Vlhkoměr Selina Little White

Značka: Stadler
519 Kč / ks 428,93 Kč bez DPH
Skladem odesíláme 2-3 dny (>5 ks)
Můžeme doručit do:
5.3.2024

VLHKOMĚR SELINA LITTLE

Je sucho, vlhko, horko či chladno? Se Selinou Little to zjistíte na první pohled. Selina Little je štíhlý, elegantní vlhkoměr, který se hodí se do jakéhokoli domu, bytu či kanceláře. Kromě toho měří i teplotu. Pokud vám ukáže pěkný úsměv, vlhkost v místnosti je optimální.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Minimalistický & stylový vlhkoměr Selina Little

Elegantní a štíhlý vlhkoměr Selina Little se šířkou a výškou pouhých 47 mm bude příjemným a praktickým doplňkem v jakékoli místnosti domu či bytu. Selina Little prioritně monitoruje vlhkost vzduchu, díky čemuž vám pomůže při výběru vhodného zařízení, a to buď zvlhčovače nebo odvlhčovače vzduchu.


 

Praktické funkce v designovém provedení

Vlhkoměr Selina Little je vybaven nejmodernější technologií, která dokáže přesně změřit nejen vlhkost vzduchu, ale také teplotu. Jeho součástí je nálepka, díky které jej můžete přilepit na zeď a také malá sklápěcí nožička, pomocí které jej umíte postavit na jakoukoli rovnou plochu.


 

Smajlík se usmívá? Máte dobrou vlhkost vzduchu

Ikonka smajlíku na displeji informuje o správné vlhkosti vzduchu. Veselý smajlík znamená, že vlhkost v místnosti je optimální. Ikonka smutného smajlíka vás upozorní na příliš suchý vzduch.


 

Jaká je optimální vlhkost vzduchu?

Optimální vlhkost vzduchu je v rozmezí 40 až 60 %. Pokud je vlhkost nižší než 40 %, zvyšte ji používáním zvlhčovače. Naopak, odvlhčovač vzduchu vám pomůže snížit vlhkost vzduchu v obýváku, ložnici či sklepě.


 


 

Kde je nejlepší místo pro vlhkoměr?

Vlhkoměr by měl být v zásadě umístěn tam, kde má být měřena vlhkost vzduchu. Abyste se ujistili, že Selina označuje správnou hladinu vlhkosti, měli byste při rozhodování o tom, kam ji umístit, vzít v úvahu následující:

  • Vzduch kolem vlhkoměru by měl mít volný oběh, jinými slovy, vlhkoměr by neměl být umístěn na podlaze v rohu nebo na poličce za knihami.
  • Vlhkoměr by také neměl být umístěn kdekoli, kde je riziko vstupu vzduchu zvenčí, například hned vedle oken nebo dveří.
  • Měli byste zvolit i místo, kde je vlhkoměr chráněn před přímým slunečním zářením, jinak by také mohlo dojít ke zkreslení hodnoty vlhkosti vzduchu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

JSME SPECIALISTÉ NA ÚPRAVU VZDUCHU

 

Zlepšujeme vzduch kolem nás

Hlavním záměrem Stadler Form je vyvíjet kvalitní zařízení, která zlepšují vaše zdraví. Přinášíme prémiové produkty, které vzduch čistí, zvlhčují, ochlazují, ohřívají, odvlhčují a také provoní. Naše produkty se používají jednoduše a intuitivně.

Vynikáme moderním designem

Žádné nevkusné elektrospotřebiče. V produktech Stadler Form spojujeme unikátní design s precizní funkčností. Tvůrčí nápady našich designérů jsou opakovaně oceňovány na mezinárodních designových soutěžích. Každý produkt Stadler Form má své jméno. Stane se součástí vašeho domova.

Díváme se očima zákazníka

Vytváříme produkty, o kterých jsme přesvědčeni, že naplní nebo překročí očekávání našich zákazníků. Každé zařízení tvoříme s ohledem na vaše osobní potřeby, díváme se na svět vašima očima. Naše komunikace je otevřená a upřímná.

Myslíme na přírodu

Doplněním nových technologií do zařízení zajišťujeme úsporu elektrické energie a také její optimální spotřebu. Minimalizujeme obalové materiály, používáme jejich recyklovatelné varianty.