Trapézová kolejnice vysoký prvek Výška: 6 cm, délka: 400 mm

Značka: PROFINAL
197,23 Kč / ks 163 Kč bez DPH 197,23 Kč / 1 ks
Na objednání

Trapézová kolejnice vysoký prvek Výška: 6 cm, délka: 400 mm

Na zadní straně průběžně potažené EPDM páskou, pro přímé šroubové spojení s trapézovým plechem.

Při vodorovné poloze modulů musí být moduly upnuty na krátkých stranách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Klima potřebuje ochranu. A silné partnery.

PROFINAL znamená inovativní a flexibilní montážní systémy. A spokojení projektoví manažeři a vývojáři po celém světě.

Věříme v neomezenou sílu slunce.

A to o našem výkonu.

Umožňujeme společnostem po celém světě vyrábět ekologicky nezávadnou a čistou elektřinu. Proto vyrábíme a dodáváme vysoce kvalitní montážní systémy pro fotovoltaiku a nabízíme vysoce flexibilní projektovou podporu pro malé i velké instalace. A jsou tak partnery v mnoha velkých projektech.

Naše inovativní řešení a naše osobní služby umožňují instalovat fotovoltaické systémy hospodárně, úspěšně a udržitelně. Díky koncentrovaným znalostem našeho kompaktního týmu máte na své straně spolehlivého a důvěryhodného partnera. S mezinárodními zkušenostmi, dlouhodobými vztahy a silnými sítěmi.

 


 

V solárním průmyslu od roku 2008

Známe i temnou stránku.

Proto víme, na čem skutečně záleží, pokud jde o montážní systémy pro solární techniku. S vlastním vývojem v aerodynamickém tunelu, vlastním designem a udržitelnou výrobou stavíme naše montážní systémy z vysoce kvalitního hliníku. Díky tomu jsou vysoce odolné vůči korozi a prodlužují jejich životnost. Pokud možno i z již recyklovaného materiálu. 

Hliník je také velmi lehký, což snižuje zatížení dopravy a vede ke snížení emisí CO2. Pokud je to možné, vyrábíme v blízkosti projektu, abychom se vyhnuli dlouhým cestám. A vždy s udržitelným výrobním procesem, díky kterému jsou naše systémy ještě šetrnější k životnímu prostředí. Díky tomu jsme jedním z mála dodavatelů, kteří důsledně vyrábějí montážní systémy z hliníku způsobem šetrným ke klimatu, vyvíjejí je aerodynamicky a pro extrémní UV záření, Optimalizujte špičkovou odolnost proti větru a korozi. 

A spolehněte se na snadnou instalaci: Montážní systémy PROFINAL pro solární systémy jsou nejmodernějším řešením pro rychlou a snadnou instalaci.

 


 

Počítejte s bezproblémovou a bezpečnou montáží

 

A šetřete své energie.

Náročné projekty k nám přicházejí na individuálních modulových stolech s podrobnými náčrty pro každý projekt. To zahrnuje osobní, flexibilní a na míru šitou projektovou podporu. A solidní a důvěryhodná podpora pro instalaci větších fotovoltaických projektů a pozemních systémů. 

Také z hlediska logistiky šetrné ke klimatu: Vynikající doručovací služby se sklady a výrobními zařízeními na různých místech v Evropě zajišťují krátké cesty. A zajistit, aby větší projekty byly obsluhovány včas a hospodárně. A tím poskytnout základ pro vysokou návratnost investic a montážní marže.

 

 

Váš projektový partner pro vaši další fotovoltaickou instalaci

 

Solární instalace, které dodržují svůj slib bezpečné, rychlé a snadné

Umístěte své fotovoltaické projekty na bezpečné základy
S našimi flexibilními montážními systémy pro solární techniku

 


 

 

Vyrobeno s ohledem na instalátory Bezproblémové a časově úsporné.

Správné montážní systémy jsou rozhodující pro úspěch vaší solární instalace. Výběrem našich inovativních fotovoltaických montážních systémů budete těžit ze systémů, které jsou vyvinuty s ohledem na instalační firmy: vysoce kvalitní, vyvinuté a aerodynamicky optimalizované ve větrném tunelu, ultralehké s minimem potřebné zátěže a co je nejdůležitější, optimalizované pro snadné a rychlé shromáždění.

Tímto způsobem nejen ušetříte peníze, ale také ušetříte drahocenný čas a doufejme, že se dostanete domů na večeři. Aby byli všichni v týmu šťastní.

 
INTEGROVANÉ ZABEZPEČENÍ PLÁNOVÁNÍ

Know-how a výkon od prvního dne. Vytvoření pozitivního dopadu a vysoké návratnosti investic.

Víme, jak vysoké mohou být požadavky na venkovní solární instalace. Proto jsou naše solární instalační systémy vysoce flexibilní, aerodynamicky vyvinuté a testované ve větrném kanálu. Díky vysoce kvalitnímu materiálu poskytují vysokou odolnost proti korozi a jsou optimalizovány pro rychlou montáž. a odolné vůči korozi. Zkombinujte to s našimi mezinárodními odbornými znalostmi a máte zaručeno flexibilní, vysoce kvalitní řešení, které bude mít dopad na životní prostředí a poskytne vám nejlepší hodnotu.

 

 

 


 

 

 

VÝHODY

Systémy plochých střech, které jsou dobré nejen pro vaši střechu, ale také pro klima.

Naše rozmanité systémy plochých střech jsou certifikované, testované ve větrném kanálu, ultralehké a optimalizované pro rychlou montáž. Ať už hledáte aerodynamický systém bez průniku pro plochou střechu s náměrem východ-západ 10° nebo jižní náměr 10°+15°, nebo řešení na míru. Zajistíme správné vyrovnání, abyste z vaší solární instalace vytěžili maximum. 

Všechny naše systémy plochých střech budou instalovány bez prostupu střechou. Variabilní použití rámových i bezrámových FV modulů na starých i nových budovách. Vhodné pro všechny běžné krytiny plochých střech jako fólie, bitumen, štěrk, zeleň a plech. A to pro sklon střechy od 0° – 15°.

 

 

 

 

 

 


 

 

VÝHODY

Flexibilní montážní systémy pro rámové a bezrámové FV moduly

Bez ohledu na to, jakou máte šikmou střechu, naše montážní systémy na šikmou střechu poskytují bezpečné a flexibilní řešení. Tento systém byl vyvinut pro jakoukoli střešní krytinu, pokud je vysoce flexibilní a lze jej použít pro jakýkoli rámový nebo bezrámový fotovoltaický modul na starých i nových budovách. Naše šikmé střešní systémy, optimalizované pro rychlou instalaci díky vysokému stupni předmontáže, nabízejí trvanlivost a odolnost proti korozi díky směsi vysoce kvalitních materiálů z hliníku a nerezové oceli. A jsou téměř 100% recyklovatelné.