Trubkový motor SOLIDline Air 10Nm

Značka: LOXONE
6 231,50 Kč / ks 5 150 Kč bez DPH 6 231,50 Kč / 1 ks
Skladem odesíláme 2-5 dnů (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.2.2024
Trubkový motor SOLIDline Air 10Nm
Číslo produktu: 100182

Stínicí technika nové generace: trubkový motor SOLIDline Air s integrovanou technologií Loxone Air - perfektní řešení automatizace stínění pro rekonstrukce a renovace.

  • Plná integrace do chytrého domu (Loxone Smart Home ready)
  • Vhodný i pro rekonstrukce díky bezdrátové technologii Loxone Air
  • Pro plnou automatizaci ovládání rolet & markýz
  • Jednoduchá montáž a zprovoznění
  • Nejsou nutné dodatečné kabely pro tlačítka a další jednotky
  • Díky mesh technologii překoná signál i velké překážky (beton, ...)
  • Pokrytí potřeb běžného domu

Součástí dodávky není adaptér, který je nutné objednat zvlášť.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trubkový motor SOLIDline Air

STÍNICÍ TECHNIKA S AUTOPILOTEM

Trubkový motor vybavený bezdrátovou komunikací Loxone Air udělá z Vašich rolet nebo markýz dokonalého sluhu. V závislosti na různých okolnostech (poloha slunce, teplota, aj.) řídí Miniserver motory tak, aby spolu s vytápění, chlazením, osvětlením, dokonale regulovaly komfort i úspory.

 

funkce chytrého stínění

 

Stínící technika automaticky reaguje, protože chytrý dům přesně ví o poloze slunce, teplotě v místnostech nebo třeba slunečním svitu. Efektivní práce se slunečním svitem je základ chytrého domu. Jakmile již nejsou sluneční paprsky využívány pro vytopení interiéru, stínící technika je automaticky nepouští dále.

 

možnosti ovládání inteligentního domu

Chytrý dům od Loxone ví, co má dělat. Pokud ale chcete zasáhnout do ovládání, můžete Autopilota kdykoli přerušit normálními tlačítky, z webového prohlížeče nebo pomocí bezplatné mobilní aplikace.

 

Aplikace Loxone, ovládání stínění

 

7

PRO VŠECHNY PROJEKTY

Je úplně jedno, zda plánujete nový dům nebo jste se právě rozhodli předělat Váš stávající dům na chytrý dům od Loxone. Trubkový motor SOLIDline Air je ta pravá odpověď na všechny otázky ohledně rolet & markýz v novostavbách, ale i stávajících obydlích.

 

JEDNODUCHÁ MONTÁŽ & ZPROVOZNĚNÍ

Roletové a markýzové motory s integrovanou technologií Loxone Air byly vyvinuty speciálně pro potřeby chytré domácnosti. Díky bezdrátové komunikaci nevyžaduje zprovoznění dodatečné náklady s kabeláží (separátních ovládacích kabelů). Váš Loxone Partner vám velice rád řekne více.

 

Bezdrátová komunikace žaluzií

 

NEJLEPŠÍ BEZDRÁT PRO SMART HOME

Bezdrátová technologie Loxone Air se vyznačuje obousměrnou komunikací a mesh topologií. Díky tomu je každý motor současně i jako přenašeč signálu. Při instalaci více motorů v domě je tedy zaručeno pokrytí celého domu bez omezení masivními betonovými stropy a podobně. Každá přenášená informace potvrzována, aby došlo k vyloučení případné chyby.

 

Pracovník u CNC stroje

MADE IN GERMANY

Záruka kvality

Geiger Antriebstechnik využívá německý potenciál na 100 %. Vyrábí zde veškeré produkty. Umožňuje to dokonalou souhru návrhu & vývoje, sestavení a kontroly. Díky kvalitativní kvótě 99,9 % potvrzuje Geiger své renomé.

 

Logo Geiger Antriebstechnik

ZÁRUKA 5 LET

Koupí trubkového motoru SOLIDline Air obdržíte automaticky 5letou záruku u Geiger Antriebstechnik. To znamená, že specialista na stínící techniku za své výrobky opravdu ručí!

 

JEDINEČNÁ TECHNIKA

Adaptér pro trubkový motor pro stínicí techniku

VŠESTRANNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

U Loxone dostanete také vhodné příslušenství pro trubkový motor SOLIDline Air: Kromě 2 variant trubkových motorů existuje také 5 různých adaptérů pro různé použití – více v našem eshopu. Další příslušenství lze získat přímo u Geiger Antriebstechnik.

 

Zátěž dle velikosti rolety

 

Poznámka: Údaje o zatížení jsou přibližné a mohou se lišit v závislosti na instalaci a jízdních vlastnostech rolety. Životnost motorů se může snížit, pokud jsou příliš slabě dimenzovány. Uvedené údaje jsou bez záruky. Je nutné dodržovat technické údaje výrobců motorů.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Chytrý dům nebo byt s Loxone - více času pro život

 

Všichni to znáte z domovů, kanceláří, práce... ovladače na vytápění, klimatizaci, na řízené větrání, na rolety, na audio systém... Termostaty, zabezpečení vstupů - klíče atd... K tomu "otravné" nastavování všeho jednotlivě s tím, že zapnutím jednoho zařízení, často musíte změnit nastavení ostatních, abyste se vyhnuli protichůdným funkcím a plýtvání dnes tak cenných energií...

A teď si představte, že existuje řešení, kde vše najdete a funguje v jednom zařízení - displeji. Uživatelsky přívětivě a jedním tlačítkem vyřešíte vše co potřebujete. Celá domácnost je v symbióze a vy se cítíte skvěle z rodinné pohody, kterou si takto společně užíváte.

Pod pojmem chytrý dům si dnes můžeme představit ledasco. Většinou všemožná udělátka, která nás okrádají o čas a komplikují nám život. Podle Loxone musí inteligentní dům splňovat přesný opak. Vědět vždy sám, co má dělat a šetřit obyvatelům tisíce akcí. Starat se o vytápění, osvětlení, stínění a další technologie. Skutečný smart home šetří náš čas a zjednodušuje nám život. 

S Loxone se váš dům či byt stane opravdu inteligentní. Bude ovládat techniku tak, aby vám bylo příjemně, byli jste v bezpečí a zároveň co nejvíce šetřili. K tomu budete mít v každé místnosti jednoduché ovládání jedním tlačítkem. Jako bonus získáte aplikaci, se kterou máte vše pod palcem kdekoli na světě. 

Loxone přitom respektuje soukromí - nikam neposílá vaše data. Nic není "uložené někde na cloudu", vše máte 100% pod vaší kontrolou v místě instalace. 

Máte volbu bezpečného vzdáleného dohledu a ovládání jen pokud budete chtít. Vše může fungovat i "ostrovně" bez připojení k internetu. Loxone je kompletně vyráběný v Evropě!

 

Funkce a možnosti inteligentního domu.

Loxone nabízí řešení pro veškeré funkce chytrého domu. Skutečné kouzlo je v dokonalé souhře všech komponent. Vše o sobě ví, rozumí si a dokáže spolupracovat na základě zjištěných dat. Díky této kooperaci vše v domě funguje bez kompromisů.