Touch Nightlight Air

Značka: LOXONE
6 872,80 Kč / ks 5 680 Kč bez DPH 6 872,80 Kč / 1 ks
Skladem odesíláme 2-5 dnů (>5 ks)
Můžeme doručit do:
7.12.2023
Touch Nightlight Air
Číslo produktu: 100476

Chytrý budík, ovládací panel, noční světlo a hodiny v jednom elegantním balení. Skvělý doplněk do každého pokoje v Real Smart Home.

  • Noční či doplňkové osvětlení

  • Zobrazení času a teploty

  • Budík 100% integrovaný v Real Smart Home

  • Možnost nastavení času buzení 

  • Ovládání v duchu Tlačítkového standardu Loxone

  • Poslouží i pro upozornění např. alarmu

  • Lze umístit kdekoli díky technologii Air

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Touch Nightlight – více než noční světlo4

Touch Nightlight – více než noční světlo

Touch Nightlight je mnohem více než obyčejné noční světlo. Je to také budík, hlásič poplachu, ovládací a informační panel a doplňkové osvětlení. Tato rozmanitost z něj dělá ideální doplněk do všech vašich pokojů.

 

Doplňkové světlo

Ložnice neslouží jen ke spánku: můžete si zde vychutnat šálek horkého kakaa a dobrou knihu, film nebo prostě čas pro dva.

Touch Nightlight v takových chvílích jemně dozdobí pokoj barvou dle libosti. Uleví očím a zajistí příjemnou náladu a ještě více pohody.

 

 

Buzení světlem

Touch Nightlight vám usnadní ranní vstávání. Pomalu rostoucí intenzita světla simuluje východ slunce a příjemně vás vyprovází ze země snů. Od jemného úsvitu až po jasné slunce: Začněte nový den plni energie.

 

Ovládání domácnosti nikdy nebylo snazší:
Integrovaný Touch Pure

 

 

 

Probuďte se všemi smysly

Touch Nightlight dokonale zapadne do vašeho Real Smart Home a může být kombinován s celou řadou chytrých funkcí.

Například s pěti zvuky budíku, s integrovaným světelným budíkem, stíněním, Audioserverem a dalšími. Pokud je čas vstát, Touch Nightlight vás spolehlivě probudí. Jemně nebo dynamicky podle toho, čemu dáváte přednost. Neexistují žádná omezení kombinací.

Ještě 5 minut prosím:
Stisknutím tlačítka aktivujete nebo potvrdíte budík. Nebo se dotkněte kdekoli jinde a můžete si přispat. Dobu odložení si můžete libovolně zvolit.

 

Intuitivní ovládání

Díky promyšlenosti Real Smart Home zůstává ovládání Touch Nightlight jednoduché a intuitivní. A nejlepší ze všeho je, že již nebudete potřebovat aplikaci pro nastavení budíku. Nastavte si čas buzení na další den pohodlně pomocí tlačítek a displeje přímo na Touch Nightlight.

 

Plná podpora v aplikaci

V souladu s naší filozofií „jedna aplikace pro celý dům“ nabízíme plnou podporu pro všechny funkce Touch Nightlight v Loxone Smart Home App.

 

 

Přehled o všem

Na jednom místě budete mít přehled o časech a stavech budíku. Chcete-li se probouzet o víkendu v jiný čas než ve všední den, není to problém. Stačí vytvořit nový budík a nastavit mu podmínky. Všechny budíky lze snadno (de)aktivovat rychlým přepínačem.

 

 

 

Jednotlivé časy buzení

Pro každý budík si můžete nastavit nejen čas, ale i další podmínky jako jednotlivé dny v týdnu či zda budou aktivní i ve státní svátky a v režimu dovolená

 

 
 
Mnoho dalších možností

 

V aplikaci Loxone můžete nastavit spoustu detailů, které zajistí vaše příjemné probuzení i spánek. Například lze individuálně definovat jas displeje pro aktivní a neaktivní stav.

 

Maximální flexibilita instalace

Díky technologii Loxone Air je Touch Nightlight připraven k použití během několika okamžiků. Není třeba žádná speciální kabeláž, protože o napájení se postará dodávaný napájecí zdroj do běžné zásuvky.

 

 

Maximální flexibilita instalace

Díky technologii Loxone Air je Touch Nightlight připraven k použití během několika okamžiků. Není třeba žádná speciální kabeláž, protože o napájení se postará dodávaný napájecí zdroj do běžné zásuvky.

 

 

 

Obsah balení

1 × Touch Nightlight Air
1 × USB zdroj s 3 adaptéry pro různé země
1 × USB A na Micro B kabel (pouze napájení)
1 × Příbalový leták

 

Obsah balení

1 × Touch Nightlight Air
1 × USB zdroj s 3 adaptéry pro různé země
1 × USB A na Micro B kabel (pouze napájení)
1 × Příbalový leták

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Chytrý dům nebo byt s Loxone - více času pro život

 

Všichni to znáte z domovů, kanceláří, práce... ovladače na vytápění, klimatizaci, na řízené větrání, na rolety, na audio systém... Termostaty, zabezpečení vstupů - klíče atd... K tomu "otravné" nastavování všeho jednotlivě s tím, že zapnutím jednoho zařízení, často musíte změnit nastavení ostatních, abyste se vyhnuli protichůdným funkcím a plýtvání dnes tak cenných energií...

A teď si představte, že existuje řešení, kde vše najdete a funguje v jednom zařízení - displeji. Uživatelsky přívětivě a jedním tlačítkem vyřešíte vše co potřebujete. Celá domácnost je v symbióze a vy se cítíte skvěle z rodinné pohody, kterou si takto společně užíváte.

Pod pojmem chytrý dům si dnes můžeme představit ledasco. Většinou všemožná udělátka, která nás okrádají o čas a komplikují nám život. Podle Loxone musí inteligentní dům splňovat přesný opak. Vědět vždy sám, co má dělat a šetřit obyvatelům tisíce akcí. Starat se o vytápění, osvětlení, stínění a další technologie. Skutečný smart home šetří náš čas a zjednodušuje nám život. 

S Loxone se váš dům či byt stane opravdu inteligentní. Bude ovládat techniku tak, aby vám bylo příjemně, byli jste v bezpečí a zároveň co nejvíce šetřili. K tomu budete mít v každé místnosti jednoduché ovládání jedním tlačítkem. Jako bonus získáte aplikaci, se kterou máte vše pod palcem kdekoli na světě. 

Loxone přitom respektuje soukromí - nikam neposílá vaše data. Nic není "uložené někde na cloudu", vše máte 100% pod vaší kontrolou v místě instalace. 

Máte volbu bezpečného vzdáleného dohledu a ovládání jen pokud budete chtít. Vše může fungovat i "ostrovně" bez připojení k internetu. Loxone je kompletně vyráběný v Evropě!

 

Funkce a možnosti inteligentního domu.

Loxone nabízí řešení pro veškeré funkce chytrého domu. Skutečné kouzlo je v dokonalé souhře všech komponent. Vše o sobě ví, rozumí si a dokáže spolupracovat na základě zjištěných dat. Díky této kooperaci vše v domě funguje bez kompromisů.