINO-125P

Poloha seřízení (horizontální řada otevřená) je označena červeně

TINO-125

Poloha seřízení (horizontální řada otevřená) je označena červeně

TINO-160

Poloha seřízení (horizontální řada otevřená) je označena červeně

TINO-200

Poloha seřízení (horizontální řada otevřená) je označena červeně


 

 

Hladina zvuku

Hladina zvuku se zvýší, pokud je ochranná vzdálenost menší než 3xØd:

  • po křivce +4 dB (A)
  • po t-větvi +8 dB (A)

Doplňkové parametry

Kategorie: Distribuční prvky - vyústky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Climecon - chytřejší řešení vnitřního ovzduší

Čistý vzduch v interiéru nevzniká sám od sebe - vytváří se s nekompromisním přístupem. Chceme být lídrem v našem oboru tím, že budeme vytvářet průkopnické myšlenky prostřednictvím nového druhu designu vnitřního vzduchu, protože vývoj vychází především ze síly spolupráce.

Vyvíjíme řešení vnitřního ovzduší s fungujícími produkty a službami na všech úrovních.

Neustálým vývojem neustále vytváříme lepší výrobky, které v sobě spojují elegantní severský design, nejmodernější kvalitu a celkovou nenáročnost. Naše prověřené, vysoce kvalitní výrobky a kvalifikovaný servis jsou základem, na kterém stavíme efektivní spolupráci s našimi zákazníky a partnery.

Jsme jednou z prvních uhlíkově neutrálních společností ve Finsku. Dbáme na to, aby to, co děláme dnes, budovalo odpovědnou budoucnost. Při navrhování vnitřního ovzduší uplatňujeme holistický přístup k životnímu prostředí, lidem, prostorám, procesům a výrobkům. Naše řešení a výrobky navrhujeme s ohledem na konkrétní prostor a zohledňujeme perspektivy a potřeby různých uživatelů.

Climecon, zodpovědný průkopník v oblasti řešení vnitřního ovzduší

Vyvíjíme chytřejší řešení pro vnitřní ovzduší a udáváme směr rozvoji našeho odvětví. Pouze duch společnosti Climecon - odvaha, nekompromisní přístup a péče - vytvoří odpovědná řešení, která zajistí nejlepší vnitřní vzduch na světě, nyní i v budoucnosti.

Naše hodnoty

Odvaha

Odvaha vede k inovacím a vývoji nových řešení. Odvaha společnosti Climecon vychází z důvěry v naše odborné znalosti a pevné dovednosti. Vpřed nás ženou ambice a odvaha zaujmout roli předvoje.

Nekompromisní přístup

Chceme udávat směr celému odvětví tím, že budeme s nekompromisním přístupem vytvářet nové informace, inovativní řešení a nové typy služeb. Nenecháváme naše zákazníky na holičkách. Naopak, jdeme za nimi s kvalitou. Co slíbíme, to také dodržíme.

Péče

Pečlivost spočívá v péči o zákazníky, zaměstnance, partnery a životní prostředí. Odpovědnými rozhodnutími vytváříme udržitelný zítřek.

NAŠE CESTA 
Extrémně dobrý přístup

Tajemstvím ducha a úspěchu Climeconu je mimořádně dobrý přístup. Jsme naši zaměstnanci, naši zákazníci a naše životní prostředí. Vždy plníme, co slíbíme, a nezapomínáme přitom na jiskru v očích.

CHYTRÁ ŘEŠENÍ A SLUŽBY
Chceme nabízet co nejchytřejší řešení

Díky pokročilým řešením větrání vytváříme vnitřní klima, ve kterém může každý v klidu žít a dýchat. Rozvíjíme náš obor aktivním vytvářením nových výzkumných informací a inovací. Naším cílem je vždy překonávat očekávání.

POKROČILÉ TECHNOLOGIE A KVALITA
Neděláme kompromisy v kvalitě našich výrobků

Technologie, komponenty a materiály našich výrobků jsou pečlivě vybírány a jsou odolné. Naše výrobky se snadno instalují a udržují a mají přesné ovládání. Dlouholeté zkušenosti a znalosti z výzkumu v kombinaci s našimi současnými znalostmi v oblasti vývoje výrobků jsou naší zárukou technické dokonalosti

POUŽITELNOST A DESIGN
Design je mnohem víc než jen vzhled

Naše výrobky kombinují stylový design se snadným používáním během životního cyklu výrobku. Design výrobků provádíme ve spolupráci s profesionály z oblasti designu a arc

Naše práce na uhlíkové neutralitě

Zavázali jsme se stanovit naše emise skleníkových plynů, zavést opatření ke snížení emisí a kompenzovat veškeré nevyhnutelné emise z naší činnosti. Ve snižování emisí a podávání zpráv v souladu s mezinárodním protokolem budeme pokračovat i v budoucnu.

Severský design a kvalita

Základem našich řešení je jednoduchost a špičkový design, který má vydržet po generace. Důvěra a důstojnost, které jsou pro severskou mentalitu typické, jsou přítomny na každém kroku naší činnosti.