UPSI - kombinovaná exteriérová žaluzie

Značka: CLIMECON
8 787,63 Kč / ks 9 770,75 Kč / ks 9 068,95 Kč / ks 8 787,63 Kč / ks 9 770,75 Kč / ks 9 068,95 Kč / ks od 8 787,63 Kč / ks 7 262,50 Kč bez DPH 8 075 Kč bez DPH 7 495 Kč bez DPH 7 262,50 Kč bez DPH 8 075 Kč bez DPH 7 495 Kč bez DPH od 7 262,50 Kč bez DPH
Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Dostupnost na dotaz Zvolte variantu
Barva
Orientace
Připojení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
4.3.2024 4.3.2024 4.3.2024 4.3.2024 4.3.2024 4.3.2024 Zvolte variantu

UPSI - kombinovaná exteriérová žaluzie

Hybridní produkt UPSI

 Hybridní produkt UPSI kombinuje nasávání čerstvého vzduchu a odvod odpadního vzduchu v jednom kompaktním balení. Struktura a vysoká rychlost výfuku odpadního vzduchu UPSI brání mísení čerstvého a použitého vzduchu. UPSI je malý, nízký a nenápadný – bez kompromisů ve výkonu.

Detailní informace

Detailní popis produktu


 

 

Popis

Přívod čerstvého vzduchu má ochrannou síťku, aby byla strana přívodu vzduchu čistá. Výfuková tryska je konstruována pro urychlení proudění vzduchu a je opatřena síťkou. UPSI je tak malý, nízký a nenápadný, jak je to jen možné, aniž by došlo ke snížení výkonu.

UPSI je k dispozici v jakékoli barvě RAL definované architektem pro dosažení nejlepšího vnějšího vzhledu. Standardní barva je ocelově šedá RAL 9023+9007. K dispozici s výfukem buď vpravo (R) nebo vlevo (L). Potrubí sání čerstvého vzduchu Ø160 – Ø250.

Funkce:

  • Kombinovaný produkt s nasáváním čerstvého vzduchu a odvodem použitého vzduchu v jednom balení
  • Výfuk pravý (R) nebo levý (L)
  • Standardní barva ocelově šedá RAL9023+9007
  • Potrubí sání čerstvého vzduchu Ø160 – Ø250

 

 

Rychlý průvodce výběrem


 

 

Rozměry


 

 

Výběrová schémata

Výstupní rychlost UPSI

UPSI čerstvý vzduch

Odpadní vzduch UPSI

Doplňkové parametry

Kategorie: Distribuční prvky - vyústky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Climecon - chytřejší řešení vnitřního ovzduší

Čistý vzduch v interiéru nevzniká sám od sebe - vytváří se s nekompromisním přístupem. Chceme být lídrem v našem oboru tím, že budeme vytvářet průkopnické myšlenky prostřednictvím nového druhu designu vnitřního vzduchu, protože vývoj vychází především ze síly spolupráce.

Vyvíjíme řešení vnitřního ovzduší s fungujícími produkty a službami na všech úrovních.

Neustálým vývojem neustále vytváříme lepší výrobky, které v sobě spojují elegantní severský design, nejmodernější kvalitu a celkovou nenáročnost. Naše prověřené, vysoce kvalitní výrobky a kvalifikovaný servis jsou základem, na kterém stavíme efektivní spolupráci s našimi zákazníky a partnery.

Jsme jednou z prvních uhlíkově neutrálních společností ve Finsku. Dbáme na to, aby to, co děláme dnes, budovalo odpovědnou budoucnost. Při navrhování vnitřního ovzduší uplatňujeme holistický přístup k životnímu prostředí, lidem, prostorám, procesům a výrobkům. Naše řešení a výrobky navrhujeme s ohledem na konkrétní prostor a zohledňujeme perspektivy a potřeby různých uživatelů.

Climecon, zodpovědný průkopník v oblasti řešení vnitřního ovzduší

Vyvíjíme chytřejší řešení pro vnitřní ovzduší a udáváme směr rozvoji našeho odvětví. Pouze duch společnosti Climecon - odvaha, nekompromisní přístup a péče - vytvoří odpovědná řešení, která zajistí nejlepší vnitřní vzduch na světě, nyní i v budoucnosti.

Naše hodnoty

Odvaha

Odvaha vede k inovacím a vývoji nových řešení. Odvaha společnosti Climecon vychází z důvěry v naše odborné znalosti a pevné dovednosti. Vpřed nás ženou ambice a odvaha zaujmout roli předvoje.

Nekompromisní přístup

Chceme udávat směr celému odvětví tím, že budeme s nekompromisním přístupem vytvářet nové informace, inovativní řešení a nové typy služeb. Nenecháváme naše zákazníky na holičkách. Naopak, jdeme za nimi s kvalitou. Co slíbíme, to také dodržíme.

Péče

Pečlivost spočívá v péči o zákazníky, zaměstnance, partnery a životní prostředí. Odpovědnými rozhodnutími vytváříme udržitelný zítřek.

NAŠE CESTA 
Extrémně dobrý přístup

Tajemstvím ducha a úspěchu Climeconu je mimořádně dobrý přístup. Jsme naši zaměstnanci, naši zákazníci a naše životní prostředí. Vždy plníme, co slíbíme, a nezapomínáme přitom na jiskru v očích.

CHYTRÁ ŘEŠENÍ A SLUŽBY
Chceme nabízet co nejchytřejší řešení

Díky pokročilým řešením větrání vytváříme vnitřní klima, ve kterém může každý v klidu žít a dýchat. Rozvíjíme náš obor aktivním vytvářením nových výzkumných informací a inovací. Naším cílem je vždy překonávat očekávání.

POKROČILÉ TECHNOLOGIE A KVALITA
Neděláme kompromisy v kvalitě našich výrobků

Technologie, komponenty a materiály našich výrobků jsou pečlivě vybírány a jsou odolné. Naše výrobky se snadno instalují a udržují a mají přesné ovládání. Dlouholeté zkušenosti a znalosti z výzkumu v kombinaci s našimi současnými znalostmi v oblasti vývoje výrobků jsou naší zárukou technické dokonalosti

POUŽITELNOST A DESIGN
Design je mnohem víc než jen vzhled

Naše výrobky kombinují stylový design se snadným používáním během životního cyklu výrobku. Design výrobků provádíme ve spolupráci s profesionály z oblasti designu a arc

Naše práce na uhlíkové neutralitě

Zavázali jsme se stanovit naše emise skleníkových plynů, zavést opatření ke snížení emisí a kompenzovat veškeré nevyhnutelné emise z naší činnosti. Ve snižování emisí a podávání zpráv v souladu s mezinárodním protokolem budeme pokračovat i v budoucnu.

Severský design a kvalita

Základem našich řešení je jednoduchost a špičkový design, který má vydržet po generace. Důvěra a důstojnost, které jsou pro severskou mentalitu typické, jsou přítomny na každém kroku naší činnosti.